• lempl

    no tak je tu netradicni dotaz… kdo jedete na zavod okolo hradce?? ja ze mi bouchl odvvoz:/ tak ze muzu pridat na benzin…:)

    0 0
    • rhuman  

      ja jedu, ale jsem z hk a bude to velice zajmavy, pac s xc bikem nejsem vubec zzitej a mam na me ujeto asi 4Okm! :)))

      0 0
      • lempl  

        hm diky… jinak j asem taky ortodoxni biker… mam 4000na silnicce a 700na mtb na zavodech:)))

        0 0
        • zirecek  

          Sak to je normalka u MTB zavodniku, .o). Ja jim nejsem, bo tolik km nemam a asi nebudu mit, .o))).

          0 0
        • Darkson  

          jenže Lempl jezdí na silničce to co někteří nesjedou na MTB:)))

          0 0
    • Meesha  

      Tech 600m je prevyseni na tu dlouhou trat?! To se pojede na plochy draze ne? To bude ultrachrti zalezitost! :-))

      0 0
      • hurikan  

        okolo Hradce se nic lepšího nedá vymyslet…:)

        0 0
        • miťo  

          Ale jo, to by museli majitele lesu pustit organizatory za silnici Krnovice-Belecko. U Borohradku se par kopecku najde.

          0 0
        • Meesha  

          podle mapy to vypada jak zavod v nejakym meste! Samej roh a pravej uhel! :-)

          0 0
          • sfinga  

            no jo, ale ono se okolo Hradce, teda přímo ve východočeským kraji hledá kopec špatně, teda když nepočítám Orlické hory a Krkonoše, ale to už je od HK dost daleko na maraton

            0 0
      • hydrant  

        jo, bude to leteckej den, v pardubicích tento víkend na letadlech a v hradci na bikách :-) a můj první bikový závod… v kopcích se mi nedaří, ale závody s kopcema mám radši, protože od začátku jedu s respektem a rozumem a neutavím se tak brzy jako při rovinatým, kdy se jedou kule jak sviňa, zkouším uviset co nejdýl a rychlejc mi dojde. Nejlepší dlouhý krpál hned po startu, aspoň moje silniční zkušenost, všichni se během stoupání zařadí tam, kam patří…

        0 0
      • emkaa  

        No nechci bejt skeptik, ale ani tech 600m na dlouhy to podle myho nemuze bejt. Nevim kde by to na ty trase sebrali, je to fakt placka. Odhaduju 300, max. 400m.

        0 0
    • piskot  

      Když jsem viděl mapu tratě, tak opravdu děkuju nechci. Myslím, že by se okolo Hradce dalo najít určitě něco zajímavějšího, tohle je tak na silničku nebo na treka.

      0 0
      • Daf  

        Jsem zvedavej na prumernou rychlost vyteze a taky na muj :)

        0 0
        • Daf  

          vyteze = viteze samozrejme :)

          0 0
        • emkaa  

          Loni jsem mel pres 28. Ale to jsem den predtim jel dlouhou Jizerskou 50, takze jsem byl trochu tuhej:-) Vitez mel snad 35. Proste nechutnej fofr a hlavne jizda v haku, jinak nemas sanci. Nemit start 2 kilaky od bydliste, tak me tam nikdo nedostane.

          0 0
          • piskot  

            ja su taky hradečák, ale jak jsem viděl tu tra?, tak mě tam určitě nikdo nedostane, jezdit po lesních dálnicích fakt nemusím

            0 0
    • lempl  

      jen tak pro zajimavost… je to poharovej zavod -maratonu(delsi) a je to i poharovej zavod pulmaratonu(kratsi) je to tak ne?? prumer 35=megalol =D

      0 0
      • hydrant  

        a prej nominační na mistrovství Evropy v MX

        0 0
        • Meesha  

          takze na ME pojedou silnicari… :-))

          0 0
          • hydrant  

            mám dojem, že se teď jedou silniční Lidice, to maj bikeři ( i když většinou se silniční průpravu ) veliký štěstí :o)

            0 0
            • Meesha  

              By tam jinak postavili ED System a na ME by jel Janci! :-))

              0 0
              • hydrant  

                nebo dráhaři z Dukly Praha :o)

                0 0
                • emkaa  

                  No momentalne tady zacalo docela slusne chcat, takze jestli to chvili vydrzi, tak to bude zejtra trochu zajimavejsi.

                  0 0
                  • hydrant  

                    tak abych všechny nehradečáky uklidnil, tak chčije pořád !

