• JirkA

    Ahoj, pořídil jsem si světlo Ultra Fire C2-T60 s ledkou XML-T6 s režimy Hi-Mid-Lo-strobo-SOS. Vzhledem k tomu, že nejvíce používám Hi a Mid, je dost velký opruz to vždycky celé proklikat. Rád bych tedy vyměnil driver za nějaký pouze se dvěma režimy Hi a Mid (100% a 50%). Máte někdo nějaký tip na takovýto driver? Ideálně z DX?

    Díky Jirka

    0 0
    • oddie  

      Z DX, aby byl dražší a přišel později? :)

      Na KD, Intlu a Fasttechu jsou drivery s volitelnými módy, stačí pohledat, lze si vybrat max. proud.

      0 0
      • JirkA  

        Z DX proto, že tam mám vybrané ještě nějaké další věci..

        K těm driverům – myslel jsem, že má třeba někdo něco odzkoušené. Nevím, kolik by měl být max proud (tuším 3A?). Je toho tam hodně, takže netuším, zda to je vhodné právě pro ledku XML atd.

        0 0
        • oddie  

          Já si dávám do světel drivery 2,1A nebo 2,4A, kvůli výdrži.

          0 0
          • JirkA  

            Já právě výdrž moc neřeším, mám to na kratší jízdy a mám slušné baterky (Panasonic). Kolik je pro tu ledku maximální proud? Je to ty 3A? Byl bych rád, aby to na max svítilo opravdu max, co je schopná ta ledka snést. Chlazení mě taky až tak netlačí, po tmě jezdím ve většině případů podzim, zima. Nicméně, nejaký ten 50% mód by se hodil taky.

            0 0
            • JirkA  

              Teď se dívám, že jsou pro XML i drivery 4A… Je to ještě použitelné nebo už to žhaví fakt fest?

              0 0
              • oddie  

                Vašek tu tuším psal, že má driver na 3,5A, já mám zkušenosti jen do 3A.

                0 0
                • vasek80  

                  Jo, ale na měděné star a s kvalitní termovodivou pastou (ta není tak důležitá jako fakt, že na měď se čipy letujou). Jinak CREE udává max proud 3 A.

                  0 0
            • kejmi  

              čauec přiživím se na tématu a poprosil bych pripadně o radu ohledně driveru k tomu to svetlu: http://dx.com/…18650–202663 (driver 8.4V). Svetlo má módy max-min-low-strobo. Stačil by mi max a low (nyní teče při low proud 500mA (stačilo by mi klidně 100mA)… V lese chci jezdit na max, ale na cestu do práce přes město je LOW předimenzovaný (řeším výdrž).. díky

              0 0
              • McBlacky  

                u tohoto světla nejvíc výdrž prodloužíš, když budeš rozpojovat světlo a aku v době kdy nesvítíš. Za pár dní se to samo při spojení vybije.

                0 0
                • kejmi  

                  dík za info, ale ja svetlo pripojuji z aku packu, jen když potřebuji svítit. Takže takhle výdrž nezvýším.

                  0 0
              • Smazaný účet  

                vydrz poresis lepsim aku…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.