• raceface

    To nebo to? Budu na tom jezdit XC… Santa s 5th Element Air, Speedster s RP3… Popř. něco jinýho v týhle cenový relaci?

    0 0
    • JMT  

      hlas pro rb, jezdi se mi na nem moc dobrem :-)

      0 0
    • Pebe  

      Jako dinoxus dávám hlas pro SC Superlight :-)

      0 0
    • Andrzej  

      jak pisou ostatni, se speeedsterem je srovnatelny spis ten superlight, heckler by mel byt masivnejsi, ma vetsi zdvih atd.

      0 0
      • raceface  

        Hm, to vim…

        0 0
        • Andrzej  

          tak nevim co chces slyset:) ny xc xc kolo, na enduro enduro, ne? :) p.s. ja bych bral heckler, nebo monster en

          0 0
          • raceface  

            Když já nevim, kde je jako přesná hranice mezi enduro a XC…!? Můžeš mi to nějak objasnit? :-)

            0 0
            • Andrzej  

              to ja taky nevim:) tak rekni presneji jak jezdis a ja ti reknu, co bych bral na tvem miste

              0 0
              • raceface  

                Na bajku jezdim všechno možný, někdy mam dny vyloženě turistický, někdy jezdim hodně technicky, to je různý…

                0 0
                • Dijck  

                  Jasna volba pre mna je je sc Heckler, Speedster ma iste svoje kvality ale Heckler je variabilnejsi..+vpp .. a nie je o com. Da sa nom aj turistika aj technicke zjazdy/vyjazdy. Ber Hecklera!

                  0 0
                  • raceface  

                    Heckler je jednočep, nemá VPP…

                    0 0
                    • Dijck  

                      Mas pravdu:> Sekol som sa, ale ajtak, heckler ma 130mm…mam 168mm a da sa na tom vyjst vsetko, aj bez intelli tlmica…a vobec, sc ma iny cveng ako rb, aspon pre mna;)

                      0 0
                • Andrzej  

                  nemam s fullama moc zkusenosti, mam meridu se 120mm a neni to moc, jel sem jeste na nejakem speslu a spyderu s mensim zdvihem.nekdo tu myslim psal, ze ten speedster se houpe, takze na to uz jses zvykly, klidne jdi do vyssiho zdvihu, tam muze byt na skodu akorat takovy ten sok po prechodu z pevneho kola,jinak je tech mych 120mm uplne super…

                  0 0
      • Peslezedirou  

        Asi jako jablko a hruška.....

        0 0
        • Andrzej  

          jojo, oboji je ovoce

          0 0
          • Peslezedirou  

            Přál bych ti abys ses mohl projet na obou rámech a srovnat je......

            0 0
            • Andrzej  

              tak radsi napis ty rozdily pri jizde, ja sem je samozrejme nezkousel… ale dodam, ze kdyz superlight a speedster jsou ovoce, tak heckler uz bude nejake masicko :]

              0 0
            • JMT  

              speedster je vic na pohodu, superlight vic chrtarna…

              0 0
            • Peslezedirou  

              Jo jo, přesně jak napsal JMT. Přecházel jsem z HT tak to pro mě byla dobrá volba i když na Speedstra bych si asi chvilku zvykal, ale asi by nebyl problém.

              Heckler je spíš takovej tataráček :o) Krásně krvavej.

              Ještě mě napadá : Superlight Kočička, Speedster Pejsek, Heckler velkej Kočičkopejsek. Z toho vedra mi hrabe pomooooooccccc­.......

              0 0
              • raceface  

                No jo, ale já už budu pořizovat svýho 4. fulla… Tak bych si po těch předkrmech mohl dopřát klidně i pořádnej flák…:-)

                Ale je rozhodnuto, bude to Speedster…

                0 0
              • JMT  

                spis speedster je kocka, superlight kocka bulimicka co za chvili chcipne a heckler zmutovana kocicka bulimicka…

                0 0
                • Peslezedirou  

                  Superlight je kočka bulimička, která díky tlumiči 5th invalid je jak kočka se zlomenou nohou.......

                  0 0
                  • JMT  

                    :-D

                    0 0
                    • Peslezedirou  

                      No moc se nechechtej! Místo aby mi tlumič vyměnili tak ho dali jen přetěsnit. Když jsem si kolo zkusil tak jsem docela čuměl, oleje tam musel servisák dát asi tak 100 litrů a pravděpodobně jinou viskozitu. Tlumič vůbec nefachal a měl jsem pocit, že jedu na HT. Po cca. 70km začal jak žtak makat a to jenom tím, že zase vytek. ZA chvilku jim budu volat. Lituju, že jsem tam nedal Foxe!!!!!!!!!!­!AAAAAAAAAAAA­AAAAAAAAAAAAA­AAAAAAAAAAAAA­AA

                      0 0
                      • hanz  

                        bavil jsem se s borcem a tomu pružinovej páták vytekl ještě než ho namontoval do rámu. Takže nevím kde je ta světovost onoho 5th elementu.

