Rozdiel medzi Camel-om Blowfish a Hawg

13 nepřečtených
  • adco

    Uvažujem na celodenné túry si kúpi? vačší Camel (na maratóny a tréningy mám Rocket – spokojnos?). Zvažujem medzi Blowfish a Hawg, rovnaký rezervoár (3l) aj približne aj celkový objem cca. 18l. Neviete čím je lepší Hawg, keď stojí o 900 Kč viac?

    0 0
    • Air  

      Jen zbezne z obrazku, kdyz jsem je driv porovnaval mi pripada Hawg proste propracovanejsi. Je to pro narocnejsi pouziti. Jestli to budes mit jenom na kolo, tak ti bude podle me stacit ten Blowfish, ale pokud rad trekujes (pesky) tak se Hawg bude hodit. Zalezi, jestli je tech 900 navic pro tebe hodne nebo ne, jak hodne jej budes pouzivat… Koukni na cykloshopy, nekde maj dobry slevy. Ale ja byt tebou, tak nevyhazuju penize za novy Camel a koupim si treba batoh okolo 20 l (jak potrebujes) s prihradkou na rezervoar a prendaval bych ho podle potreby. Jestli ti jde o ten litr navic, tak muzes vzit k tomu lahev na ram a mas to nastejno. Takovy dobry batohy dela treba Pinguin (pinguin-sport.cz) ale i dalsi a stojej kolem tisicovky. Je to rozhodne levnejsi reseni. U Camelu platis podle me dost za znacku a tradici kvality s tim spojenou. Holt uz si vybudovali jmeno, tak si to muzou dovolit. Tot muj nazor. Byt tebou tak si fakt radsi koupim samostatny batoh na kolo/lehci treking.

      0 0
      • Steel  

        Presne tak. Zda se mi zbytecne vyhazovat prachy za dalsi vak. Jinak dobre bahoty s prihradkou na vak dela husky nebo taky neco author.

        0 0
        • scret  

          Bejt tebou nejdu do zadnejch Authorackejch nebo neco podobnyho, to jsou vyhozeny prachy. Jestli si toho kejmla chces koupit primo za ty prachy co ho nabizi „komersie“ tak uz muzes koupit treba BOLL nebo DEUTER. Ty jsou hoodne vychytany!! Ale nejlepsi bude se mrknout po nejakym i-shopu, kde jsou paradni ceny.

          0 0
          • enjoy  

            deutery maj na zadech napruzenej kus plechu,takze to sice vetra,ale nejde to vyndat,takze se do nej moc nevejde a celkove za ty prachy nestoji.

            0 0
          • Steel  

            btw co mad proti batohum author?

            0 0
        • scret  

          sory, melo to byt for adco

          0 0
    • ferda  

      ja si koupil na treking a mesto Camel Rim Runner a jsem moc spokojen.Mas tam vsechno co je treba a hlavne se skvele nosi.

      0 0
      • pali  

        Na celodňovky používam Dynastar Biker sedí perfektne má len jednu chybyčku krásy dávam tam nádrž z Camelu ale vedením hadičky tak ako to myslí výrobca z vaku von mi chýba 10 cm aby som sa nemusel s pitím trápi?.Predával sa bez nádrže.

        0 0
        • kungpao  

          Ahojte, všetci moji kamaráti, ktorí nemajú priamo Camelbak to nakoniec museli rieši? tak, že si rezervoár kupovali Camelbakovský (máloktorý však zohnal to zahnuté cucadlo, v shopoch je len priame) s tým, že na tie povodné nadávali. Inak ja som na jeseň kúpil Hawg, vrátili mi DPHčku, takže tie prachy až tak nebolia, a možem poveda?, že taký vymakaný rupsak som ešte nevidel. Absolútna spokojnos?, minimálne potenie, maximálna variabilita. Nie som moc prachatý, ale neľutujem ani korunu za tento rupsak. Inak kupoval som ho pre tú variabilitu a pre to, že sa okrem cyklistiky dá použi? aj na iné športy. Pekne vyzerá aj na civilné použitie. Nechcem moc chváli?, ale fakt je dobrý. Kámoš má Blowfish, je s ním spokojný, ale nie je to ono.

          0 0
    • borda  

      no nevim. kdyz se podivas na www.camelbak.com, tak je mezi nima rozdil pouze 10 eur (100 hawg, 90 blowfish). Takze bych ten hawg zase tak neprecenoval. me konkretne treba blowfish prijde mnohem praktictejsi. mam ho ja i pritelkyne.

      0 0
      • Air  

        jo, jo, bohuzel my jeste stale lezime „tam kdesi na vychode…“ takze s cenovou konkurenci obdobnou vyspelemu zapadu v leckterych segmentech nepocitej…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.