• Radek Broz

    Kdo a kdy pojedete? Ja bych tam mel byt v patek tak kolem poledne.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Kdyz se zadari hodne, tak ctvrtek vecer. Kdyz malo tak patek vecer.

      0 0
      • Radek Broz  

        Udelate s nama spolecny depo, at o nas zase Vagner napise neco do Dirtbikeru?;-) Jeste nevim, kdy prijedou Plzenaci.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jasne. Zaberem to az po Jizerky ;)

          0 0
          • hanz  

            zaberte tedy aj něco pro asiaty…já, tink, červas a dalších pár moraváků bude na místě v pátek kolem poledne.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Tak zaberte neco nam, protoze kvuli pracovnimu vytizeni (nj B-F nepocka:) se tam dostaneme v patek… snad za svetla.

              0 0
              • zirecek  

                Já se tam nedostanu vůbec, ale taky mi můžete něco zabrat, .o))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Kanalek u vjezdu je moc hlubokej na pevnou vidlici, co? ;)

                  0 0
                  • zirecek  

                    Tak nejak. Ale musim septem rici, ze me az prekvapilo jake marathony se daji jet na pevne, sem sam cekal, ze mi odejdou ruce nebo zada, ale pohoda. Ale nikomu ani muk… . Moc pracujes, drzim palce ve Spindlu, ale jen tem celopevnakum, .-)))

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      A tech tam bude… , ale vsichni to balej hned po startovni rampe pro strasne krece v rukach ;) Jako maratony, tak jak si je predstavuju ja se s ni urcite odjet daji (vzdyt je to samej asfalt:) Ale ve Spindlu toho mas dost po trech minutach i s 200mm zdvihu.

                      0 0
                      • zirecek  

                        Jo, to mas pravdu. Kdybych bydlel u Beskyd, tak mam natuto fulla, tak to proste je, .-). No, ale jel jsem aj Dubnicak a tam se o asfaltu mluvit nedalo… . Ty mas kolik zdvihu?

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Vzadu nic a vpredu o neco min nez by se na pevnaka sluselo.

                          0 0
                          • zirecek  

                            Jsem se zrovna dival na tveho bajka, jsem cekal 130–150 nad obema koly, .o). To jsi me hluboce zklamal… . .o) Ja dneska budu potrebovat kilometrove zdvihy, abych vyzehlil statnice, .o).

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              To ses, ale koukal na slalomaka, ze? ;)

                              0 0
                              • zirecek  

                                V profilu mas iba jedneho bika, Norco One25. Tak se pochlub svym DH strojem, .o).

                                0 0
                              • zirecek  

                                Jinak, at je duvod k hasterivym debatam a neuvada to, .o)). Ja se DIVAM, nekoukam!

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Proc? Ty mas ocni vadu?

                                  0 0
                                  • zirecek  

                                    Ne, bo su z Moravy a vy, v Cechach, „koukate“. Ale to je jako rozni/rosvit, a­pod..

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      My svitime, vy opekate… vasi kulturu nikdy nepochopim. Ale pochopil jsem tvoji pevnou vidlici :)

                                      0 0
                                      • zirecek  

                                        Hm, tys pochopil moji pevnou vidlu, tak to je poklona z vysoky mist, dekuji ti. Tak to uz by nemel byt problem pochopit „dívání se“ a „rožnutí“… . .o)

                                        0 0
              • Manas  

                Zaberte mi neco taky, pojedu asi rovnou z Bruselu tak budu asi polomrtvej na staveni nakejch nesmyslu … diky moc. :-) koupim vam potom pivko :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ach jo. Vy evropsti poslanci.. my chudaci, aby jsme to za vas oddreli.

                  0 0
                  • Manas  

                    Kez bych byl poslanec .. to bych nemusel pracovat. Bohuzel pac delame pro ty sasky z top levlu tak makame my a oni se koukaj.

                    0 0
                    • Tomcat  

                      Ale? Taky VIP ONE IT support?

                      0 0
                      • Manas  

                        Ne e, my jsme dva a delame 24/7 podporu pro Blackberry :-) Takze taky sranda … ale zase je to pekne placeny.

                        0 0
                        • Tomcat  

                          Tak to si užij já sem jen jeden ,ale taky 24/7.

                          Blackberry tu snad nasazovat nebudou . Osobně jsem pro novej Exchange server + activesync 4.0 + smartphone nebo PDA s WindowsMobi­le 2005.

