• mosquito

    jezdete opatrne … aneb jak to do dopada kdyz jedete za nekym v pytli a neco se po …

    http://morkovsky.com/temp/crash.jpg

    0 0
    • mastihuba  

      jak to bylo ? pod pět štychů to neřeš?

      0 0
    • fousek  

      Hmm, nic moc, takhle odrenej prijizdim z kazdy 2. vyjizky, i kdyz v posledni dobe se mi stacilo vsechno zahojit, nez se to znova odrelo

      0 0
      • R.1  

        vyjizdis tak jednou za mesic? :)

        0 0
        • fousek  

          Nee, ale v posledni dobe padam jen jednou mesicne, skoro se bojim ze pride naka megadrzka

          0 0
          • R.1  

            ja zatim klop-klop.

            0 0
            • -b-n-x-  

              ja nejak nevim cimto je, ale posledni roky vubec nepadam. Maximalne obcas vybehnu z kola. Jo, ale nepocitam do toho me pokusy o skakani. Tam si obsah lehnu :-)

              0 0
    • bassline  

      malo krvi :-)))))…

      0 0
    • Santus  

      JEZDETE FAKT OPATRNE.....zanovne zlomenej krcek na rameni,par noci bez spanku, sebemensi pohyb bolest jako cort, ale nejhorsi je ze to budou dobry dva mesice bez kola:((((((( Muzu se jen utesovat, ze to mohlo byt i horsi.
      Zn: ZA STROJ CASU OMENA.

      0 0
      • bassline  

        Vitaj v klube, kolego :-)…nieco podobne zazivam ja teraz so zlomenou klucnou kostou :-)…nastastie uz je to nejaky ten tyzden a spat sa uz celkom da.No ale zozaciatku to bol len spanok vo foteli :-). A jazdenie?.Nie si sam kto teraz nemoze jazdit, nejaky ten tyzden si asi este nedobrovolne pockam :-(((((((((((

        0 0
    • karboflex  

      hm ted v nedeli mne smetlo auto zezadu!byl to totalni magor!jeste jedu na krajnici uplne u chodniku!kolo total srot!jeste ze ten naraz byl do zadni stavby!jezdim opatrne jak nejlip to jde ale uz nevim co bych pro to mel delat!?a to jsem jel jen tri kilometry po silnici a jeste v mestskym useku!jsem rad ze ziju a chodim i kdyz poradne budu moct az za dva mesice!

      0 0
      • bassline  

        a usiel?…ked nie tak potom by ti jeho poistovna mala skodu preplatit ak je to jasne ze to bolo z jeho viny. Ja som mal stastie v nestasti, nedalo mi auto prednost, vodic ale neutiekol, vsetko sa spisalo, boli policajti, sanitka a skodu by mi poistovna mala preplatit, uz bol poistovak fotit silnicku po nehode a zapisoval skody…

        0 0
        • karboflex  

          no prave ze se jeste nic nedeje!on neujel ale vypadalo to ze chtel!jeste jim povidal ze jsem mu tam vjel ale to nebyla vubec pravda!vubec zajimalo by mne jak to pojistovna vyhodnoti!meli by to snad zaplatit z povinneho ruceni si myslim!kazdopadne kolo jsem jeste ani nevidel!jen od pritelkyne vim ze je zdemolovany!

          0 0
          • bassline  

            No jasne, klasika, spinavec jeden,jasne ze si vinu neprizna, takymto ludom zobrat vodicak na dozivotie!!..haj­zel.. dobre, neviem ako sa to stalo, ci to urobil naschval, agresivnou jazdou, alebo isiel opatrne a ta prehliadol, ale jedno je iste, hajze a spinavec je to uz len kvoli tomu ze sa nechce priznat a este hadze vinu na teba…no co uz aj taki podliaci su..

            0 0
            • karboflex  

              asi mne prehlidnul a myslim ze nejel az tak rychle ale policajtum sem rikal ze sem jel rovne atd a pamatuju si to dobre!ja fakt chybu neudelal!uvidim co reknou policajti protoze svedci nebyli!kolem nikdo nezastavil!jsem rad ze ziju a na kole jezdit budu!a prvni pomoc mi nakonec daval nejakej kolemjedouci on si ohlizel auto co s nim ma!

