• jakub

    drobný dotaz… hrozne mi vrze trojtac, tak jsem sundal tacy a vycistil plochy a znovu nasrouboval.. jenze mi dva srouby nejdou uplne dotahnout… chtel jsem se zeptat pomoci coho si je dotahujete vi, (vyjma imbusu, to mi je jasny…) ale z druhe strany, jak jsou tam takovy ty maly plosky na ten stahovak tak je mam uz docela vymlety… a stejne se mi to dneska v dilne nepodarilo poradne utahnout tim bazmekem co je primo na to… dik za radu…

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ja je mam na imbus. Jde to dobre, dekuji za optani :)

      0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Biď se mi osvědčil velkej placatej šroubovák (částečně ale) a nebo uplně simple řešení – vzít štípací kleště a trochu zmáčknout hlavičku tý matky jak je vyřezaná drážka na šroubovák jako bys jí chtěl přeštípnout napodél. Tim se vytvoří 2 takový zoubky naproti sobě a při utahování se pěkně zahryznou do převodníku a už se to nebude protáčet a pude to hezky utáhnout. Chce to ale zkusit jakou silou, pak je možno to udělat eště třeba i napříč, abys měl ty zoubky třeba 4.

      0 0
      • hydrant  

        Tvůj příspěvek jsem nečetl, protože mě hned na začátku praštilo Tvé „Biď“ . To je hrůza. By? jsem stále ještě mírně omráčen, pokusím se jej dočíst :-)

        0 0
    • vili  

      zkus vzit ty dve matky co ti nendou utahnout (ten protejsek k tomu imbusu a normalne je o kousek zbrus aby nebyly tak vysoky…melo by to pomoct,mne to pomohlo

      0 0
    • Daf  

      Utahni to co nejvic to jde. Bez se na tom kole trochu projet a pak to pujde dotahnout. Ono to ten sroub jakoby trochu strihne, takze to pak za te jedne strany jde dotahnout.

      0 0
      • jakub  

        dekuji vsem ze odpovedi, jdu zkouset

        0 0
        • MartinXC  

          Nepřežeň to utahování, možná vrže něco jiného … viz mraky příspěvků na téma „vrzání“.

          0 0
          • jakub  

            ja vim… vrze mi vic veci, ale tohle je nejvic, dostal se mi mezi tac a kliku bordel dyz sem spad do reky a lezly z toho hrozny zvuky, tak jsem to rozdal a vycistil, jenze ejhle spodni matka se mi zacala u dvou sroubu protacet a uz to nejde ani povolit, ani utahnout… mam objednanej ten bazmek na utazeni od bbb by mel stat asi 100

            0 0
            • Jim  

              jo jo někdo a někdo vrže, aspoň nemusíš používat zvonek, hele voe až pojedeš do řeky, někdy se tam musí vyšlápnout a ono se to pak nenamočí a nebude to vrzat, jinak to zkus vyčistit v benzínu a pak to dotáhni a pak zkoumej dál co ti vrže, třeba RB rám.
              Ale to asi né.....

              0 0
            • MartinXC  

              Tak to by mohlo byt ono.

              0 0
              • jakub  

                tak dnes jsem se dostal do stavu kdy mne popadl naprosty vztek, vzal jsem rozbrusku a srouby sem ubrousil paac to proste uz fakt neslo… byly uplne zkurveny… ulevil jsem si…

                0 0
                • Siddha  

                  :o) tak si ale ty novy pak kup treba barevny, at mas tu praci veselejsi…

                  0 0
                  • jakub  

                    mel jsem nahradni, zsepoda jsem je trosku zdrsnil a uz je to OK… vcera mi malem ruply nervy…

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.