Doporucte ubytovani v Beskydech / Javorniky

12 nepřečtených
  • aku

    Hodlam si pristy tyden projezdit Javorniky / Beskydy (spis smerem na Slovensko) a chtel bych se ubytovat dejme tomu v oblasti Horni/dolni Becva, Velke karlovice. Nemate nekdo tip na ubytovani v tehle oblasti? Budu sam s kolem.

    0 0
    • RomanH  

      Javorniky – Kohutka, Portas

      0 0
    • tom@s  

      Ahoj, nejlepší ubytování v poměru cena/výkon v okolí je „U Polanských“ http://www.penzion-polansky.cz/index.php?id=2 (Velké Karlovice) Doporučuju trasu Soláň – Portáš (Kohútka)!!! a pěkné počasí

      0 0
      • jack  

        já bych ti doporučil hotel kotár v prostřední bečvě.slušné ceny a můžeš mít po dohodě v klidu kolo na pokoji.

        0 0
    • MartinXC  

      Pod Kohutkou – Permoník. Anebo se mrkni na www.ceskehory.cz, něco tam určitě najdeš.

      0 0
      • defenger  

        Neděle a pondělí jsme jezdili v Bekydech a spali v Pulčíně za 20 kč. Vojenské bydla, 1*umyvadlo a 1*wc…

        0 0
      • defenger  

        Neděle a pondělí jsme jezdili v Bekydech a spali v Pulčíně za 20 kč. Vojenské bydla, 1*umyvadlo a 1*wc…

        0 0
    • aku  

      Nakonec jsem si vybral tady: www.sweb.cz/…vani.renata/

      0 0
      • croscountry  

        190Kč za noc – super

        0 0
        • rb  

          Je to tam hezké,obvzvláš? mě zaujala možnost návštěvy zmrzlinového stánku s domácí zmrzlinou :o)

          0 0
          • aku  

            Hm tak ten jsem nenasel :). Jsem byl rad jak jsem se vecer dobelhal do hospody. Dal jsem par pivaku a potreboval jsem sirkama podeprit vicka :)). Z Karolinky je to vsude blizko. Slovensko, hreben na Solan, vsacky cab a okoli, pres solan na martinak atd…

            0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.