• marapara

    Ahoj, jedete někdo v sobotu kellys dubnický maraton na slovensku?

    0 0
    • VA3  

      Jedu to zkusit … poprvé na Slovensko ;-)

      0 0
    • Stax  

      Jasneeeee. Bude veselo.

      0 0
      • Palo TT  

        Aby nebolo moc veselo, tak som sa prihlasil radsej len na klasik.

        0 0
        • Stax  

          podobne ;)

          0 0
          • lubos  

            mekkysi

            0 0
            • Stax  

              radsej v prvej polovici kategorie ako DNF :))

              0 0
              • lubos  

                To potom nemas motivaciu. Niet lepsej motivacie ako nedojst ako DNF :)

                0 0
                • keksik  

                  aj ja vravim, ze su to babofky :) a ty lubos ides?

                  0 0
                  • lubos  

                    nie :)

                    0 0
                    • Stax  

                      makkys :))

                      0 0
                      • lubos  

                        Co by som tam robil :)

                        0 0
                        • keksik  

                          tak, tak, nikam nechod. zostan ty pekne v bratislave. nebodaj by este zacalo prsat… ;) ale keby ta velmo hryzlo svedomie, ze stale doma sedis, tak mame este jedno volne miesto v aute.

                          0 0
                  • Bohus  

                    A to si trúfaš na HARD, keď si nedokončil Pandu? Ja nejdem, po Pande si nejak menej verím, ale už som prihlásený na Fatransko-Strážovský.

                    Lubos: Sabotuješ tento rok všetky maratóny alebo si si už našiel lepšiu zábavku?

                    0 0
                    • keksik  

                      jasne, ze si trufam :) pandu som nedokoncil koli technickym problemom. kondicne som na to v pohode mal. teda v pohode ako v pohode :) povedal by som, ze casovo tak na 6:30. som to ale optimista, co? :)) ale dubnicak – hard chcem skusit. predminuly rok som siel bejby (ftedy sa 45km volalo klasik) a minuly rok som siel klasik. takze tento rok uz nemam na vyber :)

                      0 0
                    • lubos  

                      Na Fatransko-Strážovský nejdem – som mimo uzemia Slovenska :)

                      A potom sa uvidi, ci nieco bude, alebo nie. Kazdopadne zabavka by bola, pohodlne bajkovat.

                      0 0
    • Krutohlav  

      Počasie by malo by? OK, cca 23 C Škoda, že ma začalo pri námahe bolie? kolenný kåb.

      0 0
    • Matts.  

      http://www.novadubnica.sk/web.php?… myslíš túto srandu?

      0 0
    • Matts.  

      http://www.novadubnica.sk/web.php?… myslíš túto srandu?

      0 0
    • Stax  

      skor tuto srandu http://www.maraton.sk/…_970x604.gif

      0 0
      • Matts.  

        Na zase, ale na tom grafe vieš trt, kde je blato a kde krčma.

        0 0
        • Stax  

          z toho grafu vies do coho ides… kde bude blato viem aj bez akehokolvek linku. vsade. a kde nebude bude prekvapenie… krcmy ma fakt pri maratonoch nezaujimaju.

          0 0
          • climber  

            Tak to je síla. 3 800 metrů to je stoupání jako na Eiger Bike Challenge.

            0 0
            • lubos  

              jenom 3100m. Jako obvykle, o prevyseni ponekud dost prehaneji.

              0 0
    • Krutohlav  

      nikdo sa nechce pochváli? ako bolo ?

      0 0
      • Thorn  

        :-)) Mal by som byt predposledny z tych, co stihli limit na HARD :-)

        0 0
        • keksik  

          ano? tak to si ma sekol na tych sotolinovych vlnach pred poslednym zjazdom do ciela :) mal by som byt posledny, co stihol limit a bol klasifikovany v cieli na hard :) a vyhral som v tombole pulzmeter :))) inak super. zopar fotiek som nechal na mojej stranke: http://158.195.17.217/~majo

          0 0
          • Thorn  

            To budem asi kusok pred tebou, isli sme to prakticky cele traja znami, od Iliavky dvaja, a to uz sme nikoho nepredbiehali, kedze sme vedeli, ze limit zvladame… cas mam 8:57 a nieco, 84. miesto tusim. Kdeze su tie casy, ked som vtedy este 110 km hard dal za 7:45 :-)

            0 0
            • keksik  

              hmm, tak teraz si ma trochu zneistil. mal som cas 8:32:09. a vo vysledkovej listine v cieli ma viedli tusim na 80tom mieste. a podomnou tam bol 1ks ako disqual a zvysok mal ze dnf. ze by som predsa len nebol posledny? :)))

              0 0
              • Thorn  

                Veru tak, dosli este 5-ti ludia. Limit bol 9:00.

                0 0
                • Thorn  

                  Inak kolko si mal jazdny cas? Ja som bol dost prekvapeny, ze som „preobcerstvoval“ vyse 50 minut :-)

                  0 0
                  • keksik  

                    to netusim, tachac (vdo12.6) sa mi urval par metrov po tretej obcerstvovacke. a zvysnych 35km som ho viezol vo vrecku drasu. aj preto ma celkom tesi ta vyhra v tombole :) inak hic bol riadny. hore na baske som vodu namiesto do zaludka lial na halvu. na obcerstvovackach som sa vsak dlho nezdrzoval. len kym mi doliali vodu a napchal si vrecka par drobnostami. ale na prvej mi nedalo neodfotit kapelu :) inak som koli foteniu stal asi len dva razy hore nad serpentinami. zvysok som cvakal za jazdy.

                    0 0
                    • Thorn  

                      My sme sa s kamosmi dohodli, ze pojdeme cely zavod spolu, takze sme sa cakali, plus nejaky defekt… ale som fakt rad, ze ten limit mam, pri tom, kolko mam najazdene, je to maly zazrak :-)

                      0 0
        • netuch  

          predposledni jsem byl myslim ja!!!:) a jestli jsme nakonec nedojeli spolu-s nekym jsem jel…:)

          0 0
          • netuch  

            dalsi skvelej prispevek – taky jsem mel tachac VDO 12.6 a taky jsem ho cestou urval – uz na osmym kilaku:) zbytek jsem tipoval nebo se ptal.urcite jsi byl jeden z tech co mi prozrazovali kolik jeste. TAKZE CHLAPI,VSEM DIK!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.