Objednání nevýznamného dílu Shimano

13 nepřečtených
  • JoeSverige

    Potřebuji skoro úplně nevýznamný díl od Shimana, jedná se o šroubek a plastovou krytku, která se dává místo pomocne páčky na dualech. Kde byste to zkusili objednat? Nevím kolik to může stát, ale moc velkej deal to asi nebude. Diky

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja myslim, ze bude ;) No zkus sveho lokalniho dealera, at ti to objedna u Langeho… jestli to teda nejde primo. No a za dva mesice to mas za cenu trictvrte razeni doma jak na koni :) Teda takhle to chodi s ostatnima nahradnima dilama od Shimana.

      0 0
      • JoeSverige  

        Zkusím napsat přímo Langemu, ještě bych zkusil Štěrbáče a PRG a tako něco kolem. Ostatně náš zákazník, náš pán ne? S výsledkem se pochlubím!

        0 0
        • hydrant  

          ta krytka by měla být součástí dualů při nákupu. Se vra? do toho obchodu, musí to tam mít. Mě to taky dali až dodatečně po dotazu s tím, že zapomněli. Páčky jsem hned sundal a nasadil krytky, žádným šroubkem jsem ale nezajiš?oval, v krytce není díra, není jak prošroubovat. Sice mám obavu, že to ztratím, ale zatím tam jsou – aspoň myslím, už asi měsíc jsem je nekontroloval.

          0 0
          • JoeSverige  

            Nevím, zda oba mluvíme o samém, ale ta plastová krytka ma díru a je na to special šroub. Mrkni to tohle pdfko http://cycle.shimano-eu.com/…30539723.pdf Bez něho to padá. Bylo to u biku, ale nějak jsem to zašantročil a našel set jen pro jeden Dual. Asi musím uklidit!

            0 0
            • hydrant  

              mě to nějak nejde otevřít sakra, ale já měl na mysli tu malou odřazovací páčku na palec, po demontáži jsem na ten pahýlek nastrknul tu gumovou krytku, díru nemá, ale měla by mít. Vrtat hřebíkem nic nechci a lochajznu na pěknou kruhovou díru nemám. Teď jsem se byl dívat, krytky jsem ještě neztratil, jsou tam, zatím se ani nehnuly.

              0 0
              • JoeSverige  

                Můžu ti ten file poslat mailem, pokud chceš asi se oba bavíme o tom samém, ale třeab změnili krytky v modelech. Já mám 2005, přijde mi divný, že by na místo odřazovací pomocné páčky dělaly více druhů krytek, ale…

                0 0
      • jihra  

        Přesně jak píše Pá-dlista.

        0 0
      • JoeSverige  

        Lange mě odkázal na shitmano servis centra, jejich seznam najdu na http://www.shimano-cz.cz.

        0 0
    • Univega  

      Ahoj, já jsme potřeboval roztahovací pružinky destiček na Shimano kotoučové brzdy a skvěle mi vyšli vstříc v XCR SVORADA SPORT CENTRUM, Špitálka 37, 60200 Brno. Objednali a pak zavolali a byla to položka za 20,–

      0 0
      • rock  

        Hmm, já tam s podobným požadavkem (pružina do přehazky Deore) nepochodil. Doporučili mi, a? to pustím z hlavy a našetřím na novou přehazovačku, že to vyjde výhodněji, když se sečte čekací lhůta + cena + nejistý výsledek objednávky …

        0 0
        • Dumbo  

          asi by si bol sklamany keby ti povedali kup nove brzdy :) prehazka zas nieje tak strasna polozka…

          0 0
          • rock  

            Není a nikterak jsem to prodavači neměl za zlé. Ale stejně bych raději zaplatil pružinku za půl sta než přehazku za litr …

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.