• Mike22

    Nevíte někdo, zda se neda nějak spojit protržené vedení kapaliny brzdy Hayes HFX9? Samozřejmě bez ztráty brzd. účinku. Vedení se zlomilo na místě , kde je zadní stavba pohyblivě spojena s rám. trojůhelníkem. Dík za radu. P.S. Výměna v servisu stojí cca 2 litry. Hrůza!!! za takovou prkotinu.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Mohlo by to jit zvykackou nebo plastelinou.

      0 0
    • Mike22  

      Myslím, ze by se to vedení dalo rovně seříznout, a oba konce vlisovat nějak do např. hlinikové trubičky, ne?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak to jsem videl lepsi veci. Videls Jackass? Ty chlapci se umi poradne mucit. Od tech se uc :)

        0 0
        • Mike22  

          Neviděl, kouknu na to, snad se nepobliju anebo neposeru smichy.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ted jsem si vzpomnel na chlapka co by to umel opravit. Mel na to i naradi. Se jmenoval jako ten s tim obcerstvenim… nejak Mek … Mekgajvr nebo tak nejak. Mel i kutilskej porad v TV.

            0 0
            • blue  

              a nebyl to spis ten na motorce? jak v zaveru za zapadu slunce odjizdi za dalsim dobrodruzstvim? :-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jestli mel takhle opravenou brzdovou hadicku, tak se ani nedivim, ze ten serial skoncil :)

                0 0
                • wroum  

                  Byval dobrym bikerem, ale spachal tu nejvetsi picovinu, spravil hydrovedeni, a to se ho ted snazi dostat.

                  0 0
    • Roman  

      V Brně u šírera na počkání mně to provedli za cca 1000kč. A myslím, že na www.trinnity to pošlou jakožto náhradní díly…

      0 0
    • kralovek  

      2 litry???? u sterby jsem si nechal menit to cerny teleso u paky … (potkal jsem jeden strom) a pri odvzdusnovani zjistili, ze ta hadice je praskla (no jo, stromy jsou svine). Nova hadice (predni) stala 300, prace asi 800 (to teleso paky jsem prinesl svoje). Je fakt ze to bylo 2001, takze pokud nekdo vite jaky jsou ceny ted, tak mi prosim reknete. V utery se tam jdu odvzdusnit (4 roky jsou 4 roky)

      … nemohu nezavzpominat na muj oblibeny BikeExpert. Kdyz jsem jim prinesl brzdu a to nahradni teleso, aby mi to namontovali (u nich jsem to kolo koupil) … byl tam v servisu naky mlady „technik“ ktery mi div nevynadal jestli vim kolik je to prace, ze kdyz jednou odvzdusnoval hayesu, trvalo mu to asi 5 hodin, tak at se pripravim ze si to necha poradne zaplatit. Slusne jsem se zosloucil a po zbytek dne jsem mel vybornou naladu … aby ne, po tak skvelym vtipu :o)) … cim levejsi mmechanik, tim drazi oprava … fakt dobry :o)

      U sterby absolutne no problem … sice drahy jako prase, ale mel jsem klid.

      0 0
      • Mike22  

        jo , jenže mně řekli v Č. Těšíně, že zadní hadice 1400 Kč + práce= cca 2000kč. Nevím či zde v okolí to ještě někdo umí?

        0 0
        • Radek Broz  

          To zvladne udelat kazdej trosku sikovnejsi clovek.

          0 0
        • kralovek  

          ty vago … to snad ani neni mozny. Na koloshopu maj celou odvzdusnenou hayesu za 3500 … no jo … takze to ale vyjde to kilo draz …takze nevim nevim :o)))))

          0 0
    • Mike22  

      ale ja sem se stejně ptal na váš názor , zda to pujde nějak fikaně spojit a ne vyměnit, zda to někdo nezkoušel, protože hadice ma v delce rezervu a nezdá se mi , že pokud se to udělá dobře, tak to ten tlak nevydrží???

      0 0
    • Mike22  

      Děkuji pánové…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.