• figur

    Jel někdo z Vás tuto akci v oblasti Dachsteinu v Rakousku nebo její část.Jedná se o cca l000 vyznačené tratě pro biky (převýšení 31km),jede se to během tří týdnů.Zkusil to někdo individuálně (bez cestovky) – jak s organizací přejezdů mezi kempem a dojezdem,resp. cílem.Díky!

    0 0
    • blue  

      pred dvouma rokama jsme behem asi 7 dni nekolik etap individualne jeli s kamosema, s transporterem a privesem na kolo, resit se to samozrejme a bohuzel muselo tak, ze jeden den mel vzdycky nekdo z nas sluzbu ridice, rano po sbaleni stanu dal doporadku auto a prevezl ho do dalsiho vybranyho kempu, pripadne pockal nekde na smluvenym miste… vzhledem k tomu, ze nektery etapy jsou kratsi, daji se spojit treba dve do jednoho dne, jednou se nam podarilo i byt v jednom kempu dva dny, tedy bez prejezdu, protoze start a cil obou etap byl celkem blizko, takze nebylo treba se kvuli tomu stehovat jinam… jinak bych to charakterizoval spis jako technicky nenarocnou trat, vetsinou siroky lesni cesty nebo sotolina, celkem casto i asfalt, z deviti etap byl technicky narocnejsi usek asi jen v jedny… tim samozrejme nechci v zadnym pripade tvrdit, ze to nestoji za to…

      co se tyka kempu… byli jsme tesne pred zacatkem turisticky sezony, tusim nekdy na konci kvetna, to uz si nepamatuju, takze kempy byly vetsinou prazdny a u rodinnych kempu na soukromych pozemcich se vetsinou podarilo i usmlouvat nejaky nizsi ceny

      kdybys mel zajem, mohl bych nekde snad jeste vyhrabat mapku cely alpentour a najit v ni presnejsi mista kempu, kde jsme byli

      0 0
      • figur  

        Díky,mají dobře zpracované stránky.Potvrdil jsi mi,že organizačně je to problém,ve dvou lidech těžko řešitelnej.

        0 0
        • blue  

          jo, ve dvou to je spatny…

          jinak pro upresneni, kdyz koukam na tu mapku na webu, zacali jsme v Mariazell, a jeli jsme dolu pres Murzzuschlag, Graz a dal, koncili jsme mam pocit v Ramsau kvuli spatnymu pocasi

          0 0
        • blue  

          ve dvou by se to dalo ject maximalne s brasnama a vybavou na kole, pokud bys mel cas to object cely, abys nechal nekde auto a zase u nej skoncil

          0 0
          • miro  

            Tiez to chcem skusit individualne. Je to prejazdne aj s brasnami?

            0 0
            • LukasX  

              Jel jsem dve etapy a ty rozhodne byly sjizdne i s taskama. Sotolina/asfalt .. to se s brasnama zvladne. Akorat to prevyseni. Nechal sem si z nekde z inetu poslat mapky zadara (. Jsou docela dobre, prevyseni, zajimavy body, povrch .. a hlavne je cela trasa docela slusne znacena, takze by nemel byt problem. Ale opravdu to za to stoji.

              0 0
            • blue  

              souhlas s Lukasxem… s brasnama se to da, a kdyby se nahodou objevil nejakej usek, kterej bys nechtel ject, tak se da vzdycky nejak objet po silnicich… dobry znaceni taky muzu potvrdit

              0 0
    • RomanH  

      Abych nemusel jet na tezko, jel jsem s cestovkou. Vybral jsem si zajezd na tu prostredni cast s nejvetsim prevysenim. Vubec se mi to ale nelibilo – porad nahoru a dolu a to vetsinou po asfaltu nebo sotoline (vyjimecne). Daleko lepsi jsou Dolomity, kde jedes 5–6 hodin do kopce a pak to za 1–2 hodiny sjizdis dolu, navic bez asfaltu.

      0 0
    • BB  

      muj dojem z Alpentour je takovy, ze krome kratkych useku v nekterych etapach se to v klidu da jet na cemkoliv. Jsou to v lepsim pripade sotolinove dalnice v horsim asfalt. Nektere etapy skoro cele po asfaltu. Pokud chces hodne vyskovych metru a cykloturistiku, jed na Alpentour. Pokud si chces zabikovat, tak tam nejezdi a jed do Dolomit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.