• Lahváč

    Zdar, hodlám si pořídit nové zadní kolo na svou silničku – výplet třikrát křížený, 36 děr, ráfek Mavic Open PRO – CD, náboj Campa Veloce a řeším, jaké dráty tam dát. Chtěl bych DT Revolution 2.0/1.5/2.0mm, ale bojím se, aby ten výplet nebyl moc měkký, přeci jenom na zadním kole je větší zátěž. Nemám raději pořídit obyč. 2mm dráty?

    0 0
    • Kol.ista  

      Kdyz se bojis o tvrdost a pevnost vypletu, tak si kup titanovy.Sice sou drazsi, ale zarucej ti pevnost.

      0 0
    • hydrant  

      to asi záleží na tom, jakej jseš tlus?och. Já mám 84 kg a i na 36 drátů bych dal 2 mm nezeslabovaný nerezový. Praskání drátů jsem si vždycky užil až až a vždycky to dost nakaká, takže tak.

      0 0
      • Lahváč  

        Mám 72 kg

        0 0
        • MARIN  

          tak to dej bez obav ty Revolution. Mak je na prednim na biku a mel jsem i na zadnim a zadny problem s praskanim jsem nemel. Na zadni jsem je nedal jen proto ze pri prepletani noveho rafku se mi nepodarilo je sehnat a tak tam jsou Competition 2/1,8

          0 0
          • johny.h  

            Já mám na biku obou kolech Revolution a pohoda. Když se podíváš na jejich stránky, tak pevnosti obou drátů jsou stejné.

            0 0
    • Vrci  

      2/1,5/2 bych asi nedával. Buď 2/1,8/2 nebo plochý Newaero by byly na zadek akorát. Časem hodíš na předek aerolite.

      0 0
    • bajaja  

      2–1,5–2 DT na 86kg a v pohode, vyplet na Mavicach 32 der

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      na zadku mam 27 drátů a taky to mejch skoro 90 kg udrží. Důležitá je pevnost ráfku, na tom nešetři. zužovaný 2–1,8–2 by měly bejt f poho.

      0 0
      • hydrant  

        a nechybí ti něco ?

        0 0
        • Brouk_Pytlik  

          snad už jen ta forma.

          0 0
          • hydrant  

            no jen že 27 drátů je takový nezvyklý číslo. Většinou to vychází ny sudý. Já mám vzadu 28, dříve u jiného kola 24. A forma, ta mi chybí pořád :-)

            0 0
            • Jarda  

              No to bude asi Campa.

              0 0
              • hydrant  

                nojo, teď jsem na to koukal. Lichý počty jsem teda ještě neviděl.

                0 0
                • Vrci  

                  Tak se koukni na moje kolo.

                  0 0
                  • hydrant  

                    no na tvým kole je díky pozadí ( roští ) vidět jedinej drát a to ten kábel vod kompjútru :-)

                    Sem si kapa kola našel na netu, takže další bílé místo vymazáno.

                    0 0
                    • Vrci  

                      Při troše dobrý vůle se jich 6 na zadním kole najde, ale to je zase sudý číslo :-)

                      0 0
              • Brouk_Pytlik  

                je to Campa, nedá se nic dělat :-)

                0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.