• hanz

    něšlo by u odpovědí od různých lidí zobrazovat ip adresu?…myslím že by se rázem vyléčilo pár schyzofrenií moc se v netu nevyznám takže jestli by z toho plynuly nějaké možnosti napadení kompu tak jasně že ne.

    0 0
    • speedy gonzales  

      taky se nevyznam a taky mi to vadi

      0 0
    • biker007  

      no ale tim nepostihnes ty co se pripojujou pres modem(maji IP pokzady jinou).. nebo naopak lidi co sou za proxynou v praci nebo ve skole.(vsichni maji navenek stejnou). myslim si ze tenhle udaj by nikomu nic nerekl..a co kdyby nejaka variace Jarina mela stejnyho provodera/sko­lu/zamestnava­tele ja ty :D?

      0 0
      • hanz  

        a co takle pomocí cookies či jak se to píše omezit jeden počítač na jednu registraci…vím že i todle se dá obejít…ale když si budeš chtít popovídat sám se sebou tak tě nebude bavit pokaždý ho smazat.???

        0 0
        • biker007  

          to by asi teoreticky slo.. ale jen me napada, co pocitace kde se na b-f loguje treba vic lidi (na jeden login ve windows)? Ja bych teda takovyhle omezeni nezavadel..uz ted musim vypinat firewall (kerio) kdyz si chci precist b-f. a aspon nas tihle „ftipalci“ nuti abysme byli ostrazity:))

          0 0
        • jonti  

          to je riadny nezmysel, jedna vec je ze sa ti cookies neukladaju navzdy a nie su spolahlive, navyse myslim ze vacsina ludi pouziva viac pocitacov, ja konkretne 4. Dokonca aj kazdy prehliadac ma vlastne cookies. K povodnej otazke, technicky vyriesit to mozne bez obmedzeni pre pouzivatelov nie je, a dokonalo to nie je mozne vobec. Tak vam vadi tych par ludi co pise nezmysly?

          0 0
        • Radek Broz  

          Kazdy, kdo nepouziva ten dementni prohlizec dodavany s windows, dokaze cookies zapnout/vypnout velice rychle. Jinak proti zobrazovani IP nic nemam – sam jsem to ve foru na svych strankach musel zavest, ale vsechny problemy to rozhodne nevyresi.

          0 0
    • jecnak  

      Taky jsem pro. Nicemu to vadit nebude. Jen nektery lidi budou mit asi stejnou IP a pritom se bude jednat o rozdilne jedince. Kazdopadne lepsi nez nic.

      0 0
      • kolombo  

        Nás jede cca 200 na komunitni siti a mame 3 vnější IP adresy. Pokud vím, tak jsme tu minimálně dva. Blbec zůstane stejně blbej, i když uvidíš IP adresu. Řekl bych, že nejjednodužší je na nesmysly nereagovat a nechat je propadnout do historie.

        0 0
    •  

      no myslim ze by to k necemu bylo, kazdyho hnedka trke kdyz se spolu bavej dva lidi se stejnou IP zaregistrovany v odstupu nekolika dni ze asi nema cenu neco tam psat

      0 0
    • Meesha  

      nejaky blokovani by to chtelo… Posledni dobou sou tu samy velky zavodnici, co se ptaj na uplny pi*oviny…

      0 0
      • jecnak  

        Je jaro, lidi co nasli kolo pod stromeckem koukaj co za divny pospojovany tycky s kolama a nafukovacima hadicema na nich to dostali.

        Na podzim, to bude hej – prestane je to bavit a zbyde opet jen ta stara garda…

        0 0
        • Volf  

          Copak Vánoce. Ještě nás čekaj prázdniny a to bude teprve nářez.

          0 0
      • hYs  

        Co vypisovat jenom cast ? 123.123.123.xxx 1234:4567:789­0:1::2…

        0 0
        • cabbage  

          a melo by to vubec smysl? cast adresy muze prece byt stejna pro nekolik ip.

          0 0
          • hYs  

            Stejne jako cela ip pro celou sit ;)

            Mozna by bylo lepsi identifikovat podle IP mesto aby bylo videt kdo odkud je…

            0 0
            • cabbage  

              a nebylo by lepsi nechat admina at resi neco uzitecnejsiho? tohle fakt nema vyznam.

              0 0
    • cabbage  

      a hele, uz tu zase nekdo planuje Farmu zvirat(meesha).:)) jinak proc ne, stejne to nic nevyresi.

