• vlty

    Chystam se o víkendu projet trat MTB 55, tak jestli by někdo chtěl tak bysme se mohli domluvit. Zn. pohodově :)

    0 0
    • RomanH  

      O vikendu jsem bohuzel mimo, ale mozna bych to jel projet v tydnu, tak od cca 16:30 od mista startu ci z Risovky.

      0 0
      • vlty  

        přes týden je to u mně špatný, dělám do půl paté v centru takže než bych se tam dostal by bylo pět a víc a než to projedem…

        0 0
      • mastihuba  

        bych se přidal

        0 0
        • vlty  

          níž máš info o sraze, vítáme každého, kdo se přidá

          0 0
          • mastihuba  

            sem myslel v týdnu k romanovih :))

            0 0
            • vlty  

              aha tak to nic, ale přidej se rači k nám, soboty máš pracovní ale neděle volný, jesli si dobře pamatuju

              0 0
        • RomanH  

          Nejak se domluvime (teoreticky PO-ST). Ja tu trat jeste nikdy celou nejel (nevim presne, kudy vede), ale danou oblast docela znam, tak si kdyz tak dame jen to nejzajimavejsi z ni. Ktery den Ti to predbezne vyhovuje nejvice ?

          0 0
          • mastihuba  

            raději středu, pondělí mám den odpočinku :)

            0 0
            • RomanH  

              Ty mas organizovanej trenink, jo ? Uvidime, mozna si vezmu Ct+Pa dovcu a tak bych ve stredu uz jel pryc na chatu. V PO se domluvime dle pocasi.

              0 0
              • mastihuba  

                bych tomu ani neřikal trening, akorát su po víkendu dycky strašně utahanej. :)

                0 0
    • Jester  

      No když by to bylo v nedeli a nebylo by moc blata abych to ujel na svych semislickach, tak proc ne? To mam ale podminek, co? :-)

      0 0
      • vlty  

        Blato nebude, to je domluvený :-) a co teda v nedělu dopoledne?

        0 0
        • Jester  

          Myslim ze by to slo. Ono by to slo asi i v sobotu, zrovna si tak nejak uvedomuju, ze by zena mohla mit sve dny a tudiz by nesla plavat a ja bych nemusel hlidat deti :-) Ale u zenskych si clovek nikdy nemuze byt moc jistej :-) Takze ta nedele by byla urcite v pohode a to dopoledne taky.

          0 0
          • vlty  

            No a jak casove, já se tam dostanu tak na 9:30 dřív asi ne, co ty?

            0 0
            • Jester  

              Mne je to v podstate jedno. Ja bydlim v Kohoutkach, takze tam jenom sjedu dolu z kopce. Tech 9:30 je naprosto v pohode.

              0 0
              • vlty  

                Tak možná teda abych měl trochu rezervu tak by to bylo lepší v 10:00 to se bude i líp pamatovat. OK?

                0 0
                • Jester  

                  Píšu Ti mail.

                  0 0
                • chobot  

                  a kde? kde? :) že bych se tam případně taky vyskytl.

                  0 0
                  • Jester  

                    Tak s vltym jsme se domluvili nasledovne. Sraz je v nedeli 1.5. v 10:00 na zastavce MHD Rakovecka.

                    0 0
                    • Jester  

                      Takze jak me vlty upozornil, ta zastavka se spravne jmenuje Rakovec (ne Rakovecka) a je to zastavka linky 303 (bezmezne vltymu verim a neoveruji si to :-)) +/- 20m nad restauraci Rybarska basta na Rakovci. Tak snad uz to bude dobre. Cas a datum souhlasi :-) Snad.

                      0 0
                      • chobot  

                        vím vím, jsem z Bystrce :) hele, já to přehodnotíma zítra se dohókáme,ja?

                        0 0
                      • vlty  

                        tady je důkaz :-)

                        Linka Bus 303 Min. Zastávka 0 Zoologická zahrada 1 Zoologická zahrada 3 Přístaviště 4 Rakovecká (z) 5 Rakovec (z) 6 Kozí horka (z) 8 Rokle (z) 10 Jelenice (z) 11 Obora (z) 12 Lávka pod hradem (z) 14 Hrad Veveří (z) 15 Nové Dvory (z) 17 U Matky Boží (z) 18 Mečkov (z) 21 Veverská Bítýška

                        Takže pozor, sraz je na zastávce RAKOVEC aby pak nebyly nějaký výmluvy… :)

                        0 0
    • ada  

      Tiež si to chcem cez víkend prejs?. Bude to moj úplne prvý závodik, tak nech zistím, kde si možem natåc? nos. A či to vobec dám. No, v sobotu uvidím. :)

      0 0
    • rock  

      V neděli v 10 říkáte ? Nezávazně se hlásím, ale nečekejte na mne (netuším zatím, co bude v neděli) …

      0 0
    • Karaya  

      Já bych mohl nejdřív v 11..:-( Nechcete to posunout?