                    0 0
                    • Pekáček  

                      V Olomouci leje jak z konve…

                      0 0
                      • cabbage  

                        a tady krasne sviti slunce, akorat mohlo zacit uz rano:-/

                        0 0
                        • hydrant  

                          v Hradci teď chvilku neprší, snad už ani nebude ( plís ). Zítra ale v lese sucho tutově nebude, dnes toho spadlo dost.

                          0 0
                          • Pekáček  

                            Alespoň se nebude tolik prášit ;o) Já si dneska přivstal a najel 70km ještě za sluníčka na sever od Olomouce, fajn kopce. Ale abych se tolik neradoval, prorazil jsem předek, v týdnu zadek, Kendy jdou z kola ven.

                            0 0
                            • hydrant  

                              tady bylo ošklivo od rána. Zejtra ale bude cedit celý den u tebe…

                              0 0
                              • hydrant  

                                a obloha jak vymetená a už svítí pupenec ! super !

                                0 0
                                • rhuman  

                                  ale stejne bude vsude bahno :( zejtra se uvidime.

                                  0 0
                                  • kámen úrazu1  

                                    Jak tak koukám, pojede spousta bikeforistů. Tož přijedu na start vás povzbudit. :-) Asi vás nepoznám (snad rhumana), ale kdybyste uviděli malej šutr na červeným Arturovi, hlaste se ke mně. :-)

                                    0 0
    • lempl  

      hradec je za nama… no zvolil sem kombo kozmik v zadu, fast fred (nepichnutelnej) ve predu pro drzeni stopy:) no a to sem necekal… ze to bude tak bahnity jak bylo… zatacky sem projizdel stylem 50/50 trat za sucha hustej sprint(sucho= vetsi kudla pac bych videl pred sebe:/)… plaste vydrzeli, jen ai kilak pred cilem sem se jak curak vymrdal.. a stalo me to brdnu:/ 7.celkove na 25km a 4. junior(ztra­ta7vetrin:/)

      0 0
      • McBlacky  

        dobrá smůla :( koukám, že závod bez pádu nic pro tebe… jakej jsi měl průměr a jaký průměrný tepy?

        0 0
        • lempl  

          tepy no nevim jestli to sem vubec muzu napsat…=D ale jen mezi nama.. prumer 186tepu, max199 a myslim ze sem mohl pridat(ne moc ale tak 30sekund na 25km bezproblemu:)

          0 0
          • Meesha  

            186 – jen tak mezi nama – to je peknej kotel! :-)

            0 0
            • lempl  

              no newim… dy to nebyla ani hodka… spis me sraly ty sracky, pac sem musel sundat brylea pak mi to nacakalo do oci a nic sem nevidel… pak sem radsi nejel hak..

              0 0
              • Meesha  

                nj, nedoslo mi, ze si jel kratkou, ale i tak husty! 186 na dlouhy by nebylo spatny!

                0 0
              • sfinga  

                tak si příště ty brýle nesundavej, aby si viděl na cestu a neházel takové vlny. Nauč se jezdit v balíku, a pak předjížděj, tak aby ostatní nepadali v plné rychlosti na hubu. Díky !!!!

                0 0
                • lempl  

                  tak za 1. sem rval a uhnul jeden clovek(tomu dekuju..) pak sem zarval znova a nekdo mi zacal nadavat.. a neco v tom smyslu ze me chce videt jak je jako ja amater, debil chci -jeho namachrovany hovado- predjet pak se to lehce rozsirilo a ja projel po okraji… ze by o me nekdo brnknul nebo sem do nekoho skrtnul nevim… myslim (na 90%) ze ne mozna ze se nekdo koukal kdo ho predjizdi a nedal na chvili bacha… nevim… jinak ja v baliku nejel… dojel sem vas a asi za 30vterin sem byl pred vama… a cpal sem se tam.. pac lidi z delsi trate me odrizli od cela miho zavodu- ty byli asi tak 20m pred vama… a zbejvalo asi 5km do konce..... takze sem je musel dojet…

                  0 0
                  • petebike  

                    hele clovece ja v tom samem baliku jel taky, to co si tam predvedl fakt nebylo ferovy, kdyz predjizdis tak musis davat bacha a kdyz je tam asi 15 lidi a malo mista (jeli sme dve stopy) tak se tam nemuzes narvat jak hovado, ty si sice byl za 30 vterin pred nama ale jen proto ze tam doslo k dost hnusnymu padu, ja to nastesti vybral ale ty ostani to muselo dost bolet…priste zarvi ze jedes kratkou a ne ze to tam nacpes, pak zvednes prdel a sundas par „namachrovanejch“

                    0 0
          • Gorgov  

            no to je pekny, kdyz ja mam 186 tepů jako maximum:) Ale jinak ste jeli asi dost na pohodu, když 1. měl průměrnou pod 31. Ja mel ke 33 a stejne kolem 30. místa. Asi zacnu jezdit sprinty.