              0 0
              • bassline  

                Tak to je dost nanic.Bez svedkov alebo jeho priznania asi toho vela nic nenarobis.Hlavne ze zijes, z toho sa tes, drzim palce, daj sa dokopy, cau…

                0 0
    • Jogador  

      Já obvykle nejezdím v pytli…:)

      0 0
      • enjoy  

        tak se zkus nekdy podivat co nosis:-)

        0 0
        • Jogador  

          V tomhle vedru skoro nic, ale bude to tim, že se učim na zkoušky a sem pořád jen zavřenej doma:)

          0 0
    • luccyyy  

      jezdím po Praze na kole do práce a tuhle mě nějakej magor málem skolil dveřma od auta (jak v tom vtipu) A 50 metrů za mnou tramvaj…

      0 0
    • peky  

      Taky dobrý…jedu takle s kočkou a že si dáme třešně u silnice. Stojím na krajnici kome jelo tak 5 aut a nic a šestej na mě začal troubit jak magor a něco ukazovat…tak sem mu ukázal co si o něm myslím. No a frajer po 100 metrech zabrzdil a začal couvat. Když sem ho viděl tak sem si vytáhl věci z kapes a dal je kočce…magor docouval na moje kolo vylezl z auta co jako si to dovoluju…Tak mu říkám at se podívá jak mi stojí na kole debil. Tím sem ho asi pořádně nasral. Tak se do mě pustil. Bitka jak hovado já roztrhanej dres rozšláplý brejle. Pytel hoven. Ale mám radost parkrát dostal do třísel kovovým špuntem ze špičky tretry. Jeho žena to nevydržela že zavolá policajty. Jako na mě co dostával do těla. Frajer se pak zbalil a odjížděl. Jeho žena mě dostala, řve na mě.....TEN POŠKRÁBANEJ NÁRAZNÍK NÁM ZAPLATÍŠ.

      0 0
      • Martyss  

        Proto je dobré jezdit na motorce. Ještě podobnému blbečkovi ukážeš, jak k hovnu to jeho auto jede:-)

        0 0
        • peky  

          Jo to jo. Ale já jezdím radši na kole. Třeba v tomhle případě nešlo o mě. Protože kdybych tam byl sám tak z něj mám prdel vezmu kolo skočím do škarpy a ujedu mu. Ale když u toho byla slečna tak s tou někam ujíždět je dost problém. Takže sem musel zahrát hrdinu a vyhrotit celou situaci. :(

          0 0
          • pegas  

            ..asi hodne znicenej veci,co?…co kolo?

            0 0
            • peky  

              Kolo, ten den sem žádnou změnu nepozoroval, ale včera sem jel z kladna domů do mladý boleslavi a když sem se pustil řidítek nad 35 tak se celý kolo začne hrozně vlnit a skoro mě sundalo. Nevím co to může být…a nedělalo takovou neplechu

              0 0
              • Lance  

                dyt to rikam = pisu

                0 0
                • peky  

                  :) no to je pěkný že to říkáš… :) já bych ted spíš potřeboval poradit co s tím. Jestli je rám hnutej nebo čím by to mohlo být?

                  0 0
              • bassline  

                cestak alebo horak?…mne sa podobne nieco stalo, tiez na mna nejaky magor zacal vytrubovat tak som nevyzdrzal a musel mu ukazat prislusne gesto, strasne ma nasral, zrazu pribrzdil ja som okolo neho presiel a daco mi z okienka vykrikoval ze uvidim, no ale mal som stastie ze bol v aute sam, takto nezmohol nic. Potom ma obehol a niekolko sto metrov zastal na odbocke, vystupil z auta a krical na mna ze ak som frajer tak mam zastat. Ja ked som ho ale z dialky uvidel ze tam stoji tak som sa iba postavil zo sedla a poriadne na neho rozbehol, mam ho v riti, takeho buzeranta. Potom nasadol a odosiel het…

                0 0
          • Lance  

            pekynátor

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.