Výběr spolujezdcu Himalaja 2005

40 nepřečtených
  • malinkej.dablik

    Dobry den!Vybiram spolujezdce do cyklomaratonu Himalaja 2005…soukroma dotovana akce sponzorovana sirokym okruhem podnikatelu…v tymu zbyva posledni misto…muj mail je zeman.bikeservice@seznam.cz

    0 0
    • JMT  

      joj to bych jel…ale moje vykony tomu neodpovidaj… :-(

      0 0
      • malinkej.dablik  

        a koukam ze se znovu setkavame odesli mi na mail tve vysledky na MR a jinych soutezich

        0 0
        • JMT  

          co je mr ???? mistrovstvi republiky ??? :-) takovy chrtarny, na to bohuzel nemam :-) na krali sem byl na dlouhy cca stej od konce :-)

          0 0
          • malinkej.dablik  

            mas nejaky vysledky jak jses na tom fyzicky je to narocnej vyjezd a jestli na to mas tak neni problem

            0 0
            • JMT  

              ja bych jel hrozne rad, ale nejsem zavodnik, do kopce mi to nejezdi… maratony dojizdim vzadu…leda bych vam to kazil

              0 0
              • malinkej.dablik  

                je to hodne o kopcich jedem na hard XC kolech ale budem si to predevsim uzivat

                0 0
              • JMT  

                dyztak mi ale prosim hod nakej link a pribliznou cenu, ciste ze zvedavosti…

                0 0
                • malinkej.dablik  

                  web to nema cena cca 40 000kc do nepalu se leti a z nepalu stoupes na nejaky pohori himalaji ted nevym nazev

                  0 0
                  • JMT  

                    ach jo :-( ze ja vic netrenoval… ty prachy bych si este nekde mooooooozna pucil (nevim kde) ale nohy mi nikdo nepuci, ach jo :-( uzijte si to :-)

                    0 0
                    • malinkej.dablik  

                      hele do ty doby casu dost oficialni datum je po dojeti posledniho zavodu MS letos na podzim

                      0 0
                      • malinkej.dablik  

                        jinak jak jsme se bavili o tech kovovejch kladkach do prehazky tak jsem je uz daval na sest kol a nikdo si nestezoval

                        0 0
                        • JMT  

                          ja je mam taky na silnicce a super, ale na bajku v kombinaci s xt to bylo naky divny…mozna taky jenom blbej kus…

                          0 0
                      • JMT  

                        jenze ty nechapes ze ja fakt jezdim pomalu-sem takovej ten posledni vocas :-) ja jezdim maratony na preziti, ne na vysledek…

                        0 0
    • cabbage  

      a co Jety?

      0 0
    • orca  

      teda ty nás ale dokážeš vesele houpat :-)) Tady to není parta snobáků co tady čte…A nevím jestli zrovna výsledky ze závodů jsou to nejdůležitěší pro takovou expedici :-) Jedete se snad kochat né a né chrtit – to můžeš v Krkonoších a skorem zadarmo…Ale na druhou stranu se zas nemůžeš vytahovat že jsi někde exoticky bajkoval…

      0 0
      • Peslezedirou  

        Sakra co děláte? Jaká snobárna? Dneska přece každej už dávno trénuje v Nepálu,nevím proč se tomu tak divíte! :o))) Každopádně na podzim je to fakt good.....prostě ideální čas. Přečtěte si jaké věci zakládá malinkej kyblík......buď je to Džarda Cimmrman nebo baron Prášil.......

        0 0
        • Smazaný účet  

          Ty mu snad nevěříš nebo co? :oD

          0 0
        • orca  

          Každej ?? jmenuj…neznám…Pokud nemyslíš českého génia a Největšího čecha Cimrmana a malého čertíka…

          0 0
        • climber  

          Na to jet do Himálaje nemušíš bejt ani moc snob ani moc prachatej. Já jsem strávil v Indii cca 2 měsíce a stálo me to si s letenkou zhruba 30 tisíc.

          0 0
          • orca  

            Jasně ale znám atraktivnější místa na cestu s kolem…ale o tom to asi tady není…

            0 0
            • climber  

              Částečně s tebou souhlasím, já tam byl ovšem lézt.

              0 0
              • orca  

                tak tomu bych rozumněl Himaláje – lození , ale kolo ? já teda né…

                0 0
            • RomanH  

              O tom se da polemizovat. Evropu mam na kole docela projetou, ale Pakistan na kole se mi libil asi nejvice. Je to ale jiny rozmer „cyklistiky“. Urcite bych ale nejel na expedici s cestovkou nebo s nekym, koho neznam.

