Výměna prasklé přilby Cratoni

8 nepřečtených
  • kolombo

    Ví někdo, jak je to s výměnou prasklých přileb Cratoni? Je tam nějaká sleva na novou?

    0 0
    • tit  

      Ja som dostal 40% zlavu na novu (cratoni xenon). Praskla po pade.

      0 0
    • police  

      Nechci zakládat nové vlákno jelikož problém mám obdobný. Nevíte zda podobmá výměna funguje u výrobce přileb Met? Slyšel jsem že i u tohoto výrobce je něco podobného možné.

      0 0
      • karliner  

        Oč myslíš, že se dozvíš víc dotazem na BF než dotazem u prodejce/do­vozce???

        0 0
        • police  

          No jelikož jsem ji koupil na internetu a obchod mezitím zanikl tak tato možnost není možná. Skusím dovozce. Nicméně mě zajímalo jestli nemá někdo zkušenost s výměnou Metky. Jestli se to povedlo bez problémů atd…

          0 0
      • tom xtr  

        u Met nevím.

        U výše zmíněné Cratoni je 50% sleva při výměně prasklé za dobrou do 2 nebo 3 let od koupě (musel bych se podívat do podmínek, nevím z hlavy), takže bude třeba dodat i doklad o koupi. V každém případě jsou to podmínky výrobce a jsou součástí zboží, takže by měly být bez problému uplatnitelné i u distributora, když prodejce už není. Měnil jsem takhle před 14 dny.

        0 0
        • police  

          No zkusím toho dovozce a případně doplním info pro další s podobným problémem/otázkou…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.