      0 0
      • Meesha  

        jako farmu? :-) Ja vim, ze se nenajde idealni reseni aby si „bike-forum“ reklo "tak tohle je kreten, toho sem nepustim… :-)

        0 0
        • cabbage  

          farma zvirat-tak se nazval minuly pokus(nevim ci) prasvedcit adminy aby zaved blokovani a dal prava na mazani threadu nakterym vybranym jedincum(prasatum) kdyby se cely forum melo na necem shodnout, tak si tu pise admin sam pro sebe:-))

          0 0
    • martt  

      ja som proti zobrazovaniu IP adresy. To by som uz nemohol pisat z roboty :-)

      Lepsie by bolo nejak skomplikovat registraciu, napr. posielanim mailu na adresu, ktora by nesmela byt na freemaile. Tak nejak to ma ebay – mne poslal registraciu listom na moju normalnu postovu adresu.

      V userinfo by sa samozrejme ten mail neobjavil ale pre pripad napr. pravnych problemov by ho mal admin k dispozicii.

      0 0
      • blue  

        a co kdyz nekdo nema moznost mit firemni mail? tak ho nepustis na forum?

        0 0
        • martt  

          snad kazdy ma nejaky mail u svojho providera. Alebo ako sa dostavate z domu na internet?

          0 0
          • cabbage  

            kupodivu nemam, pouziva ho nekdo jiny…

            0 0
          • blue  

            treba muj domaci provider je eurotel, spousta lidi se jeste pripojuje pres modem pomoci neplacenejch provideru, takze zase freemaily

            0 0
    • vlk  

      se ostře ohrazuji.Jsem všemi 10 proti zobrazování IP adresy.

      0 0
      • hanz  

        a proč jako?…jseš schizofrenik?

        0 0
      • wertigo  

        souhlas, jista anonymita by tu byt mela. tech jarinu co kdysi, uz tu tolik neni tak wo_co_go ?

        0 0
        • hanz  

          no ip adreasa na tebe bonzne všechno, to je pravda.......­.myslíš že jako když vedle jména budeš mít pár čísel že se tě něco dotkne?......

          0 0
          • wertigo  

            par cisel si prevedes na domenu, podivas se kdo ji ma registrovanou a vis kde dotycny treba pracuje… anebo zjistis ze je to user 1001.iol.cz – coz je ti asi na prd.

            jestli potrebujes vedet aspon 1 z techto moznosti tak zobrazujte co chcete.

            0 0
    • kovar  

      čím dál, tím víc se to tu nedá číst, že jo. Se bráním blokováním, a vidím, že mám zablokovaných většinu příspěvků:-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        To je marný. Taky sem to zkoušel, ale to pak člověk většinu doby nedělá nic jinýho než blokuje… :o)

        0 0
      • Meesha  

        juuu, tak ted sem to vyzkousel tlacitko „blokovat“ a najedou koukam, ze to tu nemam?! :-D To je vychytany! Funguje to treba i na nejaky uzivatele?!

        0 0
    • admin  

      Uz jsem nad tim premyslel neni to zas tak spatnej napad asi bych zobrazoval IP v rozsahu Ccka (194.213.226.xxx). urcite by to nebyl zazracny lek ale mohlo by to pomoct. jinak zadny velky restrikce pro registraci nechystam, drobne upravy ano ale zadny zakazy pokud ma nekdo freemail a podobne. Nejvetsi obrana proti blbostem je ingnorace ale to se tu zatim moc nedari jenom se o tom mluvi. Pokud Vam nejaky prispevky hodne vadi muzete je dat blokovat, jeden klik to neni zas tolik prace. :)

      0 0
      • cabbage  

        mame rozumnyho admina:)

        0 0
      • RomanH  

        Suhlas. Mozna by nebylo spatne rozsirit blokovani o nejaky automaticky filtr podobne jako u pri blokovani spamu na e-mailech. Na druhou stranu, klidne si tech par temat odblokuji i rucne, alespon v tom mam jakysi prehled.

        0 0
        • admin  

          mozna ano ja osobne nejsem moc zastancem takovychto filtru vzdy se bojim ze tam uvizne i neco co chci :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            V tomhle pripade je to taky pekna kravina. By me zajimalo jak by ten filtr fungoval. Jako treba kdyz se v prispevku objevi 0.X tak ho smazne? Jak pozna jestli je to šutr nebo překlep?

            0 0
            • admin  

              vsak zadnej takovej filtr nebude. ani nevim jak bych ho delal :) ale pisu si dalsi tvuj prispevek na vyplatni pasku :)

              0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.