Silesia - hledáme bajkera do týmu!!!

7 nepřečtených
  • kolda

    Ahoj,

    hledáme jednoho bajkera do 3členného týmu na Silesii (Opava). termín je 21.5, web www.bsc.opava.cz jeden kus nám odpadl – jede na dovolenou:(

    ambice týmu – úměrné začátku sezóny, ale vzadu být nechceme.

    pokud by někdo měl zájem, zkontaktujte mě prosím co nejdřív. V profilu mám soukr. mail, mail do práce tomas.kolinek@osram-bruntal.cz, tel 777/623 431 tak se někdo ozvěte!!!:)

    0 0
    • Lance  

      Priste napis,kterou trat jedes at si Te nemusim vyhledavat v seznamu prihlasenych:) Ja jedu kratkou,ale bez treninku – neni cas trenovat ani moc chuti:) Ale mam 2× odjetou i dlouhou,takze pokud mi nevemes pumpicku nebo nevypustis kola pokud zajedu spatne tak klidne pojedu. Loni sem prerval retaz proto ten spatny vysledek:)A na kole se mi nechce nic menit

      0 0
      • kolda  

        sorry, zapomnel jsem – jedem kratkou. nikomu samozrejme duse vypoustet nebudem:) chteli bysme tech 55km zajet za 2:45 – 3h. podle bahna atd. cile maji byt smele:)

        0 0
        • Lance  

          v poho,ja si te nasel v seznamu tome,to nebyl problem, ty vole:) to je teda cas,cile jo,ale ja jedu bez treninku,jestli chces jdu do toho:)

          0 0
          • kolda  

            ok, jsme predbezne domluveni. dam ti vedet behem zitrka,max. stredy, ok? jsi uz prihlaseny?

            co se tyka me, je mi uplne sumafuk,jak to kdo zajede, ale nas „sponzor“ to proziva:))) ale dostanem max. dres, takze v klidu:)))

            0 0
            • Lance  

              jasne v poho,jo prihlaseny jsem P.Snehota 77 Bolatice,pak mi dej vedet pokud jo tak jim tam napisu,ze jedem jako tym.

              0 0
            • Lance  

              a najedu aspon 100 km:))))

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse