Vzdálenost blikačky od pulzmetru

11 nepřečtených
  • Soptík

    Tak jsem si koupil pulzmetr Sigma sport a při cestě večer z práce jsem zjistil že mám najednou 315 tepů.Nejdříve mě napadlo vysoké napětí,pod kterým jsem jel,ale v poledne to fungovalo.Pak mě napadla blikačka,mám jednodiodovou tu malou od Smartu a byla těsně vedle pulzmetru.Bli­kání,315 tepů,sví­cení 0 tepů.Doma jsem zjistil min.vzdálenost 2cm.pak to neruší.

    0 0
    • Glum  

      315 tepů je ideálních pro zdravého jedince při mírné zátěži, ovšem jen v případě, že bys byl třeba pískomil. Pokud ne, rychle bych sháněl číslo na koronární jednotku. Ty malé smartky jsou na to pěkné potvory, mně ta malá smartka interferovala s bezdrátem Ciclosport CM414, taky jen v režimu blikání. Blikání – konstatní rychlost 37 km/h, svícení bez problémů. Bezpečná vzdálenost byla asi 8 cm.

      0 0
    • orca  

      To je divné mám jak sigmu pulsmetr tak led baterku Smart a na levé straně řídítek vedle sebe a nic..fše OK…

      0 0
      • enjoy  

        no pokud jsi piskomil..:-))

        0 0
      • Daf  

        Mas tu jednodiodovou ultrasvitivou. Mimochodem rusi nejen pulsmetry ale i bezdratove tachometry.

        0 0
    • lubos  

      Bila smart blikacka mne take rusi HAC4, ale ne tep, nybrz rychlost. 37km/h kdyz blika, 0km/h kdyz trvale sviti. Bezpecna vzdalenost je asi 3(mozna 4) cm.

      0 0
    • pavlicek  

      Mě trochu pomohlo, když jsem blikačku zevnitř vystlal alobalem.

      0 0
    • orca  

      A jeste poznamka ja jezdim za svetla a za sera ci tmy se pouze premistuji takže mě nezajímají tyhle hodnoty…Vy snad závodíte potmě ???

      0 0
      • Soptík  

        Víš,měl jsem ho poprvé na kole,byl jsem zvědavý a tak nějak se smrákalo,no.A má zkušenost je taková že já na kole eště vydím dobře ale z auta v té rychlosti už poněkud húře,možná sis toho také všiml.No,nejsem prostě sebevrah.

        0 0
      • Glum  

        No, slušná blikačka by tohle dělat neměla (nakonec i ve tmě nebo v mlze mě zajímají ujeté kilometry). Já ji vyměnil za Cateye HL-EL400, která navíc svítí výrazně víc a problémy přestaly. I když jede v blikacím režimu, s bezdrátem neinterferuje.

        0 0
    • fousac  

      3LED smart a sigma PC1600 natesno vedle sebe a v poho to slape..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.