• Corbett

    Chodíte na lékařské prohlídky? Člověk by se asi měl nechat občas prohlédnout, ne? Dokopal jsem se po šesti letech a našli mi zvýšenou hladinu cholesterolu. Nikdy jsem nehleděl na to co jím, prostě jsem si dával vše dle chuti. Říkal jsem si, že nedostatkem pohybu netrpím a že se i ten bůček, domácí špek, klobásky atd. co mám tak rád normálně vysportuje a ejhle! Jak jste na tom vy?

    0 0
    • Matts.  

      No tak ja chodím každé dva roky na preventívnu komplexnú, cholesterol tak isto trošku nadlimitom, ho.no si z toho robím, mastnému sa nevvyhýbam, ani doktor nič nesplietal. Doležitý je HDL (dobrý cholesterol) ktorý ?a chráni pred infarktom, a toho mám na rozdávanie.

      0 0
    • Volf  

      Už moje babička tvrdila, že člověk je zdravej jen do tý doby než dojde k doktorovi. Čili pokud nemám dojem, že jsem v ohrožení života, tak se ordinaci svýho doktora vyhejbám jako čert kříži. A to je ten doktor hodně velkej kamarád.

      0 0
    • grafik  

      sem sel cca pred 2 mesici z hecu na kontrolu /tlak, krev, kukadla atd./ a v moci sem mel opakovane zvysenou hladinu bilkovin, nasledovalo vysetreni u urologa – ten zjistil, ze mam vse v poradku a prej sem zdravej ako ryba. Nakonec se zjistilo, ze bilkoviny vylucuji po fyzicke zatezi – takze pozor bikeri, pred odberem moci to chce 1–2 dny klid na luzku :)

      0 0
      • lubos  

        Plus (podla toho co povedali mne) je aj farba mocu taka mierne zacervenela. Takze to nemusi byt krvou v moci, ale prave tymito specifickymi bielkovinami.

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.