• fousek

    Do ted (asi tak 1 rok) sem jezdil prehazovacku LX a nedavno sem zjistil ze blbe radi, pricina je ta ze jsou vyvaklany cepy v paralegoramu, coz bych rek ze vydrz 1 rok je dost na nic, takze se ptam, jaka prehazka vydri vic nez LX a nebude stat 2× tolik? Co treba Sram X7? nebo to mam resit tak ze prehazovacka je spotrebni material a kupovat kazdej rok alivko? Zas u levnejsi prehazovacky (centera) sem mel problem ze pri sjezdech mi dost skakal retez, takze se vpodstate nedalo slapat.

    0 0
    • MARIN  

      Pokud budes chtit nejakou SRAM, tak ta nebeha s razenim Shimano. Jinak doporucuju XT me vydrzela 6let ale byl to model roku 96 :)

      0 0
    • RomanH  

      LX 99 mi vydrzel 6 let (25tkm) a dale zustane na zimaku. Jsi si opravdu jisty, ze je to cepama ?

      0 0
      • fousek  

        Nevericim muzu poskyknout fotodokumentaci, ale az tam dam novou prehazku, ted se mi to nechce rozebirat a nemel bych na cem jezdit, nebo ze bych z toho udelal single speed?

        0 0
        • RomanH  

          No dobra, ja Ti teda verim. Ale prijde mi to (vzhledem k vydrzi u ostatnich), ze bud jsi mel smulu na spatny kousek, nebo radis jako cune :o)

          0 0
          • fousek  

            No oboji je mozny, ale treba na silnicnim mam 5 let Soru (horsi prehazovacku snad shiimano na silnicni kola nedela) a funguje porad krasne, asi to zatim vypada na to alivko, protoze penez je cim dal tim min (blahove sem si myslel ze to bude naopak) a zahrnu prehazovackzu mezi spotrebni material, to uz bude ve spotrebnim materialu skoro cely kolo, snad krome predstavce:-(

            0 0
    • Pá-dlista1  

      U centery to nebylo cenou, ale spis konstrukci a materialem. Schvalne zkus to Alivko.

      0 0
      • fousek  

        a neni jeste neco levnejsiho, co by chvilku fungovalo?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jsem vozil, kdyz jsem sehnal, silnicni SunRace za 250Kc a to bylo hodne muziky za malo penez.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.