• JoeSverige

    Dá se toto sehna u nás? Kde a za kolik? http://www.jagwireusa.com/tubetops.html Díky

    0 0
    • Gumicuk  

      Myslim ze u nas se to jmenuje buzirka a stat to muze par korun za metr :-)))

      0 0
    • Hanes  

      I tak si myslím, když to za ty prachy koupíš, že se to stejně na tom rámu bude hejbat a lak Ti to stejně podře. Já bych volil spíš takovou tu silnou samolepku co dělá tuším EXU

      0 0
    • Meesha  

      Takovyhle vychytavky od Jagwiru ma Sterba. Jestli ale konkretne tohle netusim.

      0 0
    • Volf  

      Tak toto jsem viděl u známýho v obchodě když jsem asi po 5 letech měnil bowdeny. 4 kousky, ale průhledný a moc krásný za ,, lidovku ,, 250,– Kč. No proti odření rámu mám dál samolepky.

      0 0
    • Geralt  

      Zajdi někde do reklamky, kde se zabývají samolepícíma fóliema a nech si ustřihnout kus transparentky. Budeš to mít za pár kaček a ani neuvidíš, že to tam máš

      0 0
      • GPX  

        muj tat ma reklamku a za vyrezani samolepek nebo nejkay zbytky nic moc nechce jinak tyhle jagwire maji u nas v obchode a myslim ze je to zbytocnost ja si uriznul kus buzirky navliknul a podlepil samolepkou od exu

        0 0
        • poiko  

          jo, tak tohle jsem zkousel uz v nekolka reklamkách a všude řikali, že nic takovýho se nedělá a že nic nedají

          0 0
    • SID  

      jo maji to v Hradci Kralove ve VELO RB mrkni na jejich stranky tam mas kontakt

      0 0
    • JMT  

      je to sice super, ale spis proti cinkani bowdenu o ram, kamos ma tydle trubicky na nokonech a ma to tam docela podreny…tak tam taky dal folii…

      0 0
      • SID  

        ja mam na ramu takovy ty samolepky jak napodobujou karbon a je to ok nebo to necom oblepit tyhle prubicky jsou gumovy a taky drou

        0 0
        • JMT  

          moc te nechapu… ja chtel jenom rict ze odirani laku ty trubicky nezabranej, samolepky od exu sou super…

          0 0
      • zac  

        ja mam na Nokonech taky jemnom obycejny buzirky a zatim lak neposkozen a hlavne to prave necinka. Ty Jagwire mi pridou zbytecny…

        0 0
      • gorgeous  

        Ja mam tyhlety Jagwiry a podreny to neni a dotvari to pocit vyjimecnosti z kola…:-)

        0 0
    • lubos  

      kup si radeji takovou mekkou buzirku. Nebo co to je. Je to na omak neco jako guma … to na odirani zabere urcite.

      0 0
    • MARIN  

      zrovna dneska jsem to videl na nejakem Authoru i s napisem AUTHOR :)

      0 0
    • Siddha  

      to sou kraviny…

      0 0
    • JIRA  

      Možná je to blbost ale mě se to líbí :) a tak se ptám kde v Praze se to dá koupit? Nebo něco podobnýho, tedy ne samolepky. Jediná samolepa, kterou bych chtěl je takový ta dlouhá na spodní rámovou trubku. Rád bych tím zabránil odření od lanka.

      0 0
    • Meesha  

      mate uz to nekdo? Jde mi o to jestli se delaj jen navlikaci (nechci zase vsechno vytahovat) a nebo jestli se delaj i nejaky se „zabalovacim“ systemem ala neopren na zadni stavbu… dik

      0 0
      • Mamut  

        Kup si tubu silikonu napatli na bowden a namusis nic navliekat. A navyse tym oblemcas cele BF za cenu cca 100Kc. Cinkat to urcite tie nebude

        0 0
    • TheIF  

      Já je mám na kole a stejně je to podlepené i folii, takže to spíš je proti tomu cinkání o rám.

      0 0
      • gras  

        Podle mě všechny tyhle nastrčný ochranný gumy jen podřou rám. Prach se ti pod to dostane určitě a pak to dře jak šmirgl a může to být guma měkká jak houba. Jedině samolepky.

        0 0
    • Specík  

      Funguje to suprově, je to hodně měkký..

      Dá se to koupit i na kupkole.

      0 0
    • siafu  

      dají se přímo Jagwire sehnat někde v Brně? nejlépe bez toho žlutého loga

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.