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Když byl nový tak funkce byla fajn, ale zase, že by to bylo něco neuvěřitelnýho? Přišlo mi to stejné jako pro pedal. Fakt je to ponaučení, už si nikdy nekoupím nic co není běžně k dostání. Jsem zvědavej jak se k druhé reklamaci Probike postaví, fakt chci novej tlumič nebo a? ho vymění za nějaký jiný!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!§

                          0 0
                      • raceface  

                        Proto (reklamace) sem si objednal Speedstera s Foxem…:-)

                        0 0
                • hanz  

                  speedster kočka jo :-/ ...... možná tak plesnivá a s lobotomií

                  0 0
                  • JMT  

                    ja ti to neberu, ale ja mam toho svyho moc rad :-)

                    0 0
                  • raceface  

                    To je zvláštní, dy? jezdíš na Monstru, to je stejný jak Speedster (jen krapet těžší) a na VT, což je taky jen jednočep (pravda, přepákovanej…:-)… Co tě vede k tý plesnivosti a lobotomii?

                    0 0
                    • cabbage  

                      mozna mel na mysli jezdce…:)

                      0 0
                    • hanz  

                      monster je nádhernej:-)))kočka, milášek......na speedsteru mi strašně ale neuvěřitelně moc vadí ta rovná horní trubka(dle mého prostě designovej *******)-to je ta plesnivost.....a jednočep mi nevadí(i když bych rád vpp a snad jednou bude)

                      0 0
                      • raceface  

                        No vidiš, mě se zas nelíbí ta kyvka na monstrech, takže je to 1:1 :-)))

                        0 0
                        • Peslezedirou  

                          Dnes jsem koukal do katalogu GT a mají tam rámový set GT i-drive s RP3 za cenu 26.990,– což by nemusela být špatná volba.

                          0 0
                          • raceface  

                            No jo, ale já už mám objednanýho toho Speedstera a i když to neni asi až tak geniální systém, tak se mi líbí mnohem víc…

                            0 0
                            • Peslezedirou  

                              Myslím, že je Speedster zastaralý systém ale je to dobrá volba!!!! Pokud budeš třeba reklamovat tak nebudeš zažívat to co já s tímhle sráčem!!!!!!!!!­!***** už mě ten 5th dement sere, dali mi ho totálně přetlumenej tak že nefunguval a k tomu znova ještě vytek...........

                              0 0
                              • raceface  

                                Je fakt, že sem třeba zvažoval i Maverick vidlici (na Heckleru s 5th Elementem:-), takže sem rád, že sem se rozhodl jinak. Budu mít Rock Shox za desítku na Speedsteru s Foxem, pro mě ideál…

                                A to, že je Speedster zastaralej, na to kašlu, mě se prostě líbí…

                                0 0
                                • Peslezedirou  

                                  Ale vždy? jo :), ve spojení s dobrým tlumičem je to stále fajn poježdění a navíc pokud se ti líbí tak není co řešit. Pak písnu jak proběhla reklamace č. II. v Probike......

                                  0 0
                                  • raceface  

                                    Tak to mě docela zajímá, jak budou řešit další reklamaci tlumiče, kterej se sem normálně nedováží…

                                    0 0
                          • JMT  

                            i-drivy praskaj

                            0 0
                            • raceface  

                              A mě se ani i-drivy na XC moc nelíběj, sou ošklivý… Ty na enduro docela dou… Ale stejně bych to asi nechtěl, i když… :-)

                              0 0
                      • JMT  

                        me se na monsterch nelibi ta prohla horni ramova trubka a ta roura misto spodni…

                        0 0
    • Tomcat  

      A myslíš, že to je vůbec srovnatelný?

      0 0
    • raceface  

      Ještě jsem objevil nejvyšší model Jamisu Dakar s Floatem AVA RP3 za 22900…

      0 0
      • JMT  

        speedster ! :-)

        0 0
        • raceface  

          No jo no, ale štveš mě:-) Taky na toho mýho bejvalýho Speedstera nějak nemůžu zapomenout… :-)

          0 0
        • raceface  

          Ale pořád řešim tu barvu… Co říkáš na červenou? Ta tvoje SID BLUE je cool, ale předběhl jsi mě:-(

          0 0
          • JMT  

            cervena neni spatna, ale co takle nakej experiment ?

            0 0
          • zac  

            cervena je hezka! :)

            0 0
            • raceface  

              Jo tak přesně ta tvoje se mi líbí… Zkoušim ale přijít na to, co by mohlo bejt tim experimentem, jak psal jmt…

              0 0
              • zac  

                kawasaki green? :)

                0 0
                • JMT  

                  do o to, jakou barvu ma vidle, co na to pude…

                  0 0
                  • raceface  

                    vidle Reba Race, bílý Flite, RF Deus kliky, RF XY sedlovka, Woodman představec, Easton vlajdy, kola černý se stříbrným výpletem, černý gumy, řazení/šaltr X-7, přesmyk X-Gen…

                    Napadlo mě: červenej rám s bílejma polepama a osazení viz. výše… Jak by vypadal kawa green s bílejma polepama?

