• Tomus

    Muzete me doporucit nejaky zalepleny celorozepinaci dres s dlouhymy rukavy ktery trochu ochrani proti vetru , mam sice dres od Axonu (Axon I) z materialu PES, ale ten proti vetru chrani jen minimalne a pokud je chladneji tak profoukne a je v nem zima. Sustakovou budnu pouzivam az pri vetsi zime, pac se v ni akorat zaparim.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Dovtedy nez kupis zatepleny dres voz zo sebou noviny. Narves pod dres a mas windstopper na jednorazove pouzitie. A ked je naozaj zima neublizi mat tiez tri mikrotenove sacky (ten jemny mikroten). Posluzia na prsty na nohach a ten treti – urcite ta napadne kam.

      0 0
    • Daf  

      Muzes jeste zkusit vestu s odvetranejma zadama. V tom se clovek vubec nepari a je to praktictejsi nez neprofuk dres i levnejsi.

      0 0
      • Uža  

        Presne tak! Mam lehce zatepleny dres s dl. rukavem a vozim k němu neprofuk vestu se sitovanymi zady. Navic vestu lze lehce sbalit do kapsy dresu.

        0 0
    • Belial  

      Kup si bundu z WindStopperu a podobného materiálu. Ideální s anatomickým střihem (např. DirectAlpine). Mám jenom ty nejleší zkušenosti. Teď začali dělat SoftShell, ten už nedoporučuju, protože se v něm výrazně víc potím.

      0 0
      • quassar  

        No nejsem si jistej jestli je dobry na kole vozit horolezecky veci, kdyz se delaj specialne cyklisticky a jsou i levnejsi :) Ja doporucuju bundu od Kalase, je z NoWindu (kterej pobere na rozdil od Windstopperu jeste i nejakou tu vodu), vypada dobre a stoji jenom 2500. Ja osobne ji teda zatim nemam (chci koupit), ale muj tatik si v ni chrochta blahem a furt ji chvali.....

        0 0
        • Joose  

          Já jsem to vyřešil Moirou ,prodávaj asi za 740,–Kč Duo a předek je opatřen /našit Winstoper/i na rukávech a zadní část záda a rukávy je to duo,takže to skvěle odvádí.Střih je docela promyšlenej . No a když je zima tak pod to beru ještě jedo Duo tou hřejivější stranou.

          0 0
          • pavelr  

            Asi tohle mám, nedoporučuji. Neprofuk. vrstvu jedině jako nejvrchnější. Přikláním se k vestě a pod to moiru duo a když je větší zima, tak bundu no wind. Ta od Kalaše je celkem dobrá, jen by mohla mít vyšší límec (nebo aspoň ta moje).

            0 0
            • Tomus  

              V te No-Wind bunde si myslim ze by uz bylo az moc teplo, vesta se me take nejevy uplne idealni, protoze kdyz je my chladno na telo tak i na ruce (mam i navleky, ale to neni ono). Proste hledam nejaky mezi stupen mezi WS bundou a obycejnym dresem, ten muj zatepleny profoukne, tak jsem myslel ze se snad najde dres s trochu lepsi ochranou proti vetru, pri tepltach kolem 14–20 C.

              0 0
              • tit  

                Mozno by tvoj problem vyriesila bunda CRAFT Double Action alebo CRAFT Multi Run. Obe su z materialu HYPERVENT. Mam, sice len kratko, Multi Run ale prave v tomto „blaznivom“ veternom pocasi s obcasnym dazdom sa osvedcila. Cena je tiez niekde WS bundou a zateplenym dresom. Dlho som nieco take hladal.Doporucujem.

                0 0
                • defenger  

                  a co například windstoper. bunda: TILAK – BAVELLA? je sice určena pro turistiku, ale připomíná dres… Za 2000.- Jinak windstoper má dobrou odolnost proti dešti…Mám Warmpeace Tornado.

                  0 0
    • Vrci  

      Vozim k dlouhýmu dresu vestu a pokud je větší zima nebo hodně fouká tak i návleky na ruce pod dres. Když přituhne víc tak craft rolák a pokud je opravdu zima tak windtex od kalaše.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.