• Tom TT

    lepil niekto z vás camel, hydrac, skratka nejaký vak na vodu? Hydrapak-na boku sa mi rozlepil /nie je tepelne prelisovaný ako camel/, camel sa pretrhol-prederavil o ostrý predmet.

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      tim tmelem do galusek by to nešlo? ehm.. to byl jen ftip. Zkušenosti nemam, ale kdyby se mi to stalo tak bych zkusil sehnat kousek silnějšího igelitu (takovej jako je třeba na bazény nebo ubrus) a spřilepit oboustranně sanitárnim silikonem. Před tim zdrsnit a odmastit.

      0 0
      • vlk  

        si myslím, že by to nedrželo.na bazénech se to taky po čase taky zase odlepí.

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          no záleží jaký je lepidlo. Proto sem navrhl sanitární silikon. ten drží až neuvěřitelně téměř na všem a snese i tlaky páč je pružnej.

          0 0
    • vlk  

      já má hydrapack i tepelně přelisovaný-SCOTT.Ale kdysi jsem měli doma takový přístroj na „svařování“ sáčků-to když jsme dávali zabíjačku do mražáku apod.Bych to zkusil u někoho kdo to má.-to pokud by to povolilo na boku.Pokud by se proděravěl-mimo spoj, což tedy je neobvyklé-tak bych to zalepil stejně jako duši.Zkušenosti ale nemám.Vlastním hydrapack tak týden.

      0 0
    • Roman  

      Lepil jsem bazén (takový ten „igelitový“) sadou na lepení bazénů = tuba s lepidlem + průhledné flastry (materiálově podobné camelvakům). Ta sada byla na lepení pod vodou, což jsem i udělal a flek drží dodnes. Kupoval jsem to v Brně v nějakém superhyper.

      0 0
    • kungpao  

      Diera bola tesne pod omegaotvorom na cameli. Riešenie – zohnal som si prelepovaciu foliu z reklamnej agentury, to lepidlo nie je však odolne voči vode a po sebemenšom namočení to tieklo, tak som dal foliu bez lepu a podlepil som to sekundovym lepidlom.Bežné množstvo vobec nechcelo uschnú?, normálne to šmýkalo, tak som to skúsil ešte raz, tentoraz polovičné množstvo, krásne to vytvrdlo,ale nie je to tvrde na omaknutie, netečie to a takmer to nevidno (lep aj folia sú priesvitne). Zdravotne riziko neriešim – keď je vo vaku tekutina tak omegaotvor je smerom nahor a lepidlo je nad nim takže by som musel ma? camel permanantne narvaty aby som sa otravil.

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        heh máš to jedno. Kyanid z lepidla a nebo sinice ze stěn vaku? obojí je jedovatý :-)

        0 0
      • wroum  

        folie me taky napadla. ta cos mel byla asi spis nevhodnej typ, sedmileta exterierova folie vydrzi mega moc a voda ji vubec nevadi.

        0 0
      • Mamut  

        Pokial to pouzivas namiesto infuzneho vaku nad postelou, tak je to ok. Ale za jazdy na biku sa to asi oplachuje obsahom vaku velkom casto nato, aby mna zaujimalo z coho je to lepidlo. Ja by som to lepil silikonom. Ak by pevnostne nedrzal, tak by som to zasil a pretrel silikonom potom.

        0 0
    • MARIN  

      Lepil jsem kdysi prave Hadrapak a pouzil jsem vterinove lepidlo Loctite 401nebo406 – drzi to uz 3 roky ale posledni rok si uzivam uz s Camelbakem

      0 0
      • MARIN  

        Ted koukam ze nekdo radi silikon – zkousel jsem to i silikonovym tmelem Silastic a to se vak jen zkroutil ale nedrzelo to. Po zatizeni asi na 24hod to pak drzelo pri sobe ale nevydrzelo to zadny tlak a podobne to dopadlo s ruznymi lepidli na duse a gumu

        0 0
    • harryson  

      tady skutecne neni co resit, vsechny vaky jsou z polyetylenu nebo mekceneho polyvinylchlo­ridu(PVC) , staci si koupit odpovidajici lepidlo a na zaplatu pouzit taky ten material

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.