                          Né všechno je od M$ je špatný.

                          0 0
                          • Manas  

                            Neprej si Bberry .. ta synchronizace je cela podelane, vcera sme na tom vytvrdli dobre do deviti do vecera. PDA je pekny, pokud uzivateli toho pulku zakazes … ted se s tim delame v Praze , to me ceka na podzim. Smartphone a PDA je celkem jednoduse napadnutelny. to je zakladni problem.

                            0 0
                          • McBlacky  

                            blackberry :) no uvidíme začíná se to docela rozjíždět i v ČR…

                            0 0
                            • Manas  

                              ja to zatim mam jen u nasi firmy a i v ty je ted po cely evrope jen asi 600 dost to narazi na zpusob pripojeni k netu.

                              0 0
    • Rampage  

      No asi se pojedu mrknout. Kdyby měl někdo zájem jedu v neděli z pha.

      0 0
    • wroum  

      jedu se kouknout v nedeli, ale nikdy sem nebyl na trati a tudiz bych potreboval nejak navest. nejlepe od nejakeho jasneho orientacniho bodu ve spindlu. kdo to tam znate, poradte prosim.

      dik

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Projedes Spindl rovne a na krizovatce s ceduli „areal Sv.Petr“ odbocis doprava a zacnes stoupat do kopce… uvidis to po prave strane. Nebo zaparkujes na placenem parkovisti ve Spindlu a jdes po chodniku s davem. Myslim, ze se ani neda jinam doprava odbocit. Ta odbocka je v leve zatacce.

        0 0
    • zac  

      http://www.lukash.cz/…ll%20Spindl/ nejaky fotecky…

      0 0
      • Meesha  

        tak hned ten Marosak je hooodne krutej!

        0 0
      • enjoy  

        to se mi zda nebo tam nebyl jedinej prirodni skok?vsude samy prkna…

        0 0
        • Radek Broz  

          To se ti zda, v klidu spinkej dal.

          0 0
          • enjoy  

            ja a spinkat?no to nemyslis vazne.asi nevis ze delam nocni:-)) ale teda davat na trat nejaky prkna aby na ni aspon nejaky prekazky byly,to je ubohy:-)

            0 0
            • TinkTink  

              No jo..my vime, ze za to nemuzes i kdyz tu placas nesmysly…

              0 0
              • enjoy  

                no jo:-),hosi se urazili:-).

                0 0
                • Radek Broz  

                  Nekdo jako ty nas absolutne nemuze rozhodit.

                  0 0
                  • enjoy  

                    a o tom presvedcujes koho:-).

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      On me uklidnuje, protoze jsem uz vstaval ze zidle. Bohuzel nemam sbehany vsechny pajzly v Pze, tak bych za tebou netrefil.

                      0 0
                      • enjoy  

                        no to jo,kdybys hledal v pajzlech tak bys me tezko nasel. uz si skoncil v praci jo?u tebe vubec neni poznat jestli jses v praci nebo uz ne,keca ti to furt stejne:-). ale vazne.fakt nejsou lepsi prirodni prekazky nez dreveny?

                        0 0
                        • Meesha  

                          Enjoyi, misto toho ze tu prudis by si moh vzit lopatu a misto tech prken to tam postavit z hliny za se skal! :-)

                          0 0
                        • Radek Broz  

                          Co je to za kravinu, ze DH trat je prirodni? Zase pises o necem, o cem vys uplny kulovy. Ciste prirodni muze byt tak nejaky sjezd v XC nebo maratonu, ale pokud se ma na DH trati zavodit, proste se musi postavit umele a dreveny skoky se normalne pouzivaji vsude ve svete. Spindl je navic specificky tim, ze je ve 2. zone NP, takze stavba drevenyho dropu ma urcite mensi dopad na krajinu nez tereni upravy provedene bagrem. Doporucuju taky clanek na 4×.cz stavbe fourcrossovych trati – ty taky nejsou zrovna prirodni.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            A taky je to ubohy. Podivej na maratonce. Jedou si v souzneni s prirodou po cestickach vyslapanych srnami nepotkaje zivacka na kole vyrobenem z ciste prirodnich materialu a po ceste se zivi korinky.

                            0 0
                          • enjoy  

                            jsem snad nekde rekl ze DH tar musi byt jenom prirodni?to zase brzdi,me se vase casty prekrucovani moc nelibi. hele tak teda jinak:-),kdyz vas to takhle bavi,tak si v klidu jezdete.me samotnyho by to ale stvalo. clovek tu vyjadri svuj nazor a uz se na nej vyroji banda „nenasratelnych“ downhilleru:-) ps:o 4X pises proc?mluvil jsem snad o nem?

