• johny.h

    Je tu někdo z Liberce a okolí co chce jezdit denně 50–80km. Jezdit sám není to pravé a na závodech se to taky líp táhne.

    0 0
    • quassar  

      Quassar se hlasi :))) Ne ze bych teda musel kazdej den 50–80, ale jezdim tedka v podstate denne. A bohuzel taky sam..... Co jezdis? Ja se snazim stridat jak bajka tak silnici…

      0 0
    • Twisp  

      ja se predbezne hlasim taky, chystam se totiz stehnout do lbc. Tak jestli to vyjde tak v horizontu dvou mesicu.

      0 0
    • johny.h  

      U mě těch 50 taky není pravidlem. Někdy to přeženu, naložím si víc než zvládnu a druhý den se zotavuju. Ale i kdyby jsme měli společně vyjet jen občas, když se to druhému nebude hodit tak je to lepší než stále sám. Doteď jsem jedil lehčí tratě po cyklostezce na Hrádek na Kristýnu a zpět což mám za 48, ale chci přidávat víc terénu. Do Bedřichova jsem se zatím nevydával kvůli sněhu a slušnýmu stoupání než tam smrtelník vůbec dorazí. Mám to od baráku 9km stále dokopce.

      0 0
      • quassar  

        No ja byl tento tyden nahore v jizerkach 3× :) Uz se tam da jezdit, snih je vlastne pryc (teda jestli tam dneska v noci nenapadlo zas pul metru) Kazdopadne bychom se urcite mohli domluvit… kdy jezdis, ja vzhledem k tomu ze jsem ted doma, tak mi to je vlastne jedno, kazdopadne nejprijatelnejsi mi to prijde vecer okolo paty… muzem delat nejaky pravidelny cyklosrazy, pokud bude vic lidi…

        0 0
        • miky123  

          taky bych se přidal, vyhovuje mi tak od 16,30 až 17.00. V Jizerkách sem byl v sobotu, až na tu zimu a trochu sněžení to šlo :)

          0 0
        • johny.h  

          Po páté bych měl být každý den volný.cz:) Dělám většinou do čyř, ale není problém se domluvit někdy dřív. Snad nám to počasí v týdnu dovolí a na víkend jedu Malevil. Pošlu ti mailem číslo, ale teď jdu osedlat honem kolo a v 18.30 mám volejbalovou plácanou.

          0 0
        • johny.h  

          to quassar : došlo ti to číslo? to miky123 :kdyžtak mi pošli taky číslo mailem a já se ozvu ostatní klidně taky…:) zítra třeba 17 hod… a domluvíme se telefonem nebo to sem napište

          0 0
          • quassar  

            Zdar, cislo doslo akorat od raceface (hobrlant)… od tebe ne :( Kazdopadne navrhuji nasledujici, dneska v pet prvni sraz (pokud nebude nakej slejvak teda)… na bajkach, sejdeme se na konci prehrady u ty hospody Bily Mlyn (nebo tak nak se jmenuje). Cekam 5–10 minut, pak frcim :)

            0 0
    • raceface  

      To je tady tak málo lidí z Liberce a okolí, co nemaj s kym bajkovat?

      0 0
    • J.A.V.  

      Já se klíďo taky někdy přidám. Jen řekněte kde a v kolik a jestli bajk nebo silnice. Ideální by bylo domluvit nějaký stálý místo od kterýho by se jezdilo třeba každou středu v 5 apod.

      0 0
      • raceface  

        to jo, to by nebylo špatný, ale měl bych to docela na hovno, jelikož nejsem z LBC…

        0 0
    • PePu  

      Take bych se pridal, jenze jsem si ted o vikendu uhnal slusne nachlazeni a tudiz mam minimalne do patku utrum :(

      0 0
    • peen  

      Byl bych pro stanovit nejaky pevny cas a misto srazu a parkrat vyjet. Bohuzel muzu az tak v 17.30. Co treba stredy?

      0 0
      • Sonic  

        Rád se taky přidám, problém je čas, můžu taky 17 – 17.30 nejdrív.

        0 0
      • quassar  

        OK, myslim ze streda 17.30 by mohla byt ok… ted jeste vymyslet nejaky rozumny misto, az nas bude treba sedesat, abychom se tam vesli :))))

        0 0
    • deardeer  

      Ne vždy mi to asi vyjde, ale párkrát bych se s váma rád svezl. Teda pokud je Jablonec okolí Liberce… :-))

      0 0
    • kolombo  

      Což o to, já jsem taky z Liberce, ale omladina je na mě už moc rychlá :-)

      0 0
    • quassar  

      No tak prvni sraz se moc nepovedl, byl jsem tam sam, pak jsem brutalne zmoknul, ale zase na druhou stranu jsem objevil nadhernou cestu z Jablonce az na Malinik :) Tak doufam ze priste bude aspon dva :)

      0 0
      • vinca  

        jo ta je pefektni, -Kotel, Haslerka, po hrebeni na Webrovku.. .

        jedna z mych nejoblibenejsich

        0 0
        • kolombo  

          Jsou ještě minimálně dvě varianty, jak dojet od Jablonce na Maliník, ty vyjíždí na silnici cca 200 m pod sedlem.

