• KOHNY

    díky za názory..

    0 0
    • kámen úrazu1  

      já osobně je používám na ruce. Na hovno po psovi mám igeli?ák.

      0 0
    • admxx  

      na hovno…staci ti snad deset prstu ne?a jeste usetris:-))))

      0 0
    • jecnak  

      to jsem nezkousel

      0 0
    • Thomas  

      NE NEJSOU !!!!

      0 0
    • RapMan  

      Nejsou, casto je pouzivam. Me ale na hovno prijdou navleky na kolena, kdyz jsem si je zkousel v obchode a chtel jsem si je koupit, tak jsem si vlastne uvedomil ze to zabira stejne mista jako cely slouhy kalhoty, ktery mam, takze navleky na kolena vlastne nepotrebuju.

      0 0
      • Lister  

        vidíš a já to mám přesně naopak. Pro mě jsou zase ty dlouhý na nic, protože ve chvíly kdy je potřebuju, už bych potřeboval zateplit i kyčle a to se blbě dělá s tenkýma elas?ákama. Takže pokud je chladněji beru jen nákoleníky a při větší zimě pak už přímo zateplené čapáky.

        0 0
    • pavelr  

      Používám návleky na ruce a na kolena Cycloschein a s oběma jsem spokojenej. Navíc je to poměrně malá investice.

      0 0
    • RomanH  

      Ne, na ruce.

      Vazne, jak na navleky na kolena, tak i na ruce jsou bezvadny v promenlivem pocasi a pri vyjizdkach treba v Alpach – v sedlech byva dost chladno, tak pod vetrovku ci v k veste prijdou vhod.

      0 0
    • cabbage  

      rozhodne nejsou, dost yse mi osvedcili pri vyjizdce na jested- kdyz sem slapal do kopce tak sem je shrnul nas zapesti a ve sjezdu zase natah. lepsi nez dlouhej drez.

      0 0
      • Tomus  

        Mam je, ale moc je nepouzivam, dlouhej dres je lepsi, protoze kdyz je mi zima na ruce, tak i na telo a potrebuju na nej pridat take dalsi vrstvu. Obcas je akorat vozim v kombinaci s vestou, kdyz je teplo, ale hrozi ze by se mohlo ochladit. Navleky na kolena se mi jevi jako lepsi cast obleceni.

        0 0
    • Daf  

      Rukavky jsou super do chladneho rana jarnich zavodu a vyjizdek. Na zavodech je staci shodit pouze na zapesti. Ja mel dlouho problem sehnat takove, aby mi nesjizdely, ale nakonec jsem sehnal Nike ktere mi perfektne padnou a drzi. Doporucuji koupit nejake s chloupkem uvnitr.

      0 0
      • Luka  

        Jo, taky mam nike a jsou bezva, navic jsou dost dlouhe, takze kdyz je vetsi zima, pretahnu je i pres rukavice.

        Navleky jsou nejlepsi vynalez co se tyce hadru… maly a prakticky…

        0 0
      • pi  

        Doplnuji, ze jsou super i za chladnejsiho letniho vecera pri navratu z vyjizdky :-). Navic je to maly objem a vaha.
        Mam ale taky problem s jejich sjizdenim. Jeste horsi je to ale s kolennimi navleky,ty se mi za chvilku svezou a zmackaji vzadu za kolenem a drou. Pritom v obchode jsem v tom jak blazen pet minut pochodoval sem tam a drzely. Nevim jestli to delaji vsechny, nebo ma telesna schranka neni spravne dimenzovana pro jejich noseni. Prosim poradte!

        0 0
        • Daf  

          Jak jsem psal navleky na ruce Nike maj vyborne gumove zakonceni a nesjizdi. Nakoleniky mam Kalas a nejsou moc dobre. Gumove zakonceni maji jen v horni casti, takze ta spodni co mi taky sjizdi pod kolena aspon netlaci. O lepsich prilis neuvazuju zas tak casto jako rukavky je nevozim.

          0 0
    • blue  

      kdyz uz tu padly i seriozni nazory, tak navleky nejsou dobry jen kdyz je chladno, ale muzou fungovat i jako ochrana pred slunickem, pak jsou samozrejme lepsi nezatepleny :-)

      0 0
      • hydrant  

        jednou jsem je takhle použil, jeden jsem se příšerně spálil a druhý jsem v 25 °C jel v návlekách na ruce. Všichni v naší skupině i cizí na mě koukali jak na blázna, ale byla to jediná možnost.

        0 0
    • Jogador  

      No, unás u košů na hovna jsou papírové pytlíky, ale jako návlek na ruce můžeš použít igeliták, a tim to hovno jde taky dobře nandat…:)

      0 0
    • tom@s  

      ne

      0 0
    • croscountry  

      Navleky na ruky sú super, ale doporučujem zateplený variant. Tie tenké sú skutočne na h. Ja mám od firmy TOP a v živote sa mi nezošmykli ani netlačia.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.