                    Jmt má u mě mínus za tu SID Blue, nechápu proč si vybral stejnou barvu jako já!?! :-)

                    0 0
                    • JMT  

                      ja sem prisel do racetoolu s tim ze chci bilou nebo brutal finish a ruplo mi v bedne :-) coz takle zkusit oranzovou metlu ??? ta by mohle ale vypadat nic moc s tim vejpletem… nebo cervena s cernou zadni stavbou ? nebo bila s cernou ?

                      0 0
                      • raceface  

                        Bílá s černou mě už napadla, ale nelíbí se mi to… Červená s černou kyvkou a bílejma polepama je taky jeden z mejch favoritů… Teď sem ale celkem nahlodanej tou kawa green…

                        Jo a doplňky budou karbonový – objímka, košík a tak…

                        0 0
                        • JMT  

                          no, je to na tobe :-) sem zvedavej na vysledek…

                          0 0
                        • McBlacky  

                          a co si vybrat barvu úplně mimo ze vzorníku RAL?

                          0 0
                          • JMT  

                            to stoji strasny prachy, musis zaplatit celej kybl barvy a bude se na to cekat asi dyl…

                            0 0
                            • enjoy  

                              tak zle nebude:-)

                              0 0
                              • JMT  

                                videl bych to, ze ten kybl poleze do tisicu…

                                0 0
                                • enjoy  

                                  no kdyz jsem si ja vybiral barvu tak tam byl priplatek tusim neco kolem 1000,– az 1500,–,nevim jiste.jsem liny se podivat:-)

                                  0 0
                                • enjoy  

                                  hmm,asi kecam:-),nenasel jsem to tam.

                                  0 0
                          • raceface  

                            Nad tim sem už taky přemejšlel, ale napadla mě jen růžová nebo baby blue co používali na Sintesi:-) Myslim, že vyberu nějakou ze základního vzorníku RB… Pořád nemůžu odpustit jmt, že si vybral Sid Blue… :-)

                            0 0
                            • JMT  

                              sem nevedel ze ji chces, tak si ji vem taky…

                              0 0
                              • raceface  

                                V žádným případě!!!!

                                0 0
                                • JMT  

                                  tak si vem tu tmavsi, ta je taky pekna…

                                  0 0
                                  • raceface  

                                    Ta mě nějak nezaujala a navíc jak jsi říkal, chce to experiment… Neviděl jsi naživo ten novej „black finish“?

                                    0 0
                                    • vrazdit  

                                      mam black finish na CRXu a je to kraaaaasa :))) takze uz taky nebrat…

                                      0 0
                        • hanz  

                          černou zadní stavbu nedávej, to jsou nejhnusnější rbčka…erná opticky zeštíhluje a ta zadní stavba se pak hádá se zbytkem třeba bílého rámu(vypadá dost podvyživeně)

                          šel bych do nějaké tmavé metly, třeba vínová

                          0 0
                      • raceface  

                        Jak vypadá ta oranžová metla?

                        0 0
    • tutite  

      to raceface. Kup si BLURa! Jeho vlastnosti ani není třeba zmiňovat, jeden z nejlepších konceptů. Polský dovozce jej dává v přepočtu za 36.000,–. zdar.

      0 0
      • raceface  

        Ten mě až tak nebere, i když to je asi dobrý kolo… To už se mi víc líbí Intense Spider…

        Ne né, je rozhodnuto, pujdu opět do Speedstera… Tyhle drahý jednočepy sou cool, co myslíš? :-)

        0 0
        • tutite  

          možná sou cool, ale funkcí je VPP naprosto převálcuje. A to tvrdím i přesto, že vlastním jednočepového C-dale Prophet. Mně se Santa Cruz z obrázků taky moc nezamlouvaly, jen to doby, jak jsem je viděl naživo a projel sem se.. zdar.

          0 0
        • Peslezedirou  

          Že se do toho pletu, podle mě je klasickej jednočep s lepším tlumičem na XC parádní......:o)

          0 0
          • raceface  

            No jo, navíc od RB mám parádní servis, už vidim jak nahánim nějaký poláky o reklamaci prasklýho SC a českej dovozce je s cenama trochu někde jinde…

            Jinak sem už Speedstera jezdil, takže vim, že to chce jen lepší tlumič a bude to raketa!!!

            0 0
            • Peslezedirou  

              Koupil jsem si Superlight a minulý pátek mi vytekl 5th element. Ale snad bude do konce týdne ok, výhoda RB je případný servis prasknutého rámu a servis Foxe.

              Už víš jaký tam dáš tlumič?

              0 0
              • raceface  

                FOX RP3 vzadu a REBA RACE U-TURN vpředu…

                U 5th Elementu mě to překvapuje… Nemile!:-(

                0 0
                • Peslezedirou  

                  To se nedá nic dělat, snad reklamace poběhne v pohodě. Jednání Probike je zatím špičkové, no uvidím......

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.