shanim samostatnej ram Specialized Epic..

48 nepřečtených
  • pegal

    Nevite kde by mi mohli poskytnout tuto sluzbu? S-Works je na me az prilis drahej.. Jako ze by mi to kolo odstrojili a prodali jenom samotnej ram.

    Predem diky..

    0 0
    • Luka  

      stejna otazka ale FSR XC WMNS velikost M? :D

      0 0
    • JIRA  

      Tímhle jsem prošel taky. I když by jsi měl známosti, tak stejně po odpočtu dílů zbyde příliš velká částka. Jetýho EPICa mají (/měli) vystavený v programcycle. Tedy pouze rám. Šedý. Velikost max. „M“.

      0 0
      • JIRA  

        Cena tam byla 25000.

        0 0
        • pegal  

          25.000 by se dalo axeptovat. Ja potrebuju velikost „XL“, sneslo by se i „L“.

          0 0
          • JIRA  

            V Čechách pravděpodobně neseženeš a poslední XL co byl Slovensku mám já. Podle mně by Ti třeba přestrojili jinou výbavu na vhodný rám ale, že by si všechno nechali – to asi ne. "L"ko jsem zkoušel a všichni říkali, že je mi malý. Tak uvidíme. :) Ten rám je f-a-k-t hodně velikej'.

            0 0
      • lubos  

        Epic s tlumicem za 25k ? A M velikost ? Hmm … hmmm, ze bych se vydal na cestu ?

        0 0
        • EL  

          Vím o červeným Epicu S-Works vel. L když tak napiš přímo na meil jn@atlas.cz

          0 0
          • alfons007  

            A není to ten co zmizel na Transbrdech?

            0 0
          • lubos  

            Novej s doklady ? A tlumice je Brain IQ ? No … to bych mozna bral. Jenom nevim jestli L je ta spravna velikost pro mne. XL urcite ne, ale jeste 100% nevim jestli L nebom M. Kdyz tak na muj mail ltokar@yahoo.com

            0 0
    • dalimil  

      zkus cykloexpert.cz, jednoznačného vítěze mezi cyklistickými e-shopy :-)

      0 0
    • PePu  

      Jsem na tom podobne (SJ FSR 100 v L). Uz jsem zacal uvazovat i o SJ S-Works (po odectu soucastek napr. z SJ FSR expert 100 nevychazi cena s-works zase tak spatne, navic by se mozna dala dojednat sleva), jenze ten ma zdvih 120 a mam obavy ze spatne geometrie, kdybych tam dal svou vidlici (candy mi tu nedoporucoval davat na tento ram 100mm vidlici – moc velky hlavovy uhel). Nevite nekdo, jak jsou mereny tabulkove hodnoty uvedene na webu specialized (napr. pri jakem nastavenem zvidhu vidlice je zmereny hlavovy uhel).

      0 0
      • JIRA  

        V návodu k SJ120 je, že pokud použiješ vidlici se zdvihem pod 120 mm můžeš si způsobit zranění a velmi bolestivou smrt. :)

        0 0
      • JIRA  

        Kolik peněz je „nevychazi cena s-works zase tak spatne“?

        0 0
        • PePu  

          Bral jsem v uvahu MOC. Po odectu ceny soucastek, ktere by byli v obchode sundat se zapoctenim silne nejisteho prodeje zbytku jsem byl stale mirne nad 43tis. (asi 45–47tis.). PS: Az doted jsem si myslel, ze mi 100mm pruzin v oleji staci na bezpecnou jizdu. Ale podle Spec. je takova jizda SMRTELNE nebezpecna :) Fakt nevis, jak jsou ty uhly merene (kdysi jsem na to nekde nahodou narazil, ale ted uz nevim kde)

          0 0
    • nakata  

      Pred par dnami mi jeden chalan ponukal cely Epic alebo len ram S-works. Ak by si mal zaujem tak daj vediet, cena celeho biku je 80 000 SK – cca 61 500Kc, pripadne ram za 30 000 Sk – 23 000Kc. Dnes poobede odchadzam na dovolenku a pridem az 11.jula, takze ak mas zaujem daj vediet co najskor. Skusal som ti posielat mail aj s foto, ale vratilo sa mi to naspat..

      0 0
      • pegal  

        Posli to na z.mezera@podzimek.cz. A to je novej? A je s dokladama?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jasne. Pas, ridicak, zbrojni prukaz, ockovaci prukaz… ;)

          0 0
          • pegal  

            staci mi rodny list.. :)

            0 0
          • Lada1  

            popr. v nekterych pripadech i tehotensky prukaz :-))

            0 0
            • nakata  

              Pani, ako som uz pisal, nie je to moje, toho cloveka nepoznam, takze na vase otazky neviem odpovedat.. Ja len ze prave pred par dnami mi to ten clovek pisal, tak som to posunul dalej.. Pravdu povediac, ten bike vyzera ako novy a za tu cenu dost pochybujem ci je s dokladmi, ale mozno ano.. BTW – poslal som ti maila..

              0 0
              • nakata  

                Tu je aj popis aky som dostal:

                Mam na predaj este taku lahodku ak by mal niekto zaujem.Brzdy su Magura marta,radenie+pre­hadzovac Sram X-0,kolesa TUNE Skyline KING a KONG najvyssi model Tubeless.Vidla FOX F100X..Maj sa PETER

                0 0
                • pegal  

                  Vypada jako poskladany, takze tam asi doklad na koupi kola nehrozi… Tak aspon na ten ram…

                  0 0
                  • nakata  

                    Volal som s tym chalanom, doklad nema.. takze nebudeme robit reklamu pravdepodobne lopate.. keby nieco napis maila..

                    0 0
    • Pospa  

      Dneska jsem ho viděl v Maxcursoru v Ostravě. www.maxcursor.cz

      0 0
      • rb  

        Jestli neni novy,tak je to vel.M…(myslim novy v obchodě,bo jeden už tam ňakou dobu postava)

        0 0
        • Pospa  

          Jo tak to nevím, ale byl v červeno bílých barvách.

          0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.