• jaski

    jaký je mezi nimi rozdíl?vím že klasickej skareb má fdd ale s lockoutem(jako mám já:)))))) je to už tpc.

    0 0
    • Daf  

      Zjednodusene receno FDD tlumi pouze zpetny chod vidlice. TPC umoznuje navic i nastaveni kompresniho tlumeni.

      0 0
    • Orbis  

      podle me je rozdil jenom ten, ze u tpc mas navic uzaviratelnou trysku a tim ti umozni zavrit vidli jinak to je fakt jedinej rozdil mezi fdd a tpc:o))

      kdyz mi prisel skareb elite 05 s TPC LO, tak to byl klasickej elite s FDD a lock mi prisel zvlast, takze stacilo ho umistit do leve nohy a tim z toho vznikne TPC:-)

      0 0
      • jaski  

        tady to je TPC s lockoutem.takze vyraznejsi rozdil tam neni?

        0 0
        • Orbis  

          nevim ale rekl bych ze ne-e protoze klasicke elite bez locku je fdd a s lockem je tpc, takze vlastne fdd je takovy nedodelany tpc:o)

          0 0
    • RapMan  

      Tak to by me taky zajimalo, resp. co dela to nastaveni kompresniho tlumice… Svoji mlady jsem koupil na koloshopu skareb comp s lockoutem – tedy s TPC, ta packa na riditkach nema jen 2 polohy otevreno a zavreno, ale jde tim prave nastevit dle navodu receno „kompresni tlumic“, takze kdyz tou pakou otocim ne uplne aby se vidlice zamkla, tak ma takovy tuzsi chod, ale jak se to lisi od toho ze vidlici vic nafouknu? Zatim nebyl cas moc experimentovat tak treba na to casem prijdu, ale stejne by me to zajimalo :))

      0 0
      • Orbis  

        ja to pouzivam pri sjezdech pres koreny, mam ji nafouklou dost na moji vahu, ale v rychlejch technickejch sjezdech je to lepsi:-)) ta komprese se prave nastavuje nedotocenim locku, ma nekolik poloh, proste se tim mirne privre tryska:o)))

        0 0
      • Daf  

        Snizi se tim citlivost na nerovnosti. Bude to vic drncat a min houpat :) Vetsina lidi to ale nepouziva a vidlici packou jenom zamykaj.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse