• Vladimír

    nechal jsem si vymenit stredove slozeni, dali mne tam Kinex, po 15 km to zacalo lupat a po 50 km to uz byla hruza. Myslite, ze je to ve stredovem slozeni nebo to muzou delat i kliky? samozrejme, ze to pujdu reklamovat

    0 0
    • enjoy  

      kdyz zkusim logicky zauvazovat:-).predtim nic,ted se hrabali ve stredu.bude to stredovym slozenim:-)

      0 0
    • Quake 9.0  

      Kinex… to je ten problém ;-)

      0 0
      • Vladimír  

        predtim jsem tam mel Kinex a najel jsem na nem cca 15 tis., mel pouze vuli, zadne praskani, ale protoze chci jet na delsi dobu pryc, tak jsem jej radeji nechal vymenit. Jeste proc kliky, musim je obcas utahovat, nedrzi mne treba jak na silnice shimano 600, dnes jsem je behem 50 km utahoval dvakrat, ale to je asi hlavne tim, ze byly sundane

        0 0
        • tomaasz  

          Nemáš jiný úkos čtyřhranu v klikách a na ose (JiS, ISO)? Já jsem ze staré školy a čtyřhran se musí nalisovat (kovadlina – ocelový soudek – levá klika – osa pravá klika – ocelový soudek – přiměřená rána kladivem) a šrouby dotáhnout normálně – bez trubky na imbusu.

          0 0
          • R.1  

            Verim, ze tento postup je samozrejmy!?

            0 0
          • hydrant  

            asi jsem z jiný školy, úplně jsem se oklepal, když to čtu, kladivo jsem na tohle nikdy nepotřeboval, jen klíče a nic mi nikde nelupe.

            0 0
          • Volf  

            Sice nevím jak s tou kovadlinou, ale já čtyřhran taky naklepávám, ale lehce přez gumovej hranol / vyřízlej z puku / a šroub je jen na zajištění.

            0 0
            • Vladimír  

              jen na zajisteni? ja to utahuji jako krava, to je zbytecny?

              0 0
              • Volf  

                No jen aby jsi mě pak někde neproklel. Na imbusák nasazuju asi 10 cm dlouhou trubičku a tak je utáhnu a preventivně kontroluju.

                0 0
    • djano  

      Kinex treba kupovat iba ten najdrahsi, co sa dodava s duralovymi miskami (BLAL), s tymi som este nemal problem. Aj ked zly kus sa moze vyskytnut vsade…

      0 0
      • elgar  

        Mám dojem, že vnitřky Kinexů jsou všechny úplně stejné bez ohledu na materiál misek. Jestli se pletu, opravte mě.

        0 0
        • djano  

          Schematicky ano. Mozno aj material je rovnaky, ale tie cierne (vyrazne lacnejsie) mali volu podstatne skor. Zatial najlepsie co som mal su FSA, ale tie jazdim malo a cenou su niekde inde ako Kinex. Na prekvapenie nejake Shimano (asi Alivio) mi vydrzalo dlhsie ako LX. Mam aj XT, ale uzke (107mm), jazdil som ho kratko, takze neviem kedy by odislo, pocas tych asi 200 km sa nestihlo pokazit :-)

          0 0
          • R.1  

            Musim suhlasit, Alivko ma uspesne 10t km,l epsie povedane 2 zimy za sebou.

            0 0
    • vlk  

      stejný probém s kinexy.LX vydrželi asi 1,5 roku a modusy na průmyslech jsou nezničitelné.Jen se mě neptejta na jejich stránky-ty fakt neznám.

      0 0
    • MartinXC  

      Zhoršování jízdou …

      • tipnul bych si na špatné vyčištní závitů a/nebo dosedacích ploch.

      = rozhodit, vyčistit, sestavit a musí to být potichu

      0 0
    • Vladimír  

      tak mne dnes rekli v servisu ze se musi stredy dotahnout, proto v nich praska. Hmm, no ja nevim, ja jsem mylsel, ze se tam nic neserizuje, ze se to dotahne na pevno. No uvidim,jak to bude vypadat po jejich zasahu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.