• Matts.

    Páni bratia, my to už máme zasebou, možeme sa plne venova? svojim tátošom, kdežto vás čaká ešte nejaký ten nerváčik. Tak sa v tej Viedni držte.

    0 0
    • kungpao  

      Otváraš staré rany papľuh… Pred chvíľou som doreval a teraz začínam znovu. Na druhej strane je pravda že dnes si idem da? 100večku a úplne v kľude… :-)

      0 0
      • Man  

        A preco si reval? Ved v oboch vcerajsich zapasoch vyhrali ti lepsi…

        0 0
        • kungpao  

          az anďalát národná hrdos?

          0 0
        • rich  

          mno mam pocit, ze lepsi sme boli my len nam chybalo stastie…aby sme nerobili niektore chyby :-)

          0 0
          • kungpao  

            Ešte raz budem niekoho poču? vykrikova? Janko Lašák tak mu asi drbnem, ten posledný gól cez polku hriska by chytila aj moja babička čo nevie korčulova?.

            0 0
            • rich  

              ALE JEHO TO MRZI AKO NIKOHO – citujem :-)) A PUK SA MU POSTAVIL AKO NECAKAL – citujem :-))

              0 0
              • kungpao  

                Mne sa tiež minule postavil ani som to nečakal a vidíš, sme 3 roky spolu a vážne uvažujeme o tom či sa náhodou nezoberieme :-)

                0 0
                • rich  

                  to ako, ze by sa janko ozenil s pukom? mozno myslel, ze puk je chara, pretoze sa mu postavil tak, ze to necakal…ozeni sa s charom?…som zmateny

                  0 0
                  • kungpao  

                    Ja som nemyslel puk, vieš? To že si zmatený nerieš, je taká teta doktorka na poliklinike a tá ti predpíše také tabletky, vieš? No a hlavne jej nesmieš tvrdi? že si Napoleon alebo Vlado Mečiar, dobre? To musí zosta? tvojím tajomstvom, lebo by ?a zavrela do takej škaredej budovy a ty bi si už nemohol bikova?… :-))))) PEACE!

                    0 0
                    • rich  

                      pcha nemam strach zo skaredej budovy menom Pinellova nemocnica – som totiz z Pezinka! A bikovat by ma pustali v ramci terapie :-)

                      0 0
            • Jester  

              No a netecoval mu to nahodou hokejkou Chara?

              0 0
      • Matts.  

        No vidíš, dokonca sa už ide aj otepli?. Včera sme hrali dobre, Kanaďoši detto, bol to kvalitný zápas, odchádzame so c?ou.

        0 0
    • Trek  

      Zdravím,tak to je od vás pěkné hoši,že to berete s humurem a nadsázkou a že nám přejete úspěch :-) Tak a? si to užijete na kole a my a? jsme mistři světa.

      0 0
    • climber  

      Hoši kašlete na to. V práci nám kvůli tomu nepřidaj tak vo co de.

      0 0
      • Lance  

        no mi teda urcite ne:((,sice sem se nakonec dival,ale zjistil sem,ze je mi zcela fuk jestli postoupime nebo ne

        0 0
      • nakata  

        Ja som pozeral vcera hokej v jednom podniku v BA spolu asi s minimalne 100 ludmi.. Bol to uzasny zapas, skoda ze sme nemali v zavere viac stastia.. Ale aj napriek tomu ze sme prehrali, vacsina ludi na zaver tlieskala, lebo to bol podla mna zatial najlepsi zapas majstrovstiev. Iked sme nevyhrali, odchadzame so ctou a to sa ceni. Inac potom sa projektor prepol na CT2 a takmer vsetci fandili Cechom, bola tam super atmosfera. Tak pani bratia, drzte sa a ukazte im ako sa hraje hokej aj za nas:)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Náš včerejší zápas zanechal na mém mozku nezvratné změny. Nakonec zvítězil ten lepší, ale jednoduché to nebylo… Na střely jsme vyhráli asi 53 ku 24, já myslel, že se z toho už… ještě ted nemuzu mluvit jak jsem rval v tý nasi hospudce :o)) A ted to jdeme vyhrat… to byl zlomovy zápas. .o)

          0 0
    • Raydowe  

      Tiez som prepol na CT2 po nasom zapase a nervy pokracovali.:)) som myslel ze ma tam prdne.:))

      Hlavne ze ste to zvladli, fakt haluz ze zapas sa odohraval v tom istom duchu ako minuly rok, nastastie nie az do konca.

