• Meesha

    V sekci bikes v tech nahledech mam ty fotky cernobili nebo tam sou jen nektery barvy… To je nejaka nova adminova vychytavka, spatne vidim nebo je nejakej jinej problem?!

    0 0
    • hydrant  

      no ale když tam je, že máš kola černobílý, tak to bude pravda. Se běž podívat do sklepa, jestli ti je někdo nepřeláknul :o)

      0 0
    • Banjo  

      Me se to taky deje, ted zrovna kola Patys a Honzarb.

      0 0
      • Meesha  

        Takze taky vidis spatne! :-)) Tyhle a pak este Misfitovo AC + este nejaky biky. Ale jen na ty posledni strance – na druhy a dal uz nee.

        0 0
        • Gumicuk  

          Jojo ja je vcera taky videl cernobile.. ted nevim, cucel jsem dneska dost do slunicka, tak by to bylo neobjektivni :-))

          0 0
        •  

          asi naka epidemie ;)

          0 0
    • pos3k  

      jsem nakazen

      0 0
    • jecnak  

      Na LCD v praci se mi to zda taky CB, ale na CRT doma je to OK. Rekl bych, ze je to nizkou barevnou hloubkou na LCD a komprimaci obrazku.

      0 0
      • Meesha  

        jj, mam LCD, ale proc je to jen u nekterejch? U tech ostatnich 450 biku co tam byly driv je to vsechno v pohode?! :-)

        0 0
        • enjoy  

          taky to tak neni u vsech biku na prvni strance.mam taky LCD a taky koukam smecko:-)

          0 0
        • pos3k  

          mam CRT a taky jsem mel CB

          0 0
      • Meesha  

        nebo to spis zpusobuje LSD… :-))

        0 0
    • admin  

      Hmm v pondeli probehnul updgrade systemu. Asi tam bude nejaky problem v knihovne zkusim si stim az bude cas pohrat.

      0 0
    • admin  

      Tak uz by to melo slapat jako pejsek pred veceri, kbydy byly nejaky potize dejte prosim opet vedet.

      0 0
      • pos3k  

        no po restartu b-f jsem opet jukl na foto a v nahledu kol stale zustava Misfitovo Giant AC cernobilej, pri zvetseni je barevnej

        0 0
        • admin  

          to jo stary fotky uz nezmenim jde o novy ty by meli bejt ok

          0 0
    • Tomcat  

      No, já tam mám fotku svýho hrobaře černo-bílo-červenou. Takže i tak RGB využiju

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.