co nejlehci bike pro holku do 20 000,-

17 nepřečtených
  • vili

    cau,pro kamaradku shanim hardtail do max.20 tisic.jde ji to ze ho chce co nejlehci tak se koukam po bikach a co mne padlo do oka je stevens S4 http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… kde bych prehodil vidlu za skareba,kdyz by mne to udelali v obchode tak bych se snad do dvaceti vlezl,ted uz by ho mohli mit levnejsi.uz ted to ma mit papirove 12,4 a kupoval bych asi 17.tak s tim skarebem by to mohlo byt celkem dobry.chcis se teda zeptat jkestli je to dobrej napad nebo jaky mate dalsi typy na kola.jako jestli treba neni lepsi zkusit nekde sehnat nejaky ty amulety s axelem.dik

    0 0
    • wbiker  

      Jestli bereš katalogovou hmotnost podle cykloshopu, tak bych si to ověřil ještě někde jinde. Třeba u Meridy Matts 300 V uvádějí 13400 a když jsme vážili bráchovo v 18", tak to bylo chlup pod 13 i s rohama a spd-čkama. Pro holku bych se klidně přikláněl k tomu Amuletu 11.1, ikdyž tam se to trochu vyšplhá nad tvůj limit. Ale zkušenosti s tímhle kolem nemám, myslím, že v některých starších příspěvcích něco určitě najdeš.

      0 0
    • mm  

      a co superior 830W s lady geomerii za nejakych 13 + skareb misto suntoura, hladky plaste, lehky duse, mozna jiny sedlo. a za dvacet to ma doma

      0 0
      • vili  

        no jenze tohle ma deore razeni(9) coz je na houby a navic je o dost tezssi..je to sice jenom katalogova vaha u obou ale i tak…ja prave chci spis alivio nez deore,protoze rozdil si myslim nepoznas a bude to o neco levnejsi.jeste me napad nejakej schwinn messa neco na sramu,musim se na to kouknout. hladky plaste ji tam davat urcite nebudu jezdi dost aji na cyklotury po tatrach atd.dik

        0 0
        • Santus  

          nekde jsem cetl zvazenou Messu a bylo to 14,3kg, zkousel jsem ji v ruce a taky se mi to zdalo dost.

          0 0
          • vili  

            hmmm tak to je husty,zatim to vidim na toho stevense,zeptam se v rocky bikes jestli by to slo a na kolik o vynde

            0 0
            • mastihuba  

              jsme teď vybírali kolo pro jednu slečnu a nakonec padla volba na schwina moab. Schválně ho zkusím zvážit. Skarebem a pláštěma by určitě ještě zhubnul.

              0 0
    • Jenda  

      Nevim sice kolik to vazi http://www.apache-bike.cz/…004/text.php?… ale dle myho kola kolem 20kkc vazej vsechny stejne akorat se lisi to co udavaj v katalogu. A sram X.7 mi prijde o moc lepsi nez alivio.

      0 0
      • vili  

        hmm to je dobry…akorat se mne nezdaji ty naby a moc se mne apache nelibi,ale poslu ji fotku :-)

        0 0
        • Jenda  

          Naby jsou spotrebak:-) az chytnou vakl vymeni se a vubec bych to neresil – vzhledem k tomu ze deorovy sezenes par pod 1000 (navic myslim ze pod holkou nejakych 5000 vydrzi tak jako tak:-). Si spis myslim ze na uzivatelskym komfortu holka oceni hodne dobre funkcni razeni, pohodlny sedlo a solidni vidli – takze vymenit suntour za treba toho skareba. Ale jinak souhlasim me se ten ram esteticky taky nepozdava – hlavne to zpevneni u hlavovky mi prijde moc fuj.

          0 0
          • vili  

            do litru sem nekde videl aji lx v akci,ale pochybuju ze by nejakej necyklista(nebo holka co ji kolo po technicke strance vubec nezajima) pochopila ze ji za rok odejdou naby a musi to nechat cely draze preplitat…prave to vidim na RR 2,24 drat,wtb sedlo a toho skareba a hodit to na nejaky lehci kolo…no uvidime…

            0 0
            • Jenda  

              no alejestlije necyklista tak ji zase rozhodne neodejdou po roce (my matce vydrzeli STX naby skoro 18kkm a ted je jezdi pritulka a ja je tenkrat znicil ani ne za 7kkm:-) takze toho bych se tak nebal. A kola ji rad v nejhorsim prepletes ne? To spis jak ji budes vysvetlovat ze koupis kolo a hned tam budes meni vidlici a plaste?:-) Navic jak pise kuryr pokud to neni vylozene cyklistka tak mozna ani nema smysl menit hned tu vidli (nedelej si iluze ze za ni neco dostanes max tak odhaduju 500:-)

              0 0
              • vili  

                necyklistka myslim tim ze ji kolo nezajima po technicke strance(nejspis) ne to ze jezdi malo.rikala ze jezdi s rodinou na tury na slovesko atd…tu vidli bych nechal uz v obchode a ne ji pak prodavat to by byla kravina

                0 0
                • Jenda  

                  no o tom mluvim – nepredpokladam ze ti v obchode za ni odectou o moc vic nez tech 500. Preci jenom maloobchod. cena je kolem 2000 (jestli se moc nepletu)

                  0 0
    • kurýr na bajku  

      Bejt tebou netrvám tak striktně na těch 20 hadrech (vo prázdninách už jedou slevy). Superior xp910w má super váhu, velice solidní osazení, dámskou geometrii a toho SKAREBA si můžeš odpustit. Taky GF TASSARAJA není od věci.

      0 0
      • vili  

        ja na nich netrvam,ale ona jo,kdyz mne nekde sezenes toho superiora za 20000.- tak bych ji klidne doporucil,to je jasny

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.