          0 0
        • J.A.V.  

          Moje taky, ale hlavně dolů :) Ty kamený lavice na Kotli to je super zážitek.

          0 0
    • kubajs mtb  

      já bych se s váma taky někdy svey, ale nevim, jestli bzch vás stíhal nejsem takovej „makáč“ jako vy zrovna 50–80 zvládnu jen tak o víkendu, protože přez tejden na kolo nemám moc času. bohužel

      0 0
    • quassar  

      Takze zitra 17.30 na zacatku prehrady u Bileho Mlyna????

      0 0
      • raceface  

        Jsem práci, takže beze mě…

        0 0
      • JJ  

        Do 18 delam u Bradskyho… Ale jinak bych rekreacne jel

        0 0
      • quassar  

        Ufff, koukam ze to zas vypada, ze tam budu trdlikovat sam :(

        0 0
      • johny.h  

        Já jsem určitě pro a klidně i od 17 a? něco stihnem:)

        0 0
      • johny.h  

        Teď jsem přijel, umyl jsem kolo, pak sebe a už se těším na další vyjížďku. Dnes jsem zkusil z Hrádku směr na Malevil a super lesní cesty asi 30 km od Liberce.

        0 0
        • miky123  

          taky bych se přimlouval o něco dříve, končím v půl čtvrté. lepší v půl páté nebo v pět. Každopádně já zejtra jedu.

          0 0
        • raceface  

          Jo, je to tu super, určitě vám někdy nějaký dobrý pěšinky, cesty a cestičky ukážu…

          0 0
    • quassar  

      Takze prvni vyjizdka je za nami a az na pocasi a snih a kosu to bylo docela gut :)

      0 0
      • zac  

        kde jste byli?

        0 0
        • quassar  

          LBC – Malinik – Cerna Nisa – Bila Kuchyn – Hrebinek – Knajpa – Kristianov – Bedrichov – LBC

          0 0
          • miky123  

            až na ten sních, kroupy, déš?, příšernou zimu a na to že na mě museli pořád čekat to byla super vyjížďka :))

            0 0
          • náčelník  

            Knajpa – Kristiánov: leží ještě sníh na silnici okolo Jagerovy smrti ?

            0 0
            • quassar  

              Jagerovu smrt neznam, ale jestli je to nekde mezi Knajpou a Kristianovem, tak tam je spousta novyho snehu. Jel jsem tam minulej tejden a bylo sucho, ale vcera jsem tam zas docela brodili :(

              0 0
              • náčelník  

                Jagerova smrt je pomníček, který je po pravé straně silničky z Kristiánova na Rozmezí. Je to asi v místech, kde se asfaltka mění na panelku.

                0 0
    • quassar  

      Tak kdypak podniknem dalsi vyjizdku?

      0 0
      • J.A.V.  

        Co ve ctvrtek? Zejtra ma prej celej den prset… A navic je casovka na Malinik, to kdyby nahodou neprselo.

        0 0
        • quassar  

          No me se prave streda taky nehodi, takze hlasuju tez pro ctvrtek :)

          0 0
      • johny.h  

        Kdyby bylo zítra hezky, tak na 100%. Ale asi už v 16hod.?

        0 0
        • quassar  

          Tak co byli jste dneska nekde? Ja se zrovna okolo paty vracel ze silnicky a nikoho jsem nepotkal :) A co zitra? Srazime se zase v pet u prehrady????

          0 0
          • johny.h  

            Já jsem dle počasí na 100% pro! Když tak zavolám!Dnes to byl jenom trenažér a pak pivo! A jak jsi to zvvládal na silničce?

            0 0
            • quassar  

              No klasika, promocenej a vymrzlej. Chtel jsem videt aspon kus ty casovky na Malinik, tak jsem u cesky asi dvacet minut cekal a to nebyl vubec dobrej napad. Jinak venku je azurito takze to dneska snad klapne. Prida se jeste nekdo k johnymu a quassarovi? :)

              0 0
              • J.A.V.  

                Já bych celkem jel, ale v 5 je na mě pozdě (což ale můžu pořešit tím, že pujdu jezdit dřív a pak dorazím na místo srazu). A bajk nebo silnici?

