• jakub

    jedete na velo camp, jaky mate s timto podnikem zkusenosti?

    0 0
    • zirecek  

      osobne si rypnu do vosiho hnizda. Dost hrube se tu propiral Velo katalog. A Velo camp 2004 v blizkosti Prahy mi pripada jako jeste vetsi snaha vydelat. Je mozne, ze se hodne mylim a na velo campu poradatel nevydela, ale nevim… (vubec nevim, jestli se plati za nejakou prihlasku ci jak je to organizovane). Je mi naprosto jasne, ze veskera podnikatelska cinnost je za ucelem zisku. Ale Velo camp 04 mi pripada, ze je vice o tom podnikatelskem zisku nez bikovani, ktere ve Velu prosazuji. Vzhuru do me… :-)

      0 0
      • blue  

        nevis, jestli se za prihlasku plati a jak je to organizovany, ale uz vis, ze je to snaha vydelat? ;-)

        0 0
        • jakub  

          ja v tom vidim spis pekne ztravenej vikend s lidma, se kteryma si mam co rict dle meho to bude fajn uvidime se tam ((-:

          0 0
        • zirecek  

          cetl jsem o lonskem Velo campu v Jesenikach a tam placeni nejspise bylo… nejsem si jist

          0 0
          • ravo  

            Samozřejmě, že se platí, minimálně za nocleh…

            0 0
        • Radek Broz  

          Ty jsi taky hned poznal, ze Czech 4X Cup DVD je snaha vydelat;-)

          0 0
          • blue  

            a co jinyho? ja svoje argumenty k tomu rekl a nikdo me zatim rozumnejma protiargumentama nepresvedcil o opaku

            0 0
          • blue  

            skoda, ze se asi nedostanu na ten vikend ke krumpacovi, mozna by vsechno lip vyznelo pri osobni diskuzi

            0 0
      • MartinXC  

        Na rozdíl od Katalogu, Velo má svou hodnotu (testy, představení novinek, přehledy), pokud udrží la?ku nasazenou třeba současným číslem – good luck. Co se týče Campu – nikdy jsem na něm nebyl, ale ze své dávné sportovní minulosti vím, že pořádání masových akcí je ******* na *******, chce to fandy kteří si organizováním neznechutí svůj koníček, vždycky se něco podělá, co způsobí prodělečnost akce, atd. Asi nikdy ani nepojedu a už vůbec nebudu organizovat, takže před tímto počinem smekám. Jinak marketingově je to docela dobrý tah: je o čem psát, Velo se tak zviditelní, současně utuží vztahy s určitou částí komunity. Ale obchodně to opravdově vydělá až prostřednictvím časopisu.

        0 0
    • Lucka  

      ale panove… ja byla loni i predloni a jak jiste vite, tak mam uzsi vztahy s redakci, tak trochu tusim co se deje…kazdopadne tato akce je silne prodelecna…

      0 0
    • zirecek  

      kdyz je to tedy prodelecna akce, odvolavam co sem rekl a slibuji co sem ted odvolal, :-)

      0 0
      • Lucka  

        Jde o to, ze redakce chce udelat peknou akci pro lidi, co ctou velo…myslim, ze je to pekny napad…kazdopadne to neni akce na ktere by se melo nak vydelavat…ale v poho

        0 0
        • zirecek  

          Osobne proti Velu nic nemam. Cetl jsem tehdy ten clanek o Velocampu v Jesenikach: prostredi na bika super, jidlo horsi, moravaci stejne neprijeli, priste spise Sumava a pod.. Takze me blizkost Praze celkem prekvapila. To ze je to celkem navstevovana akce je parada. Zajimalo by mne jak se resi vyjizdky. Nemuze prece jet napr.: skupina 80 lidi na jeden svih, :o). To se tezko organizuje…

          0 0
          • Lucka  

            Jezdi se v nekolika skupinach dle urovne a zdatnosti…kazdy se zaradi kam chce a jak se mu chce jet…rychly, pomalejsi, vejletnici, rodice-deti a tak…a tahle akce je spojena se zavodem TransBrdy-myslim

            0 0
            • Blondak24  

              Můžu se zeptat kdy se to koná a jestli o tom něěkde na netu najdu podrobnější info?

              0 0
              • Lucka  

                Kona se to o vikendu 15. Kvetna…in­formace urcite budou i ve Velu – pripadne na web strankach

                0 0
                • rich  

                  Lucko, ze ty chodis s niekym z Vela? :-))) Nezalezi na tom…kazdopadne si myslim, ze to vyzera na veeeelmi prijemnu akciu a nemam pocit, ze z toho krici snaha „vydelat“. Zda sa to byt organizacne zvladnute do detailu. Tesim sa. Z prahy je to kusok, tak pojdem na cely den a na vecer sa vratim spat, ak tomu par piv nezabrani :-))

                  0 0
                  • Lucka  

                    Uz to tak asi bude…Loni to bylo moc prijemny, vyvedlo se to dobre-az na to jidlo, to se musi priznat…Kazdy vecer naky program, clovek se proste nenudil, kdo chtel sel do salu – kde byla naka hudba, nebo ven na prasatko k ohni. Vecinou akcicek bylo vzdy vic, dale doprovodne programy a samozrejme pres den spolecne vyjizdky (25–80km-jak kdo chtel)…Ja to tu ale nechci nejak moc propagovat, tak si to preberte sami

                    0 0
              • P.B.  

                Je to všechno v posledním Velu.

                0 0
          • kovar  

            TAm jak to bylo loni – kdesi u Polska, tak to je dost z ruky jak pro moravany tak pro prazany.

            0 0
          • Lišák  

            Někteří moraváci přijeli… :-) Jo-a pojedou j letos :-))

            0 0
    • K2  

      Byl jsem před dvěma rokama a musím říct, že se mi to celkem líbílo. Cena mi přišla rozumná cca 400 za dvě noci zázemí a program. Preferuju nezávodní akce, takže vyjížďky mi vyhovovaly.

      0 0
      • Lucka  

        Pred dvouma rokama to bylo docela jine, nez loni. Co se chysta na letosek krom toho zavodu netusim…

        0 0
        • TinkTink  

          Ja jako odpurce Vela se nyni musim zastat :) Je to levnejsi nez SELA!!! – na neho se jedu podivat, ale zavodit urcite nebudu.

          0 0
    • jakub  

      zkousim esli se este nekdo na toto tema chytne…

      0 0
      • Eda-Velo  

        to víš že jooo, cos potřeboval objasnit? Taky mě překvapilo že do staršího tématu někdo přispěl :-))

        0 0
        • blue  

          cau Edo, me by zajimalo, jestli ta sobotni vyjizdka vlakem je jenom pro prihlaseny… vzhledem k tomu, ze do Letu to je z Prahy kousek, tak tam nechci kempovat

          0 0
          • Eda-Velo  

            čéče prej jenom pro přihlášený, ani já jsem se nenominoval. Platíme to předem, tak to chtělo dobře připravit. Rád bych ti v tom nějak pomohl.Jedině že bysme si sedli někam na pivko a říkali si že sme stejně nechtěli jet :-)

            0 0
        • Clodman  

          Tak letos jsem chtěl konečně jet a to zas nejsou silničky, tak snad jindy

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.