• Tomáš

    Zdar, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s nějakejma brejlema na kolo… Potřeboval bych, aby měli výměnný skla a aby byly tak do 600Kč. Zatim jsem koukal na AXONy, ale rád bych se dozvěděl vo jinejch…Dík Tom

    0 0
    • BB  

      brejle na kolo je podle me jeden z nejvetsich problemu. Musi skvele sedet a skla nesmi zkreslovat, nesmi se zamlzovat. Pokud sezenes do 600, tak budes mit obrovskou kliku. Mam dobrou zkusenost s firmou Sigma ty byly za 1100, ted mam Okey a to je cenove jinde, ale po letech mam bryle podle predstav. Doporucuji zkouset bryle od kamaradu a radsi koupi odlozit a jit na jistotu.

      0 0
    • Žanek  

      A co Relaxy?? Do šesti stovek se vejdeš, dobře sedí na hlavě (ale to je individuální, že?)ale dej si pozor na skla s lesklou „zrcadlovou“ úpravou – snadno se poškrábou..

      0 0
      • enjoy  

        relaxy ne!teda sedi dobre,ale to zamlzovani je dost silny.mam relaxy z ty asi nejdrazsi rady(asi tech 600,– ,zluty skla) ale kdyz je trochu vic vlhko tak muzes jet treba 30km/h a stejne se budou mlzit:-).jinak za normalnich podminek se mlzi jenom pri zastaveni(taky peknej opruz:-))

        0 0
        • blue.sun  

          Mně se teda při jizdě nemlží, i když je pravda, že jak zastavím a jsem hoodně uhnanej, tak to je síla…

          0 0
          • enjoy  

            moje zkusenost je ze pokud je trochu nadprumerna vlhkost tak pri rychlosti do 10ti km/h se mlzi.pokud je dost velka vlhkost tak se uzenes abys odmlzil,ale je fakt ze se nikdy neloudam takze se docela slusne odparuju:-)

            0 0
      • pavelr  

        Mám relax R5703 s třemi výměnnými skly (žlutý, hnědý, našedlý) za 600Kč a jsem s nimi za ty peníze spokojenej. Jenom z obrouček slezla po pár týdnech taková perle? a teď jsou černý.

        0 0
      • bikemanx  

        Jo Relax jsou dobrý, myslim, že model R2 stojí 650 kč a máš 3 nebo 4 páry výměných skel…

        0 0
    • fousac  

      mam prave AXONy a v poho, ale urcite nekde vyzkouset predem…

      0 0
      • skoca  

        Ja mam taky axony, sice bez vymenejch skel, ale zase za dve stovky. Taky v poho, uz mam druhy(prvni jsem ztratil) a nemenil bych.

        0 0
    • Meesha  

      Ja mam relaxy a uvexy. relaxy (takovy oranzovy se zrcadlovejma sklama). Kupoval jsem je rychle na lyze, ted sem je po 2 letech nasel a zjistil sem, ze mi vubec nesedej.

      ty uvexy sou fakt v poho. Dal sem za ne asi 500 a nosim je i normalne, ne jen na kolo. Ani jedny nemaj menitelny skla ted mam vyhlidli Crattoni explorer za 900

      0 0
    • biker007  

      Pred Vanocema sem si poridil Rudy Project Kerosene. normalni cena je cca +/- 2500kc, sem je sehnal za 1200. oproti minulym brejlim Brizza (jestli se tomu smesnemu kousku plastu da tak rikat) za cca 600 je to o necem ulpne jinym.. nahradni skla stoji ale dost, cca 600kc.

      0 0
      • rasto  

        RP Kerosene jsem chtel taky doporucit. je pravda, ze jsou z drazsi kategorie, ale vis, za co platis. mam trochu nedostatek v tom, ze musim nosit dioptrie. proto jsem mel omezeny vyber – v uzkem okruhu byly jen ty, ktere mely dioptrickou vlozku :-( jinak k RP Kerosene: totalni spokojenost. kvalita.