      Skoda toto nasho zpapau, ale bol to vydareny hokej, dobre sa na to divalo. dufam ze bratia cesi nam taky zapas este na majstrovstavch zopakuju a bude na co „koukat“.:))

      At vas sprovazi sila.:))

      0 0
    • Máca  

      No škoda naše bývalá společná pidirepublika mohla ve Vídni vyrušit celej jeden kontinent a zrovna těmhle „velmocem“ bych to vcelku aji přál. To jak ty hvězdy a pruhy pruděj celej svět, to je fakt skoro na úrovni SSSR a chudák Kanada se s nima holt, coby mladší brácha, sveze. Je fakt skvělí jak se jim neustále kvůli těm jejich prachům všude leze do ******, nejen ve sportu.

      0 0
    • Darkson  

      no a od zítřka můžem všichni v klidu zase bikovat:-)))

      0 0
      • kralovek  

        Prave jsem se z niku vratil :)

        0 0
      • -b-n-x-  

        to je divne??!!! ja bajkoval v klidu dneska :-)))

        jinak teda: Mistři!!!! Mistři!!!! Mistři!!!! Jsme mistři světa!!!!!! My všichni!!!! :-)))))))

        0 0
        • Gumicuk  

          Jasaaaan :-))) Mistri mistri :-)) Ale druhejm kterejm bych to pral nejvice jsou Slovaci!

          0 0
          • Raydowe  

            gratulujem.:) myslim ze to mate nazaj zasluzene. Som rad ze ste vymlatili kanadu, tento team mi asi ako jediny nesedi. Hraju divny hokej plny zbytocnej agresivity, az to prestava byt hokej.pohlad na ich sklesnute tvare po zapase normalne lahodil srdcu.

            good job brothers :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jasan, zase jednou zvítězil evropskej chytrej hokej nad gumákama… BTW: Viděli jste včera jak ten kanadskej útočník za stavu 3:0 asi desetkrát seknul fišera (bez puku) do nártu? To je pro ty hovada typický.

              0 0
          • Misiak  

            Sa pridavam ku gratulacii. Tu Kanadu ste pekne dali :) Len skoda tych nasich, hrali super (nasackovat 4 Brodeurovi, to uz hej), teda az na niektore „hviezdne“ chvilky nasej obrany. Holt, ostali nam oci pre plac :,(

            0 0
    • cabbage  

      Češi na Staromák, Kanadani do Northshoru:))

      0 0
    • pepino  

      Já se přiznam,že hokej ani fotbal skoro nesleduju,ale včera jsem se díval,proč to píšu-zaujal mě ten Smyths,nebo jak se to píše,jak furt mydlil hokejkou přes brusle toho Fišera(?),to podle mně bylo na odvoz k Chocholouško­vi,eště kdyby mu tak bylo 5let,pak prosim,tak to jsem docela kulil bulvy:-)

      0 0
      • JohnLee  

        jj,ja na to koukal jak z jara,asi mu rupli nervy a to asi hodne…to vypadalo jak kdyby se potreboval vyzurit a nekoho zranit,obdivuju Fischera ze byl tak klidnej…

        0 0
        • pepino  

          Měli tam hned naběhnout s nosítkama,při­kurtovat ho a hurá do Vídeňskejch Bohnic:-)Něco jako v Monty Pythonech Královská nemocnice pro léčbu šmíry,jak tam přivezou Cleese:-)

          0 0
      • kungpao  
        • Haló, psychiatrická ordinace docenta Chocholouška?
        • Vy nás ale zásobujete pane Karfík… :-)
        0 0
    • TNT  

      VŠICHNI SME TO VIDĚLI.......KANADA JE V PRD*LI......

      0 0
    • mlyny  

      Hrušeň byl 9. v časovce na Giru!!! Hurá hurá!!! Tak to zas zajímá mě, abyste věděli :-)

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.