• cabbage

    dneska to nejak nevyslo s pocasim, tak kam vyjedem v nedeli? jestli se nemylim, tak zitra bude prset jen na ty co nemaj blatniky:)

    0 0
    • enjoy  

      na beach do usti? tak ne no,pojedu sam:-)

      0 0
      • vili  

        v usti je pekne,je tam termalni bazen,ale hlavne se podivej za prvnim bazenem dole u vody kdyz des od beachovej kurtu tam je bar a obsluhuje tam jedna moc pekna slecna v takovejch hnedejch bikinkach:-)

        0 0
        • Meesha  

          Takze pristi Druzba v Usti na beachy? :-))

          0 0
        • enjoy  

          no ja tam byl jaksi za moji „hnedou“ slecnou:-).asi nerozumis vid:-)

          0 0
          • vili  

            no ja vim ze ta tvoje je nejaka opalena(nebo uplne?:-)… to sem pochopil ze tam jedes za svou,ale kdyz by ses nudil a sel si behem jejiho zapasu pro pivo tak si zandi do toho stanku:-)

            0 0
    • pavitas  

      jaktoze dnes nevyslo? ja vyrazil navecer, jak prestalo prset, a to bylo zase neco. objevil sem dve dirtovy lokality – pod mostem co vede prumyslova do hloubetina, a druhou mezi cernakem a hostavicema. paxem spadl na zadek do nejake stoky, kdyz sem pres ni lezl po lesenarske trubce i s kolem v ruce, predstavec me pritom trefil do brady. a nakonec se omlouvam cyklistovi na kampe (myslim ze mel naramek livestrong), kteremu sem nahle prekrizil trasu, z duvodu uhybneho manevru pred pesaky.

      0 0
      • Thomasson  

        cauves…mohl bys plz blize lokalizovat ty dirtovi mista kde jsi je nasel…dik T.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.