              0 0
              • orca  

                Ono také je dle mého základní informace , jak člověk jede takovéhle expedice , S kolem na lehko a vzadu doprovodné vozidlo a nebo má na kole úplně fše na přežití v terénu. Podle toho bych vybíral . Já osobně bych jel to první , i za cenu že by to bylo dražší…A dále na takovou cestu jen s vyzkoušenýma kamarádama , na které je spoleh.

                0 0
                • RomanH  

                  Na lehko nikdy – do takove zeme nejedes za sportovnim vykonem, ale poznavat lidi. A pokud nechces, aby se na Tebe kokali jak na snoba, tak si to musis pekne „vyzrat“ :o) Na lehko muzes jezdit v Alpach nebo v Dolomitech – po strance biku si uzijes mnohem lepe nez v Asii.

                  0 0
      • kralovek  

        co ja vim, tak v himalajich se jezdi do 5000 … no a jestli ho dobre chapu … tak ho ty zavodni vysledky zajmaj pro to, ze v tehle nadmorskych vyskach klesa vykonost nejmin o par levlu … tj. kdo si to tam chce kochat, musi tam nejprve v zivym stavu dojet … a na to uz je potreba naka kvalita

        0 0
        • climber  

          Já myslím, že to ani tak není o závodních výsledcích v nížině, ale o tom jak je kdo schopnej snášet výšku. I když budeš dole absolutní jednička, tak si nemůžeš být jistej co s tebou výška udělá. Když jsem byl v Himálaji, tak do základního tábora jsem sotva došel, myslel jsem že je po mě, ale za týden už jsem byl schopen si jít kolem základního tábora zaběhat po moréně.

          0 0
          • kralovek  

            Presne tak … bude to silne individualni. Precijenom si ale myslim, ze kdo je takovy borec ze se dokaze umistit treba na sudetach ma precijen o chlup vetsi sance to tam prezit. … skoda ze to neni muj pripad :o( …

            … a navic temer rok bydlim u more … asi bych tam chcipnul.

            Himalaje ti zavidim … ja je videl ledatak z letadla cestou do asie. Mas nekde fotky?

            0 0
            • climber  

              Fotky mám, ale jenom papírový. Nebyli jsme ale v nejvyšším Himálaji. Jeli jsme do Gahrwálu, kde jsou nejvyšší kopce kolem 7 000 metrů. Jestli jsi někdy viděl plakáty se Shiwlingem, tak ze stanu v basecampu jsem koukal přímo na něj.

              0 0
              • kralovek  

                Tak hybaj do kramu koupit scaner !!! ;o)

                btw … na ty 7000 jsi vyjel taky? ;o)

                0 0
                • climber  

                  To ne vylezl jsem asi do 5 500 m, takže žádná sláva. Zvolili jsme špatnou trasu.

                  0 0
    • kralovek  

      Kdy tam chcete jet? Takovadle expedice by byla mojim snem. Na kole mi chybi rychlost, ale vytrvalost mi docela funguje. Jestli neco miluju tak jsou to dlouhe vyjezdy. Temer rok bydlim v alpach, takze jezdim kazdy vikend. Zavodnik bohuzel nejsem. Nejlepsi vysledek „kariery“ (hahaha) mam 11 misto na 24h zasova 2001 (to ale opravdu jen proto, ze ostatni uz sli radsi spat :o))) ). Na marotonech (posledni jsem jel pred 3 roky) jsem byval kolem miiiirne lepsiho stredu.

      … nevim jestli bych si na to troufnul. Himalaje jsou preci jen dost jina kategorie.

      Napis neco o propozicich.

      0 0
      • paww  

        ..kde teda teď vlastně bydlíš, v Alpách nebo u moře??? …nebo v Alpách u moře??? :))))

        0 0
        • kralovek  

          C je spravne … v Alpach u more (Nice) … je to jednodussi na vypocet prevyseni, vsechno zacina z 0 :o)))))

          0 0
      • LukasX  

        dival jsem se na fotky, co mas na strankach. Opravdu pekna mistecka na kolo. Kde to je? Francouzke alpy? Francouzky sme jeste nejeli.. (zatim nemecky, rakousky, italsky a letos svycarsko) tak me zajima, ze bych zacal castecne planovat na pristi rok ;o)

        0 0
        • kralovek  

          Blby je, ze nevim jak dlouho tu jeste budu … mozna 3 mesice, mozna 6 mozna na porad … vim prd.

          0 0
          • climber  

            To je furt lepší než vědět, že budeš zbytek života sedět v Práglu. Ale kdo ví, třeba mi bouchnou saze, zasteskne se po horách, objednám stěhováky na nevelký majetek a hyjó někam jinam.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.