• JIRA

    Máte někdo zkušenost s tím, že by se u nich dala dohodnout sleva. Každá (CZK/SK) dobrá… :)

    0 0
    • nakata  

      No pokial viem zlava sa tam nejaka dohodnut da, otazne je len kolko.. Najlepsie bude checknut to v diskusnom fore na www.bikemagazin.sk, tam maju ludia viac skusenosti.. Alebo rovno zavolaj do Kakaca a spytaj sa ;)

      0 0
      • JIRA  

        No volat jsem tam zatím nechtěl (možná) bohužel nemám tolik drzosti abych jim řekl „chci u vás utratit XX.XXX, tak kolik mi dáte slevu?“ :)

        0 0
    • Bohus  

      Brat tam kupoval zimnú bundu za 2.990 Sk. Po týždni sa mu začala trochu pára?, ale jednoduchšie to bolo zaši?, ako sa babra? s reklamáciou. Nejaký čas na to tam kupoval rovnakú bundu (pre mňa na Vianoce). Teraz už neviem presne či mu oni ponúkli alebo on si pýtal zľavu 5 % na novú bundu vzľahom na chybičku starej. Takže myslím, že by sa s nimi dalo dohodnú?. Koncom sezóny dávajú tiež zľavy pri výpredajoch.

      0 0
      • JIRA  

        Ve svých oblíbených prodejnách mám slevu 10% na všechno a někdy i víc. Kdyby tady dali 10% budou také moji oblíbení! :)

        0 0
    • MF  

      Zjednat sa tam zlava da. Zalezi co chces kupovat. Pred rokom sa tam na jesen dala kupit Kona Kikapu DeLuxe za 48 000Sk (zlacnena z dajakych 65) a aj tak sa dala este kusok zlava spravit.

      0 0
      • JIRA  

        No to je prave to co bych potreboval vedet – kolik je ten „kusok“? :)

        0 0
    • visby  

      vsetko zalezi na veci co chces kupovat… ak to je olej na retaz, tak myslim, ze zlavu nebudu moc riesit, ale ak to je cely bike, tak sa nejak urcite dohodnes… niekedy mavaju este super akcie… napr teraz maju tlmic RS deluxe za 4–5k sk, cize da sa tam super nakupit…

      0 0
      • JIRA  

        No od té doby co jsem je neslušněji jak to šlo požádal o drobnou změnu ceny (původní 47995) se mi neozvali. :(

        0 0
        • climber  

          Já Kaktus docela nemusím.

          0 0
          • JIRA  

            Já proti nim zatím nic nemám a pokud to dopadne dobře, tak je budu mít docela rád. :)

            0 0
    • Jumo  

      No moje a kolegove skusenosti z kaktusom su mierne povedane – nie najlepsie. Bol som tam par krat a vsimol som si ze pokial clovek kupuje len nejaku blbost, tak predavac mu dava celkom jasne na javo ze ho s tym zbytocne otravuje. A co sa mi tam raz stalo tak to som nechapal: Chcel som si kupit supravu na lepenie dusi za 70,– Sk na co mi predavacka doslova povedala: „…nekupujte si ju, to je taka pakarnova sada…“ Tak som jej povedal, ze uz ju pouzivam bez problemov niekolko rokov a ze teda aku by mi odporucila. Hned vytiahla nejaku za 250,– Sk co som samozrejme nekupil. Kolega si tam dal opravit nieco na biku (nejaku malickost) a jednali s nim teda velmi neochotne a nakoniec to odtial zobral neopravene, pretoze stale ten termin opravy posuvali. Kaktus nemusim!!

      0 0
      • Matts.  

        Neber to osobne, ale Bratislavčania sa chovajú ako štát štáte. Ich životným krédom je každého len odrba?. Celé ostatné Slovensko podľa nich stojí za hovno.

        0 0
        • visby  

          jupiii, to je nazor co stoji za vsetky drobne:-)

          0 0
        • igor  

          zabudol si smajlikov, nie?