                0 0
                • quassar  

                  Me to je celkem jedno, pujdu klidne i ve 4, ale zalezi na johnym. Jinak bajk asi…

                  0 0
                  • johny.h  

                    Já se můžu domlouvat na vyjížďku pouze den předem nebo emailem. Mám zasílání info z emailu na mobila a první asi 2 řádky se mi zobrazí. Většinou do 16 hod. pracuju a na net se dostanu až k večeru. Dá se den dopředu ale domluvit i dřívější sraz.

                    0 0
    • obuch  

      Vyhovoval by tu nekomu cas pravidelne 17:30 ? (Ut, ct, pa) u ty prehrady?

      0 0
    • quassar  

      Takze zitra (tedy 1.6.) chceme s Johnym H objet pokud mozno co nejvic trasy letosni Jizerske 50 (delsi trat 100 km). Vyjizdime v 15.00 zrejme zase od restaurace Bily Mlyn (zacatek harcovske prehrady), tak pokud se chce nekdo pridat, at dorazi, budem radi, kdyz nas bude vic.

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0
    • Pikaču  

      Ozivim to tu… nevim zda uz neco takoveho je ale podle me ani ne. Žádné vetsi skupiny tu nevidim. Závidím vzdy na sluzebkach v nemecku když vidim 30 borcu co si davaj spolecne svihy.

      >>Nemate zájem o společné svihy 1 ( max 2× tydne ) spis patek (sobota nebo neděle) na silnici?

      >>Liberec a okoli?

      >>Cca 80 km, střední tempo ( 2–3 wkg).

      Muzeme udělat nejakou partu pres stravu ( messanger a pod pro komunikaci ).

      Zbytek by se domluvil. Zatim jenom nasbírat kontakty.

      Snad je to reálné :))

      Díky

      0 0
      • Pikaču  

        Tak dnes prší snad si to někdo přečte :)

        Nebo žiju v iluzi ze bych dokázal spojit 10–30 lidi na páteční jízdy.

        0 0
        • roman 3D  

          pátek se chodí do hospody

          0 0
          • Pikaču  

            Do hospody nejdeš v 6 odpoledne. :))

            Prijedes s kola, das sprchu a stačí ti 2 piva. Ustetris pak v hospodě.

            0 0
            • Barak  

              Proč ne v 6 odpoledne?

              0 0
              • Pikaču  

                Protoze je večeře v 7. :))) ja na pivo nechodim ale driv jsem chodil do hospody az od 8 nebo 9.

                No ale k věci zase zpět. Ono je to fuk zda patek, sobota nebo neděle.

                0 0
      • honzapi  

        Patek by sel (na vikend je vetsinou 80km malo), ale nesmi byt o vikendu zavody …

        0 0
        • Pikaču  

          Super. 6–10 lidi by to chtělo. Uvidíme zda se nekdo jeste ozve.

          0 0
          • Pikaču  

            Tak zase prší :))

            Někdo další do skupiny???

            Patek, sobota, neděle dle domluvy.

            Délka dle domluvy.

            0 0
            • TJK  

              Lidi je tu dost ale spis na enduro

              0 0
              • Pikaču  

                Škoda. Vím ze tu je taky dost silničářů, mají stravu a jsou na prvních příčkách ale zatím to vázne. Ja sám můžu sehnat včetně sebe 5 lidí ale bylo by fajn se 1× týdně sejít ve větším počtu a společně protocit kilometry.

                0 0
                • mr.antik  

                  A nejezdí se nějaký nedělní vyjíždky z hodkovic? Znám jen z doslechu, já na tyhle grupenakce nejsem…

                  0 0
                  • Pikaču  

                    Nemam info, zkusis se zeptat?

                    0 0
                    • honzapi  

                      to muzu odpovedet ja :-)

                      jezdi se v so i ne v10:30 od horniho kruhace (u hospody), vetsi skupiny jsou hlavne na jare, ted v lete byva ucast slabsi

                      0 0
    • Kfiiik  

      Od 14–25.7. Budu v Lázních Libverda. Budu mít silnici i mtb. Hledám bikera(ku), který mě ukáže krásné trasy v této oblasti. Jezdím 4–5h. Sportovní jízda.

      0 0
      • mr.antik  

        silnice určitě Hejnice – Smědava – Polubný – Jizerka, přípapadně si zajet dál po hřebeni Kořenov – Vysoké nad jizerou do Semil

        dal by se doporučit i okruh okolo jizerek s návratem Tanvald – Albrechtice – Josefuv důl – Hrabětice – Bedřichov – Liberec, Raspenava ale silnice v Oldřichově je v rekonstrukci bez povrchu, takže šotolina.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.