Silniční mistrák Hořice 26.6.

16 nepřečtených
  • hydrant

    Zdar dámy a pánové, kdo se přijdete podívat v neděli 26.6. do Hořic v Podkrkonoší na silniční mistrák kategorie Elite ? Start je v 10 hod. z náměstí, délka 210 km, takže tipuju trvání závodu 5 – 5:30 hodin ( 13 km okruh se jede 16× ). Je to docela těžkej okruh s pro diváky zajímavým stoupáním v protisměru motocyklových 300 zatáček Gustava Havla. Měl by to být pěkný závod. Přijeďte zafandit !

    0 0
    • miťo  

      Ty nepojedes Dobrussky pohar? Jede se na Masarycku :)

      0 0
      • hydrant  

        No právě .-)

        Mistrák se tu zase roky nepojede a je to super zážitek, to si nenechám ujít. Stačí, že jsem prošvihl včerejší mistrovskou časovku v Třebechovicích. Silnice s hromadným startem je ale bez přehánění královský závod.

        0 0
        • miťo  

          Jasny, ale potrebuju sesbirat par bodu v Dobrusce. I kdyz po zitrejsim maratonu to dude spis Waterloo :) Ale lepsi, nez aby mi chybel na konci poharu zavod. Co kolo, uz je OK? Streda na Sudety plati?

          0 0
          • hydrant  

            zatím neplatí nic, teprve dnes jsem odvezl kolo s tou vidlí… :-(

            0 0
            • miťo  

              Nejses sam. Na podnikovejch preborech jsem zkoumal Manitou Axel a ten taky netlumil odskok. Navic nezamykal stlaceni! Podezreni na unik oleje z patrony do vnejsi nohy se potvrdil. Po zavode mu z tesneni u kluzaku tekl olej…

              0 0
              • hydrant  

                ty přece nemáš Axel ?! Mě Indián zamčenej drží, příp. pruží, pak pořád kope.

                A ten služební přebor, vyhráls ?

                0 0
    • kusabi  

      pokud se nic neposere, tak tam URCITE budu(bydlim 8 km od Horic a jezdim silnicku :) sou na to nejaky stranky?

      0 0
      • hydrant  

        sem čekal, jestli se ozveš. Lukavec ?

        stránky ne, jen propozice ze stránek svazu http://www.csc-cyklistika.cz/…silnice.html

        0 0
        • kusabi  

          my se zname? ee-8 km sou Lazne Belohrad :) Lukavec snad jen 1 km…

          0 0
          • hydrant  

            nedávno jsi tu popisoval, koliks najel o víkendu a kudys jel, začínalo to někde v Lukavci nebo L. Bělohradě :-)

            0 0
            • kusabi  

              ahaaa…good :) to se tam treba potkame :) zavodis? budu tam se zlutou oldschool kraskou Bianchi…nikdo jiny takovou nema :)))

              0 0
              • hydrant  

                bude pršet, budu v civilu a někde pod deštníkem u trati baštit hot doga :-)

                nezávodím, jen amatérsky, klasickej hobík

                žlutou Bianchi budu hlídat :-)

                0 0
                • kusabi  

                  prset? kuaaa…tak to taky budu asi v civilu ocumovat kola :)

                  0 0
    • kusabi  

      jo a jede PADRNOS!!! zrejme taky Sosenka…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.