        0 0
    • RomanH  

      Po špatných zkušenostes s AXONY, které měli vyndávací skla (docela rychle praskla obroučka při přendávání skle) jsem si koupil dvoje brýle (tmavé a rozjasňovací žluté) RELAX (nevím, jaké číslo, ale slevněné z 600 na 420 Kč) Používám je asi dva roky a jsem s nimi celkem spokojen – tmavé se mi nemlží vůbec a ty rozjasňovací pouze za extrémní potivosti (teď při jízdě ve větrovce do prudkého kopce) nebo při zastavení. Co mě ale začalo napodzim zlobit bylo to, že jsem při sjezdech ve vyšší rychlosti (v lese) začínal slzet. Dříve se mi to nestávalo, tak nevím, jestli je to brýlema. Vyřešily by to lepší brýle ?

      0 0
      • Honzin  

        Já jsem taky měl AXONy (asi za 500,–) s výměnnýma sklama a taky prasknul ráměček při výměně (asi po půl roce). Nejlepší na tom je, že ty brejle dodávají bez návodu jak výměnu skla provádět, takže ti potom můžou snadno říct žes to dělal špatně a je to vlastně tvoje chyba. Teď čekám na vyřízení reklamace. Co ty tvoje AXONy – uznali ti záruku?

        0 0
        • RomanH  

          Já to nereklamoval – rámeček mi prasknul těsně po půl roce a tehdy byla záruka půl roku.

          0 0
          • Honzin  

            Tak mi dali novej rámeček a ještě vyměnili poškrábaný skla.

            0 0
    • Gorbys  

      Mám zrovna starost s pořízením brejlí, ale protože potřebuji dioptrický klip, vypadá to na dost velkou investici. Zatim jsem koukal po Rudy P. a Adidas. Hezký, ale … Jakou máte vy zkušenost?

      0 0
      • Hanysek  

        Poridil jsem si RP Rydony s racing red sklem. Maximalni spokojenost. Jsou spise na utlejsi oblycej. Na kolo, na prkno super. Vubec za ne nefouka. Jsou to moje prvni lepsi bryle, takze nemam srovnani s jinyma v podobne cenove kategorii.

        0 0
      • pavelr  

        Tohle jsem řešil před rokem a nakonec jsem si pořídil čočky a levnější brýle (viz výše). I drahý kvalitní brejle jsou bez vyzkoušení na kole zajícem v pytli a zkušební pár čoček je přitom zdarma.

        0 0
      • MARIN  

        Mrkni jeste na Cratoni – Speedblade 1700,– a Challenger 1300,– + dioptricky adapter 570,–. Osobne uvazuju o Challenger. Nechce se mi davat za RudyP. ty hrozny prachy.

        0 0
        • biker007  

          hrozny prachy? nevim jak je to jinde, ale v Plzni maj Rudyny za 1000kc(nakup) nebo za 1350kc(MOC). viz www.hepos.cz. puvodne byla nakupka 1800kc a MOC 2500kc… jedny ekynoxy bych mohl sehnat za 1200.(kamosovi nesedi).

          0 0
          • MARIN  

            Zrovna jsem sehnal RP Skeey za 1000,– se zrcadl.skly. V tom Heposu maji jeste cira a red skla ale zajimalo by me jestli se jeste da sehnat dioptr.klip nebo do nich jde i ten z jinych RP? Treba Kerosene? Ten je v Heposu jen za 549,– na www.rudyproject.cz uz o Skeey neni ani zminka a dioptr.klip na jine bryle vyjde kolem 1000,–

            0 0
        • Gorbys  

          To MARIN: Díky za tip. Můžeš ještě doporučit prodejnu? (našel jsem je na trinnity, ale todle chce zkusit)

          Ono totiž ani nebylo tak lehký najít prodejce, neni to zboží který se točí (při těch cenách). Čočky jsem taky zkoušel 2 typy – různý doktoři, ale nesedělo mi to. :-((

          0 0
          • MARIN  

            V prodejne jsem je jeste nevidel. Ty Explorer jsem si jen nekde od nekoho pujcil na vyzkouseni. Jinak jsem je videl jen v katalogu Pell´s

            0 0
      • Loner  

        Nemám peněz nazbyt, cvičně jsem pořídil Axony s clipem dohromady za 400, optik zabrousil plast do klipu za 500 a už rok si to nemůžu vynachválit. Nestříká pod ně bahno, nadměrně se nemlží a vyčistí se bez rozebírání pod tekoucí vodou.

