• Petr_67

    Chci koupit nový drátový computer a uvažuji o modelu Sigma 1200 a cenově ekvivalentní VDO. Co je lepší? Pulsmetr mám.

    0 0
    • Buzz  

      já mám VDO c10, myslím že letos se už vyrábí jiný, ale je v pohodě. Funguje bez problémů, nastavitelný dva obvody, stopky a samostatnej pocitac km navic se taky hodi, jen mi leze krkem kabel, bezdrat by byl lepsi.

      0 0
    • Lahváč  

      Já mám zkušenosti jen se Sigmou (stará BC 600, teď BC 1600) a můžu říct, že jsou spolehlivý, déš? jim nevadí, funkce taky ok. Nenašel jsem na nich žádnou chybu.

      0 0
      • Bosy  

        Loni jsem koupil VDO MC 1.0+ (bezdrát) a naprostá spokojenost.Můžu jenom doporučit.

        0 0
    • sláva.  

      Mám VDO MC1.0 bezdrát – trochu problém při nastavování – chce to trpělivost.Používám asi rok a bez problémů. Velmi dobrá věc – výškoměr a s tím spojené různé fce.(průměrné stoupání, max stoupání, celkové nastoupané metry…)

      0 0
      • trabuk  

        Mel bych dotaz existuje nejake propoje vdo mc1 s pocitacem? mam takovou predstavu, ze by vystupem mel byt vyskovy profil trati.

        0 0
      • tomaschek  

        to samé . trošku problémů při hledání optimální vzdálenosti comp – čidlo, ale teď už šlape perfektně a ty výškové funkce mě fakt baví. Výškoměr je i nečekaně přesný – když ráno doma nakalibruju nadmořskou výšku na aktuální tlak vzduchu, je v odchylka třeba na beskydských kopcích max. 5 metrů.

        0 0
    • Petr_67  

      No taky jsem uvažoval o koupi bezdrátu, ale nevím, co by to dělalo, když mám bezdrátový pulsmetr Sigma PC 14. Nerušilo by se to? Čtu na toto téma hodně nepříznivých reakcí. Kodovaný signál asi ty levnější verze nemají co.

      0 0
      • sláva.  

        Je to tak, vozím sebou taky GPS a musel jsem ji dát na druhou stranu řidítek. Protože když jsou u sebe tak jedu i osmdesát za hodinu a přitom jsem na místě.

        0 0
    • Petr_67  

      Taky si myslím, že by to nedělalo dobrotu. Takže koupím drátový. Poradíte který? Sigma BC 1200 nebo VDO C3? Nebo mám snad investovat do něčeho dražšího? Má to smysl? Chci to na krose. (Žádná šunka:-)

      0 0
      • ancistrus  

        kdybys chtel bezdrat k BC 1200 tak ti ho muzu prodat za 300, je to temer nejety, prisel jsem o computer, tak mi je to k nicemu

        0 0
    • Petr_67  

      Ted jsem se v dokumentaci k VDO C3 bezdrát dozvěděl, že přenos je údajně digitální! Je to pravda? Tím pádem by nemělo docházet k rušení mezi pulsmetrem a computerem. Je jinak bezdrátový computer o tolik výhodnější, o kolik je dražší? Dík za radu.

      0 0
      • Jenda  

        kazdopadne VDO MC 1.0 bezdrat se mi s tepakem ciclosport CP8+ nerusi

        0 0
    • myki  

      Mám VDO 12,0+ a všechno bez problémů. Nemůžu srovnávat s jinejma, ale s VDO jsem moc spokojenej.

      0 0
    • Petr_67  

      tak jsem nakonec koupil drátovej SIGMA BC 1200. Super cena, moderní design, naprosto dostačující funkce. A za ušetřené prachy jsem koupil nové brýle UVEX :-)

      0 0
    • FAH  

      Mam VDO C10 (s dratem) a nejsem s nim spokojenej. Pri jizde obcas ukazuje nesmysly, prijde mi, ze je citlivy na vlhkost, rovnez ten bajonetovej system je mizernej, protoze to ztraci kontakt a musim s nim pootacet a navic ta vule v tom bajonetu nepusobi zrovna duveryhodne.

      0 0
      • vratan  

        hm – mas asi hodne divny kus. alebo si s nim klince zatlkal. moj mam uz treti rok a je v pohode…

        0 0
      • myc  

        kamos mel taky C10 a po treti reklamaci byl rad, ze z prodejce vymamil prachy zpatky. A to mu ho vzdy menili za jiny kus. Taky problemy s vlhkosti.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.