• vlad@

    Tak dnes sem jel trasu kolem 90km a zapesti me tak bolelo po 50km , ze jsem nemel cit .A pak to nastalo hodil jsem drzku .Vse jsem sjel a hodim drzku na rovine prdel..Jsem od bolesti od zapesti neudrzel riditka,pak jsem dal 30min pausu ,nebo to se nedalo bezpecne jezdit.

    P.S ma nekdo take problem zapesti a jak to resite? Dik za info

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Bolívá mě občas na levý ruce a zjistil sem že je to z občasnýho špatnýho držení řidítek. Zkus si je ve forštosu trochu pootočit aby co nejlíp seděly, třeba je problém v tom. Taky držet křečovitě řidítka při jízdě po hrbolech udělá hodně.

      0 0
    • RapMan  

      Zkus jiny gripy, jiny rukavice, jiny posed → natocit riditka… musi se zkouset a zkouset a zjistit co aktualne pomuze… taky je dobry cely den nebusit rukama do klavesnice, to je pak aspon u me taky znat, zapesti pak citim vic, nebo mi malinko trnou prsty…

      0 0
      • vlad@  

        Testnu to doladeni riditek ? Mozna to mam dodrbane prace,celej den ve sklade paletakem,vykladka a nakladka.Kolikrat citim i predlokti_ To me pak stve ,kdyz nekde jedu delsi trasu.Jedine jezdit 50km tak to jde,ale vice jak 80km to je na nic zapesti.

        0 0
    • HS  

      mne sa to tiez obcas stavalo ale pomohlo nahodit sirsie riditka a este k tomu vlastovky. ak ani to nepomoze tak skus vymenit gripy a rukavice. pocul som ze specialized ma obe dost dobre vychytane so svojim body geometry systemom … ale osobne som to neskusal takze … vela stastia. zdar

      0 0
      • Smazaný účet  

        No bolí mě záda, úpony občas, ale zápěstí? To si ani nějak neumim představit… Třeba kloužeš ze sedla dopředu. Možná ho máš tedy skloněné dopředu a tím víc zápěstí namáháš…?? Schválně ho zkus poštelovat .o)

        0 0
        • pelt  

          Zkus si nekdy zajezdit na silnicce po Olomouckych kostkach s 3 cm mezerama – jeste asi tri dny potom jsem necitil ruce az k loktum:(((. Kazdopadne predstavu o bolesti zapesti tim ziskas primo skvelou:))).

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak vymlácený ruce občas mívám, ale izolovaná bolest zápěstí je mi cizí… podle mě je to skloněným sedlem, po kterém klouže dopředu a tím víc namáhá zápěstí. :o))

            0 0
            • mosquito  

              dik za tip – po te co sem menil sedlo tak se mi taky zda ze je to pro ruce horsi – zkusim ho krapet srovnat

              0 0
    • McBlacky  

      nemáš moc tvrdou vidli?

      0 0
      • vlad@  

        Ta vidla je fakt na prd levna .

        0 0
        • kolombo  

          No, já jezdím na pevné vidlici a tak bych teoreticky měl trpět taky. Ale nejsem chrt a tak si klidně jednou za čas zastavím a oddechnu si a proklepu si ruce a uvolním si záda. Nepřipadá mi rozumné jet tak dlouho, až neudržím řidítka a hodím tlamu.

          0 0
    • Vladimír  

      ja jezdim bez rukavic, vcera jsem jel 150 v terenu a od gripu me jeste ted rano brni ruce a prsty, je to hruza

      0 0
      • vlad@  

        150Km na horaku jejda,ja take jezdim bez rukavic a proto jsem hodil drzku ,v zapesti bolest a pak zpocene ruce me ruka zklouzla a bylo..to

        0 0
    • Durden  

      Já mám podobnej problém, ale to takovej, že mě nebolí zápěstí, ale jenom malíček na jedný ruce. Je pak o trochu oteklej a já nevím, čím to je. Jestli to může být, že jsem ho měl kdysi nalomenej…

      0 0
      • pelt  

        To chce amputovat… k cemu ti na kole takovy malicek je, zbytecny gramy navic… :-)

        0 0
        • Durden  

          nad amputací už jsem taky přemejšlel :) ale jindy zase malíček docela využívám, takže musím najít jinou variantu :-)

          0 0
      • pos3k  

        tlacis na nerv, jukni na stranky specialized a jejich body geometry (viz odkaz vyse), je tam i nakreslenej, stvalo se mi to taky, po porizeni rukavic s gelovou vystelkou (ne Specialized, obyc. Etape) to prestalo

        0 0
    • Turbo  

      Chce to pořádnou vidli, spíš užší gripy a hlavně rohy a často střídat! Mám zlomený zápěstí a když sem jezdil bez rohů, tak to po cca hodině začalo bolet. Těď ok

      0 0
    • Borysch  

      Me zase boli dlame – spojnice mezi palcem a ukazovakem, casem mi zacnou trnout ruce. Na starem kole mi to nedelalo. To jsem mel rovna riditka, hladke gripy, rohy, nejake uplne obycejne rukavice za nejakych 120 Kc a pevnou vidlici, ted mam valstovky, mirne profilovane gripy, odpruzenou vidlici (EXR Pro) a rukavice Polednik Olympique. Zatim jsem zkusil akorat posuvy sedlovky a sedla, je to furt to samy… U riditek je zatim nastaveni, jak jsem koupil kolo. Pritom mi pripada, ze u vlastovek se soucasnym nastavenim by zatizeni vnitrnich casti dlani melo byt mensi, nez u tech rovnych riditek. Tak nevim.

      0 0
      • ota  

        vlaštovky,vzpří­menější posed a přesto to mám taky.taky uvažuju o Body geometry gripech.vozíte to někdo?

        0 0
      • McBlacky  

        to se mi stávalo když jsem měl blbě seštelovaný brzdy co moc nebrzdily a musel za ně hrozně rvát třema prstama, takže celá váha pak šla na to místo co tě bolí

        0 0
        • Borysch  

          Tim to nebude, zatim jsem nejel zadny poradny sjezdy a brzdy jsou dobry – hydro disky.

          0 0
    • Brouk_Pytlik  

      jo a sem si ještě vzpoměl, jestli třeba nemáš blbě nastavenej sklon brzdovejch pák.

      0 0
    • Vezirek  

      Taky jsem mela problemy se zapestim, co jsem vymenila riditka za vlastovky (a ani ne nejak extremne prohnuta) je to ok.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.