          0 0
        • widlicka  

          Bohuzial je to tak… co blavak v kosiciach to naduty ****..nehovorim ze vseci blavaci su naduty chuji ale kazdy hodnoti podla toho co vidi… a vysledok je taky ze my sme pre blavakov vidlaci a oni pre nas naduty chuji a nemame sa radi dokym spolu nevypijeme:)

          0 0
      • visby  

        v niecom mas pravdu, ale musis brat do uvahy aj to, ze im to casto prerasta cez hlavu, nestihaju…

        musis si ale uvedomit, ze maju najsisrsi sortiment, vela veci v predajni a keby nemali chyby tak by boli dokonali a to predsa nejde:-)

        0 0
        • LUCCA  

          sorry. ale nemozem s tebou suhlasit a s obhajobou, ze im to prerasta cez hlavu. Ak nestihaju, nech ich je tam viacero (na com by vsak majitel nesmel setrit). A zarucene najsirsi sortiment je na nete, nie v Kaktuse. Kaktus si vybudoval slusnu znacku a povest vramci BA (potazmo SR), avsak, podla mojho nazoru, zaspal na ruziach a ta to teraz aj vyzera.

          0 0
          • hanz  

            já zase nesouhlasím s tvou definicí šetření a rozšiřování personálu.

            0 0
          • visby  

            problem je v tom, ze nemaju naval cely cas a tym padom je neefektivne drzat vacsi pocet pracovnikov… ad sortiment: ked si budes moct cez internet vyskusat boty alebo nohavice sa mozeme bavit o sirokom sortimente, prave kvoli tomuto nikdy nevymru kamenaky…

            0 0
    • Toams  

      Hmm, kakac je obcas gut obcas nie, zalezi, s kym jednas … ale zlavy vpoho, vidla s hlavovym z 12 na 10 … to sa da, drzim palec

      0 0
      • JIRA  

        No díky ale Tvých 16,66% nedosáhnu. Zůstali jsme na 3%. Jiný problém zatím nenastal.

        0 0
      • JIRA  

        Nakonec byli v pohodě, prodavač mi asi 15 min. vyprávěl jak je ten rám super a to přitom věděl, že jsem rozhodnutej' a jedu ho jen vyzvednout a zaplatit. První otázkou „Vy ste z Čiech!?“ mě sice trochu vyplašil ale jinak dobrý… Cena lepší než v ČR, v krámě spousta lidí ale zmatek tam nebyl. Prodavačů asi 6, mechanici min. 3.

        0 0
        • PePu  

          A co jsi nakonec poridil (za kolik)?

          0 0
          • JIRA  

            rám SJ FSR S-WORKS 46555,– SK

            0 0
            • Ivann  

              Mám stejnou zkušenost, kupoval jsem stejny ram par dnu pred tebou :-) . Sice jsem si o slevu nerekl (nejak me to v tom kamennem obchode nenapadlo), ale naprosto pohodovy nakup i pres prodejnu plnou lidi. Byl jsem tam celkem 2× a vzdy jsem si dobre pokecal.

              Mas uz jasno v tom , jak to postavis?

              0 0
              • JIRA  

                Protoze chci jezdit rychle, tak MINUTE TWO, XT, CrossMax SL, WCS ale i tak to vyjde na víc nez bych si pral. :( Jedina „libustka“ budou bovdeny NOKON. :) Pristi rok TALAS RLC

                0 0
                • Ivann  

                  Tak ja tam davam Talase RLC uz ted, zase jsem trochu posetril na kolech (CrossRoc) – jdou ze stareho kola, jinak XT, hydry Juicy 7. Celkova suma me taky ponekud zaskocila, ale kdyz uz to zkousla manzelka …

                  0 0
                  • JIRA  

                    Za kolik jsi sehnal JUICY a TALASe? Nemáš někakou tabulku s osazením? Jestli jo – pošli. :)

                    0 0
                    • blue  

                      takovy tabulky, jako delas ty, to nikdo urcite nema :-)

                      0 0
                    • Ivann  

                      Juicy za 4948 a Talas za 21 420, oboji z Koloshopu. Osazeni mas v mailu.

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.