            0 0
      • Marry  

        Ze to bude rychly a ze to bude bez kopcu…s tim jsem se smiril. Ale ze do toho bude jeste chcat…to bylo i na me dost. Jinak je to muj letosní druhej zavod jde jsem nepichl. Jak clovek sunda micheliny tak je to hned znat :-). Jelo se mi OK…prumer myslim 31,9 km/h…jenom skoda ze jsem nevidel driv cil (nevedel jsem kdy mam spurtovat :-)

        0 0
      • sfinga  

        nejezdi jako prase, neházej vlny a třeba budeš příště i na bedně a o lepší místa se poperou i ostatní…

        0 0
    • rhuman  

      tak me na 25.km zradilo kolo, tak jsem sel zpatky na obcerstvovacku a pak po hradecnici dom. smula.

      0 0
      • zirecek  

        co to je, zradilo kolo, co odslouzilo?

        0 0
        • rhuman  

          upadla klika a ztratil jsem ten utahovaci sroub. to je kdyz si clovek postavi kolo a skoro se na nem neprojede, tak si to nesedne a povoli. moje chyba, ja vim.

          0 0
          • hydrant  

            sem ti chtěl zrovna psát, jaks dopad. Tak to snad příště bude lepší.

            0 0
    • Daf  

      Tak tenhle zavod jsem dal poprve a myslim ze klidne muzu rict ze naposled. Z bikovym zavodem to ma opravdu jen malo spolecneho. Kopec jsem napocital jeden asi 5 vyskovych metru :) Videl jsem nekolik nebezpecnych padu a jelikoz e rychlost na rovinkach pohybovala hodne pres 30km/h tak to bylo opravdu nebezpecne. Cela trat byla podmacena, takze jizdy v haku byl opravdu zazitek. Po organizacni strance nemam namitek. Jel jsem „dlouhou“ trasu 65km prumerem pres 32km/h coz stacilo na tusim 36. flek.

      0 0
      • Pekáček  

        ..jako loni, i proto mě nemrzí že jsem letos nejel. Stejně jsem byl v Olomouci.

        0 0
    • frof  

      jako trenink to snad nebylo tak špatné co?

      0 0
      • emkaa  

        Bohuzel jsem se v sobotu nekontrolovane ozral,takze se mi v prvni pulce delalo pekne blbe, a naplanovany prumer 30kmh jsem o fous nedosahl:-) Ale stejne to bylo peklo, porad v haku, plnej ksicht blata, pres brejle nebylo videt, skoro nebylo kdy se v tom fofru napit z flasky atd. Doufam, ze nic rychlejsiho uz nepojedu, ale jako trenink to slo, normalne bych se asi do takhle sileny jizdy neprinutil:-) Za tejden na Jizersky se to bude hodit. Jinak jak jsem tady psal o prevyseni, tak se to plne potvrdilo, 324m na dlouhy, mereno HAC4.

        0 0
    • Beeda  

      Ja jsem spokojenej, 19.abs na dlouhy prumer 33.7, 2:07 ztrata na viteze. Skoda te kratke koncovky nedalo se tam moc udelat. Ale dat tento zavod jako nominaci na ME je pakarna. B. PS: dve drzky jsem dal take:-)

      0 0
      • emkaa  

        On kamos co byl v cili rikal, ze hodne vepredu tam dojelo par lidi pekne odrenejch a prej si snad v cili dokonce nadavali. Co se tam u vas delo?

        0 0
        • Beeda  

          Pred cilem byla ta uzka lavka pres potok, tak se tam poslali :-) B.

          0 0
          • emkaa  

            Slusny:-)

            0 0
          • hydrant  

            ta byla dobrá, tam to mohlo bejt dost hustý

            0 0
            • Daf  

              To asi jo. Ta lavka mela asi pul metru a byla schovana za zatackou. Kdyz tam vjela nejaka vetsi skupina tak to tam asi muselo byt husty. Kdyz jsem na ni najizdel borec za mnou si skrtnul o moje zadni kolo, a sel do potoka rovnou po drzce. Nepamatuji si ze by tokle nebezpecne misto bylo nejak oznacene :(

              0 0
              • hydrant  

                no já jel asi půl hodiny po tobě a to tam byl pořadatel, kterej upozorňoval, nerozuměl jsem na co, ale mezi těma stromama jsme se stejně museli prosmýknout za sebou, ta lávka mě překvapila, ale v tý grupě, co jsem jel, už se o bednu nebojovalo, takže jsme jeli v lajně, sice doraz, ale poslušně srovnaní jsme bez loktů a držkopádů absolvovali i tu lávku. Když jsem na ni najížděl, tak mi mžiklo hlavou, že kdyby tady někdo spadnul, mohl se i zabít.

