• miny

    Máte někdo zkušenosti s tímto computerem??? Chtěl bych nějaký takový pořídit a ten Author by mi funkcemi a vzhledem vyhovoval. Jen nevím jestli je spolehlivý a něco vydrží. Díky za info.

    0 0
    • jonti  

      mam ho asi mesiac a pol, kupil som ho lebo bol najlecnejsi, ale ide, nema nic moc poriesene uchytenie a kabelaz, v porovnani so sigmou a cateye, ale ucel plni, tlacitka sa ovladaju lahko. Za tie peniaze ok.

      0 0
    • Santus  

      No mam ho od minulyho roku, ale asi bych ho uz nekupoval. Nachytal jsem se na cenu, dost funkci a celkem peknej vzhled. Co me dost vadi je, ze na slunci tmavne, coz stara Sigma 700 nedelala .Dalsi vec je ze nulujes kdyz zmacknes obe tlacitka najednou a co se stane kdyz jedes, mas tlusty rukavice, tlacitka tesne vedl sebe s jemnym chodem …no prinejmensim to rozladi. Priste zadnej experiment a Sigma to jisti.

      0 0
    • McBlacky  

      ja ho měl tedy jen 1200km než mi někdo ukradl kolo, ted mi zbyl doma, ale nemám k němu kabely a snímač – kdyby někdo měl a chtěl se zbavit kabelů at dá vědět – jinak spokojenost, za ty prachy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.