                            0 0
                            • -b-n-x-  

                              ja jsem zrovna nasrany! no, ale zase nejsem downhitller. Kurnik shopa!

                              0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Me taky stve, kdyz mi neco nejde.

                              0 0
                              • cabbage  

                                to musi bejt blby bejt permanentne nasranej, ja ti to teda nezavidim:)))

                                0 0
                                • Radek Broz  

                                  VLastni zkusenost?

                                  0 0
                                  • cabbage  

                                    ne, v noseni kola mam 100% uspesnost:o))

                                    0 0
                                    • Radek Broz  

                                      Tak kdyz pomerujes, ze ti neco jde, timto zopusobem, tak musis byt stastny clovek.

                                      0 0
                                      • cabbage  

                                        to mas pravdu, jezdim pouze pro radost. jezdit s tim ze musim tolik a tolik najet, skocit tohle, tohle a tohle by me nebavilo…

                                        0 0
                                        • TinkTink  

                                          Skocit tohle a tohle a tohle? Dyt se to muze i objet vetsinou nebo to muzes hodne casto seskocit po nohach :o)

                                          0 0
                                          • Radek Broz  

                                            kybic si predstavuje, ze rano otevreme treninkovy denik, kde si precteme: „dnes pojedu 5× skocit prvni double na bikrosku“ a pak to jdem trenovat;-)

                                            0 0
                                            • TinkTink  

                                              :o)

                                              Co ze netrenujes…uz mas najizdet bozak :))

                                              0 0
                                              • Radek Broz  

                                                Jedem az vecer, ale vcera jsem to tam byl na otocku omrknout. Mam neblahy pocit, ze jsem si tam asi zlomil prostrednicek:o( Narovnat nejde, ale riditka drzet jdou, tak to necham, co to udela. Radsi to ani nejdu rentgenovat, dali by mi na to sadrovou bambuli a cely 14 denni DH by bylo v *****.

                                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  nj. Nemam to lehky.

                                  0 0
                              • enjoy  

                                slaby padlisto,slaby..:-) uz jenom tak posledni vec.uz te nekdy napadlo,ze kdyz je clovek presvedceny o tom,ze ma pravdu,tak nemiva potrebu vnucovat ji ostatnim?zatimco vy panove:-),to je vzdycky kecu,urazek…:-)

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Ja mluvil o svych pocitech. Nevim proc jses tak vztahovacny a musis se ke vsemu vyjadrovat.

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    :-))) jeste slabsi:-).padlisto nechame toho,nikdy bych nerekl ze me nekdy prestanes bavit,ale ted uz fakt jo. shrneme to tak,ze ja mit za rok par zavodu a jeste s takovouhle peknou trati,tak bych byl taky nasranej a musel bych se tu furt do nekoho obouvat.ja to chapu. pro radka,osobni zkusenost nemam:-).

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      No to je jasny. Videls tri fotky z jednoho mista, nemas s cim porovnavat, jezdis uplne jinou disciplinu… proste vubec netusis o cem mluvis, ale hlavne ze k tomu mas tolik prispevku. Se s kibicem vemte za rucicky a spolecne snasejte „freeride“ pro prazaky.

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        je to vsechno moc hezky co mi tu povidas,ale kdyz se podivam na fotku z vrchu ty trati a vidim sjezdovku,na ni vytycenej nejakej had a v nem nekolik mist kde jsou stluceny prkna do nejakyho skoku,tak mi to subjektivne neprijde krasny ani zajimavy.jestli tobe jo,tak se spokojis s hodne malem a to je dobre.ikdyz to k tobe moc nesedi.nerikam ze jsem videl celou trat,treba to dalsi useky zachranily. jinak nevim,pane admine,proc bych se nemohl vyjadrit k necemu o cem moc nevim,na tohle mi oci opravdu bohate staci.zato nechapu proc se treba radek ironicky vyjadruje k vysledkum v XC.udelej si poradek ve vlastnich radach a pak muzes na me drzkovat.

                                        0 0
                                        • Pá-dlista1  

                                          Ja mu snad sefuju? No my zavodnici se holt nemame cas kochat krajinou, tak si na hladce uvalcovany travnicek nepotrpime, ale scenerie jsou v krkonosich docela uchazejici, jestli ti jde o tohle.

