ČVUT - rektorský den - vyjížďka Karlštejn

25 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Jsem koukal do programu sportovních klání v rámci rektorskýho dne a fakulta strojní pořádá vyjížďku na horských kolech na Karlštejn (i pro studenty ost. fakult). Tak esli se tam někdo z přítomných čvu?áků nechystá – já eště uvidim jak budu moct.

    0 0
    • jecnak  

      No jestli to neni zakazany, atk jako bejvalej FSak bych se pridal. POcitam, ze to vede Tomcik?

      Kdy kde jak?

      0 0
    • Smazaný účet  

      Posun nahoru… :o) Zatím vidím svou účast pozitivně… pokud se rosničky moc neseknou nebo si školitel najednou nevzpomene na děsně důležitou kravinu…

      0 0
    • Dew-spec  

      Asi se pridam…jestli teda vstanu a jestli to tam najdu :)

      0 0
    • PietroUL  

      Nebejt B-F, tak jdu zejtra normálně do školy :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ty si vůůůůllllll!!!! :oDDDDDDDD No, přiznám se že mně se to jednou povedlo. Bylo mi divný jak je metro prázdný… a lidi nikde… a až ve škole sem to zjistil. Trapný bylo že sem šel do školy na 7:15. :o)

        0 0
        • pelt  

          Taky se mi to nedavno povedlo – a to jsem chtel ji t poprve za semestr na jednu prednasku, abych pak u zkousky nebyl prekvapeny tim, jak ten prednasejici vypada… a jak na potvoru dekansky den (na svou obhajobu ovsem musim rict, ze to melo puvodne byt dekanske dopoledne a ta prednaska byla az odpoledne).

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tyjo, byl tam někdo krom mě? Dle bajků sem nikoho nepoznal. Jinak teda… fuj, chr?árna. Nakroutil jsem přes 80 km a ani sem si nedal pivo! Fuj. To neni bajkování.

      0 0
      • PietroUL  

        A nezmokli jste? To byl slejvák jak blázen :) Jsem včera taky zachrtil, ale až odpoledne a celou dobu mi svítilo sluníčko :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Depak, slejvák šel severnějc, až dyž sme se vraceli do práglu tak byly cesty nějak mokrý.

          0 0
        • Beeda  

          No ja poslednich 6 svihu pokazdy zmokl, vyjedu pekne a po 2–3h zmoknu. Paralela jako loni – 6 tydnu hezky a 6 vikendu humus. B

          0 0
          • sladic  

            jo jo ja to schytal petkrat,z jedny dvouhodinovky v desti i nastyd:)) prestavam mit dest rad:)) nejlepsi je ze clovek vyrazi,je pekne,teplo,a prijede jak dobytek:(

            0 0
      • Dew-spec  

        Jo jo byl jsem tam…cernocervenej Career. Ze zacatku jsem se nejak nemohl chytit..pak uz to celkem slo :) Ja mel asi 1600 vejskovejch a dokonce 96 km :)

        0 0
        • sfinga  

          Já tam byl taky. Byl sem v dresu Cyklomax se sfingou. Kdybych měl více času, tak bych pokrečoval s váma dál. Bylo to super :-)

          0 0
          • Dew-spec  

            Tak tebe jsem si vubec nevsimnul :) asi protoze zes byl porad tak kilak predemnou :) Prisel jsi akorat o vyhled na Karlstejn a jeden docela slusnej pad jednoho kolegy…

            0 0
          • Smazaný účet  

            Tak tebe sem si všim, ten sfinx se mi líbil – barevně to je něco ouplně jinýho než ta mar?anská zelená. Dew-speca si ted taky vybavuju. Teda toho Durateca spíš jenom. :o)

            0 0
          • Smazaný účet  

            hele, to tys měl vepředu fast freda a vzadu ralfa nebo to byl někdo jinej? se tadle kombinace řeší tady: http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?… tak bys to moh osvětlit… :o)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.