4/5.6. nocni vyjezd Brno-Vranov-Brno

12 nepřečtených
  • brodar

    Cyklokolegove, v sobotu vecer/nedeli rano pojedu svou oblibenou „babskou“ trasu (prigl-Velka baba-Kurim-Babi lom-Vranov-Adamov-Babice/alterna­tivne/-Bilovice-Brno). Mi stali partneri nemuzou a tak se poohlizim po nekom jinem. Sraz 21:00 u letadla, tempo nezavodni, v pripade deste akci rusim (nemuzu si dovolit ochoret). Zajemci, ozvete se. Cau (cerstve zaregistrovany) bro­dar

    0 0
    • MartinXC  

      V noci radši spím … ve dne bych s tím neměl problém, jen bych z Babic ještě kousek přidal, když už člověk dojede konečně do bikových terénů. BTW brodař – to bys měl vyhlásit spíš noční Bílý potok :-)

      0 0
      • brodar  

        Ted je v Bilem potoce malo vody, kdyz jsme ho pred ctyrmi roky jeli v noci poprve, bylo to lepsi (viz www.webaction.cz/kolo).

        0 0
        • mastihuba  

          Jak to vobjedete, tak dej popis do sekce trasy :))

          0 0
          • brodar  

            Do sekce trasy se tenhle okruh moc nehodi, obsahuje totiz 500m-usek, kde je podle jakychsi cedulek zakaz vjezdu kol (z hrebenu Babiho lomu vychodnim smerem na nejblizsi rozcesti, zrejme kvuli obavam z kolize pesi/cyklista). Ja sam ho jezdim, jen pokud jsem presvedcen, ze tam nikoho nepotkam (v noci, v zime nebo kdyz je hnusne).

            0 0
            • mastihuba  

              to se dá někudy objet ne?

              0 0
              • brodar  

                urcite da, ale 1)nostalgie 2)hezky sjezdik 3)nejprimejsi cesta 4)opravdu to davame „mimo pesi sezonu“

                0 0
        • rock  

          Dávám přednost tomu, když k překonání brodu nepatří do nutné výbavy šnorchl …

          0 0
    • chobot  

      ale Letadlo shorelo :))

      0 0
      • brodar  

        To je takovy chytak, kterym se zrejme moje xenofobni podvedomi snazi odfiltrovat cizaky.

        0 0
        • Mucha  

          jak tvoje prispevky, tak i obsah tech stranek doklada, ze jste nejspis hodne vesela skupina :)

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.