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            mrzi me,ze jsem tuhle reakci cekal. dneska mame venku hezky,hm?preju hezky den..

                                            0 0
                                        • Radek Broz  

                                          Protoze Radek strikes back;-) Ne, fakt je to bomba – jeste, ze to vim:o)

                                          Hele, nam to treba zajimavy a dokonce nadherny fakt prijde. Zato kdyz vidim XC nebo dokonce maratonskou trat, tak mi tam zajimavyho neprijde temer nic. Podle me se prave ty masy lidi jezdici maratony spokoji s malem (mluvime -li o technicke strance trati). Presto bych si ja asi nedovolil kritizovat nejakou konkretni trat, ze tam neco bylo spatne, kdyz tu disciplinu minimalne sam nejezdim.

                                          Nepredpokladam, ze by padlista „delal poradek ve vlastnich radach“ a i kdyby, tak ti rovnou rikam, ze na me pokusy o „delani poradku“ efekt nemaji:o)

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            tak jestli ti teda tahle trat prijde nadherna a buhvi co jeste,tak si nemuzu odpustit to(uplne se bojim to rict:-)),ze si jich teda jeste asi moc nevidel:-). a jestli mluvis o technicke narocnosti maratonskych trati,tak bych chtel videt kdo pojede maraton o profilu DH trati,dlouhy treba 80 kilometru.. a taky jak by se to asi divaly rodinky s deckama ktery se tam uplne nahodou taky vyskytujou.asi by meli zustat doma a vubec nevylejzat ze jo.

                                            0 0
                                            • Pá-dlista1  

                                              ⇒ maratony jsou pro decka. Diky. Myslel jsem si to.

                                              0 0
                                              • cabbage  

                                                prihlas se na sudety a pak se rozepis…:o))

                                                0 0
                                              • enjoy  

                                                nejdriv jsem myslel ze mas jenom potize s ocima,ale ty mas i velky problemy s chapanim:-))

                                                0 0
                                                • Pá-dlista1  

                                                  Ano. Takove jako ty chapu opravdu tezko.

                                                  0 0
                                                  • enjoy  

                                                    to ti trvalo pul hodiny?:-) urcite si to samy rikal ucitelum ve skole..

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    Proc to prirovnani? Nemyslim, ze zrovna ty me mas co ucit.

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    take si nemyslim ze me a mnoho dalsich zde mas co ucit:-) a presto to neustale delas. myslim,ze zrovna treba s ceskym jazykem bych ti mohl trochu pomoci:-)

                                                    0 0
                                                  • Pá-dlista1  

                                                    S tou cestinou mas mozna pravdu.. konec koncu jsi to bral nedavno, ze?

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    no nejaky 4 roky to uz bude.nevim jestli je to hodne nebo malo.

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    doucovani cestiny od tebe by byla teda velika vyhra

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    rikal jsem trochu ty slepejsi:-).rozhodne by na tom byl lip nez ted:-)

                                                    0 0
                                                  • blue  

                                                    tak to sorry, me jen uniklo, s jakou troskou bys mu pomohl

                                                    0 0
                                                  • enjoy  

                                                    tak za to ti nemuzu,nezlob se.

                                                    0 0
                                • Radek Broz  

                                  A proc mas teda vzdy potrebu npsat nejakou tvoji pravdu do threadu, ktery se te absolutne netyka?

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    za prvy,pletes si vyjadrovani nazoru s vnucovanim svoji pravdy. za druhy,nechtel bys mi ty sam odpovedet na svoji otazku?:-)

                                    0 0
                                    • Radek Broz  

                                      Ja narozdil od tebe pisu tam, kde k tomu mam co rict, pripadne pokud se me to nejakym zpusobem dotkne;-) K trati maratonu bych se treba fakt nevyjadroval (teda pokud tam nejsou dropy jak na Malevilu, abys me nechytal za slovo a nehledal v historii).

                                      0 0
                                      • enjoy  

                                        jo tak ono se to pana dotklo,tak to pak joo:-)). neco hledat me vubec nenapadlo.ale kdyz uz si to nakous,kde je(nebo byl) na trati malevilu nejaky drop??

                                        0 0
                                        • Radek Broz  

                                          Co se me zase dotklo? Tenhle thread jsem zalozil ja, takze je logicke, ze do nej pisu.