      0 0
      • vlty  

        Pro mně je ta desátá nejzažší termín, abych se dostal ještě ve slušném čase zpátky a mohl se odpoledne věnovat rodině…Má být hezky a každá hodina navíc, co by manža s malou seděly doma a čekaly na mně je blbá.

        Zkus domluvit třeba odpolední vyjížďku, ještě je tady spousta lidí, co se na to dopoledne neozvali (MartinXC, Česlo…)

        0 0
        • MartinXC  

          Zdar ! Neozvali ale pozorně čtou :-) Ještě nemám jasno, jestli budu v lese nebo na silnici – podle počasí a stavu terénů. Chtěl jsem dá něco k Velké Bíteši, tedy částečně po Starobrnu, ale do blata bych nejel (znovu zkouším RR). Každopádně v 10h o víkendech jsem ještě doma.

          0 0
          • vlty  

            Na Ralfiky to bude, neboj, předpověd je příznivá… no kdyby ses přece jenom rozhodl tak sraz je tam co loni.

            0 0
        • Karaya  

          Další varianta by byla, že bych vyrazil na stíhací jízdu v 10:00 z Kounicovy a nadjel vám třeba po silnici do Lažánek…Šlo by? Odpoledne taky nemůžu, neb žena domluvila návštěvu :-)

          0 0
          • vlty  

            Jo to by šlo, telefon na Tebe mám, tak ho vem s sebou a já ti tak v 10:30 cinknu, kde jsme jo?

            0 0
      • chobot  

        to je napad, taky bych to dal radsi odpoledne. prece jenom jsou v sobotici ty carodky..

        0 0
    • Roman  

      Schází mi nejpodstatnější údaj: a na polívku se stavíme?

      0 0
    • rock  

      Hmm … tak nic, jdu do hokny :-( … termíny hoří …

      0 0
    • Jester  

      Jo kluci diky za pekny vylet. A za to, ze jste na me ve sjezdech vzdycky pockali. :-)

      0 0
      • Karaya  

        No my zase díky, že jsi počkal ve výjezdech :-)

        0 0
        • Jester  

          Jaky byl sjezdik od Myslivny? Kricel jsem za Tebou, ze jsem tam parkrat potkal auto, ale nevim jestli jsi me jeste slysel …

          0 0
          • Karaya  

            Neslysel, potkal jsem jen par pěšáků :-) Nevim proc je brzdici biker vzdycky tak vydesi…

            0 0
      • vlty  

        jé sem si ani nevšim, žes psal, ještě že jsete že jste to žďuchli navrch no já samozřejmě děkuji za čekání na mně na každym kopci Jinak letos, podle předpovědi počasí to bude sakra vydřený tričko…

        0 0
        • Jester  

          No vypada to na bahenni lazne. Jeste ze vydelavam dost na to, abych si tricko koupil :-) a nemusim tak drit, abych nejake dostal :-) Jinak vlty preji hodne uspechu v zavode a poradne si to uzij.

          0 0
          • Karaya  

            Skoda ze nepojedu,ja bahno rad.. jeste ted se slzou v oku u krbu vypravim manzelce o destive Meride 2002 :-)

            0 0
    • Vrci  

      Prosim vás o pomoc. Mohl by někdo z Brňáků, když mu pošlu e-mailem kopii přihlášky a potvrzení o zaplacení startovnýho, ji zanést do Rocky Bikes a přihlásit mě? Děkuji

      0 0
      • ivovi  

        Jo, to bych mohl, posli mi to na mejl. Pokud ale dojedes uz v So, tak myslim nebude problem se prihlasit na miste.

        0 0
        • Vrci  

          Mluvil jsem s něky po telefonu z Rockybikes a bylo mi řečeno, že v sobotu by mohl bejt problém kvuli kapacitě a? to neriskuju, zkusil jsem to poslat mailem.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.