                0 0
                • Gorgov  

                  no to snad né, ale každopádně na tohle neupozornit je pěkná pakárna. Jinak takle bahnitej silniční závod sem ještě nejel.

                  0 0
                  • hydrant  

                    no když vezmu, že ta lávka byla asi 70 cm široká, beton s účkama po stranách a břehy byly taky kvůli tomu zpevněný nějakejma šutrama či betonem a úplně strmě šly do vody, která byla aspoň 1,5 m pod tebou, tak trefit hlavou dobře ten strmej kamenitej břeh, nevím nevím. No hlavně, že to všichni přežili.

                    0 0
    • lempl  

      lidi co si myslite o dojezdech?? v poslednich letech se stalo modou mit na zavode co nejvic vsemoznejch bran a treba i mimo zavod… ale nikdy pak nemuzu rozeznat jesli uz je to cil a nebo dalsi brana sponzora kdesi pred cilem… a taky me sere ze jak tam cpou ty brany tak nemaj misto na dojezd, takze kdyz se pak jede spurt a treba i dost rychlej(klidne pres 40km/h) tak to musis ubrzditcca na 15metech s tim ze se musis vyhnout poradateli co tam pobiha… co si o tom myslite?

      0 0
      • hydrant  

        v Hradci byly nafukovací brány myslím dvě, sem taky nevěděl, která platí ( a bylo to pro mě důležitý, páč jsem bojoval o 250. flek :o) ), prostor za cílem byl krátký, hneds brzdil, abys neporazil ty holčiny, který ti sundávaly čip. Málo prostoru kvůli nim být muselo, protože by se s čipy neshledaly. Lepší snad to 5kilo záloha, vracet později a mít delší prostor za cílovou čárou. V Hradci byla cílová rovinka a tím místo pro spurt krátký, tak si mysleli, že to asi za čárou ubrzdíš. Delší před cílem i za ním ten prostor být mohl.

        0 0
        • lempl  

          hoj- no myslim ze to je asi novej tend asi aby videli divaci krev nebo si to nedokazu vysvetlit dyt by stacilo aby cil byla 1. brana a dojezd by byl velkej jak hovado a kdyby holciny byli u 2. brany tak je spokojenost! nevim jakou trat si jel- ja jel kratkou a my to meli myslim tak o 2metry kratsi- specialne na me nadavani to trochu zvetsili!! ten co daval spurt za mnou to narval do krabic, ktery byli pred tema zatarasama..

          0 0
          • hydrant  

            no já přijel asi už do zvětšenýho, krabice si nepamatuju, asi to bylo už dlouho po úpravě, byl jsem 253. na dlouhý :o)

            0 0
            • lempl  

              takze si sprint o 250prohral??? :/ :(

              0 0
              • hydrant  

                to bylo zaokrouhlený a tím zavádějící, z tý grupy, co mě dojela, jsem dojel nakonec první, myslel jsem, že jsem úplně mrtvej, ale ostatní byli asi prošitější .-) často jsem myslel na to, jestli vy zepředu jste tak prošitý jako my vzadu…

                0 0
                • emkaa  

                  O 100 mist ve predu to bylo taky zajimavy. Jelikoz se mi 15km pred cilem prestalo delat blbe, tak jsem zacal jeste s jednim clovekem sjizdet skupinku co jsem neuvisel na zacatku druhyho kola. Byli asi 500m pred nama a byla to teda silena prace, ale nakonec se to tesne pred Stribrnakem povedlo. Tam jsem chtel zopakovat mistrovsky tah z lonskeho roku:-), kdy jsem se nacpal pred najezdem na tu pesinku podel reky dopredu a nepustil uz nikoho pred sebe. To letos bohuzel nevyslo, byl jsem skoro posledni a snazil se tu asi osmiclennou skupinku nejak predjet. Bohuzel moc nebylo kde, predjet je na jeden zatah po trave uz bylo nad moje sily. No nakonec se to castecne povedlo, ale v cili uz jsem na posledni tri nemel, vcetne prvni zensky ze Z40, ktera dojela tesne prede mnou, coz zamrzi:-)

                  0 0
                  • hydrant  

                    přede mnou bylo víc ženskejch, já už to tak neprožívám. A bylo leckdy i na co koukat :o) Já byl na tom poli 3. asi z 8 lidí a v cíli mi to vyšlo :-) To pole bylo ale hrozný, ruce a záda nevěřily…

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.