                                          AD Malevil: Nebo se pletu a bylo to jinde? Je to mozne – az takovy prehled v maratonech skutecne nemam. Mel jsem na mysli to video „dropu“ pred cilem, co se tu kdysi pobiralo. Vzpomnel jsem si, ze jsem tam neco psal a ty bys to urcite vytahl proti me.

                                          0 0
                                          • enjoy  

                                            no ja ale mluvil o jinym threadu:-),ke kterymu si mel potrebu se vyjadrit. a jak uz spravne naznacil blue..:-). no asi takhle,ja pry o tom vasem jezdeni nic nevim,ale vypada to,ze je to spis presne naopak,protoze ja narozdil od tebe vim,co je to drop.je to smutny,ale je to tak.za to dekuju padlistovi a nevim ted komu jeste,kdo mi udelal takovou dukladnou osvetu:-).

                                            0 0
                                            • Radek Broz  

                                              No, tamten prispevek se me ale prave dotkl;-) Proste kdyz nekdo zalozi thread, aby napsal „to je bomba“, tak mu na to ve stejnem duchu odpovim:o) To nema s tvou zalibou vyhledavani FR/DH temat a vyjadrovanim se k nim vubec nic spolecneho.

                                              Asi te budu najimat jako konzultanta, kdyz jsi tak uzsane chytry:o) Tebe je v tom pajzlu asi vazne skoda.Prid treba hned pristi sobotu na Klinovec, at tam nepostavime nejaky spatny dropy.

                                              0 0
                                              • enjoy  

                                                asi jsem te nakazil:-),uz se zase vyjadrujes o necem o cem nic nevis(moje prace):-).poradim ti jenom jedno:-),musis ten drop postavit tak,aby se nedal sjet,to je cely:-).mej se,ja jdu na kolo.jsu si zkusit jestli jeste vyskocim na obrubnmik.

                                                0 0
                                      • blue  

                                        ted sis to zavaril s tim dropem :-)))

                                        0 0
                                        • cabbage  

                                          zase sem prosvih jeden flame…ale ta Milesovka za to stala:-))

                                          0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Nejdriv, ze DH bez dropu neni DH a ted zase, kdyz tam jsou tak je to spatne. Ty jses dobrej jantar.

                          0 0
            • Radek Broz  

              Nejvic uboha trat byla teda na Slopestylu – samy prkno! :o)

              0 0
            • Tomcat  

              …davat na trat nejaky prkna aby na ni aspon nejaky prekazky byly,to je ubohy … no zeptej se Maňase na jeho názor

              0 0
              • Manas  

                no jo no, s$%li me dost … ale ani tak kvuli tomu padu jako kvuli tomu jak to bylo reseny. Dneska se uz rameno slusne hejbe a pristi tyden to snad bude mnohem lepsi. Kdyz jsem videl tu fotku tak hroznou chybu vyrobim jednou za 3 roky. Naposled to bylo v Letech u Prahy – Padlista vi :-)

                0 0
            • hanz  

              haha…no tak jo no

              0 0
    • goofy  

      Tak sem se dival na vysledky, a Pá-dlista 5. a hlavne Sirenna 2., takze gratulace… Vice lidi z fora sem si nefshim, takze sorry, ale mam ted pevnou linku a byvam na netu jenom na chvilku… :o(

      0 0
      • zac  

        Padlista byl 6. coz nic nemeni na tom, ze je to super flek!

        0 0
      • goofy  

        Oprava: chtel sem napsat 6., a ted sem to eshte jednou proletel a fshiml sem si 33. Radka Broze, zbytek sem prehlidnul… :o)

        0 0
        • Radek Broz  

          Jeste tam je nekde Tink. Muj flek nic moc, ale neveril jsem, ze to vubec sjedu v kuse, takze celkem spokojenost;-) Na domaci trati na Klinovci jim to vratim, kdyz preziju 14denni trenink. Snad uz dnes se u me objevi report.

          0 0
      • Manas  

        Chichi, nemluve o tech co to zapichli v treninku :-) hlavou napred. Ale uz se to lepsi. brzy sezenu fotku asi tak 0.05s pred tlamou :-)

        0 0
    • Radek Broz  

      Konecne jsem dodelal report: http://etbikez.com/index.php?…

      0 0
      • -b-n-x-  

        diky, prijemme se to cte. Po precteni mam smisene pocity. Na jednu stranu bych se sel hned projet, ale kdyz ctu kolik veci ruznym lidem odeslo, tak mam strach o sve limitovane finance. :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.