        0 0
        • Žanek  

          Tak to jsme dva! Ja jsem to ale vyřešil tak, že jsem si nechal vsadit dioptrický skla do plastovejch obrouček sportovnich brýlí. A jsem spokojenej. Přišlo mě to na 1100 – bryle + žlutý plastový dioptrický „skla“ + práce. Chce to ale obejít pár optik, všude ti to neudělají…

          0 0
      • Včelda  

        Zkus kontaktovat ID Sport (nevím, kde v MO). Mají méně známou (u nás) značku Lubsol, která má skvěle vymyšlený klip do brýlí.

        0 0
    • Baracuda  

      Mam Pointy – staly 500, maji troje vymenny skla a sem s nima naprosto spokojenej.

      0 0
      • K2  

        Vlastním Pointy Sirio – tři výměnná skla, obal, šňůrka, cena do 500. Nemlží se, sedí mi, maximální spokojenost. Můžu doporučit.

        0 0
        • Baracuda  

          JJ, to sou presně voni – až na to, že je (údajně) dělaj jenom v modry, sou úplně super..

          0 0
    • marhi  

      Taky do toho musím skočit. Ale tak si říkám není cokoliv lepší než nic. Všichni tvrdíte že za ně nesmí foukat. Pokud máte klasiku dioptr. tak tam fučí jak blázen. Už jsem si na to zvykl. Při šedesátce slzím a nevidím. Cratoni nejvyšší model a bude to lepší než obyč brýle. Čočky fakt ne. Bych si osobně asi vyš?ouchl oko. Ale to je jen osobní pocit. Jinak chlapi š?astnou ruku při výběru.

      0 0
    • marhi  

      A ještě dovětek. Za kvalitní optiku není problém vysolit 4000 chechtáčků- Kdo to nepochopil jeho smůla. Na tom se fakt nevyplatí šetřit.

      0 0
    • Tomáš  

      Jste někdo z Plzně??? Mohli byste mi nějakej obchod na brejle doporučit? Našel jsem web Pointu, ale maj prodejnu ve Frýdku Místku :( a web Relaxu je takovej nepřehlednej, takže nevim nic… Dík Tom

      0 0
      • K2  

        Zkus se domluvit v tvém bikeshopu, Pointy by mohli objednat klidně naslepo, když ti nesednou, tak je za tu cenu někdo koupí. Nebo vyraž na SportPrag, odzkoušej a kup nebo objednej.

        0 0
        • Tomáš  

          To bych moh zkusit… Nevíš kdy je SportPrag?

          0 0
          • TinkTink  

            No Sport Prague nevim kdy je (tendle veletrh uz zdatne prelizim :) )…ale bryle od Pointu mam taky – sou hodne v pohode…skla jsou sice normalni…otiranim bahna (tj.brousenim) se vrstva rozrusi, ale to mi nevadi – na zimu jsem vyclenil zluty skla a bily a cerny si nechavam na pozdej – je to dobra varianta za ty prachy…hodne v klidku…

            0 0
          • blue  

            najit neco na netu neni zas tak tezky…

            http://www.sportprague.cz/index.php

            0 0
    • Jarda  

      Ja mam brejle BBB asi za 700,maj vymenny skla.Jsem s nima max spokojenej.

      0 0
    • Roman  

      Za sezonu zrusim cca 1 – 3 bryle. To mlzeni me fakt kaka. RD se opravdu nemlzi? Nikdy jsem je nemel, ale uvalit za vyzkouseni 2.500 je moc, musel bych mit jistotu… Pokud by to ale fungovalo, tak ty prachy za to dam a budu si je hold hlidat. Vy, kdo je vozite, podelite se o zkusenosti?…

      0 0
      • Gatier  

        Kazde okuliare sa zahmlievaju. Niektore viac, ine menej. Mal som RD Tayo a su to pekne sunky. Slaby rozhlad do stran,zachytava sa pot na obruci. Teraz mam Okley a musim povedat, ze je to super nosenie. Skoda tej ceny. Hlavne si treba vybrat okuliare, ktore nemaju obruc okolo celeho skla. Inac BBB su velmi dobre.

        0 0
    • zwwak  

      Kvůli vám jsem se šel podívat, co mám za Relaxy. Mám R2 velmi mírně zatmavený. Na můj širokej nos velmi slušně seděj ( já je vybíral dlouho …). Na kole se nemlžej, ale na běžkách ihned po zastavení nebo při prudším výdechu, al eto mi dělali všechny ( i ty co mám na motorku ).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.