Marzocchi MXC Air ECC - tečie zdola, help please

17 nepřečtených
  • kungpao

    Zdarec občania, tak sa mi stalo že pri včerajšom 50 km švihu po ceste som mal na poslednej križovatke vážny problém ubrzdi? predné koleso. Po kontrole doma som zistil že mi tečie olej z vidlice, ale teraz pozor – nie zhora ale zdola – t.j. z vnútra nohy. Dnes to dám do servisu, ale chcel by som sa opýta? znalých či sa to už niekomu stalo a čo by tomu vlastne mohlo by?? POvoli? zospodu sa to nemá ako, ECC prdnú? nemohlo, žeby som prerazil na ceste dáku dieru a porušil tesnenie? Ešte zostáva poveda? že vidlu som vozil natlakovanú na 15 psov v každej nohe aby to krásne žehlilo, do terénu sa nedostala ani náhodou, od poslednej revízie (v zime v servise – výmena oleja) som na nej najazdil 450 km výhradne po ceste s tým že keď som išiel zo sedla tak som súčasne zavrel ECC a znížil som zdvih. Díky…

    0 0
    • RomanH  

      Dole Ti mohl prasknout O-krouzek

      0 0
    • kungpao  

      Hoši, takto námatkou neviete koľko stojí ten O-krúžok? Nerád by som bol keby ma chceli v servise ošmeknú?. Stačí orientačná cena (napr. do 100korún, 500korún, 1000korún..... viac už dúfam nie).dík

      0 0
      • RomanH  

        :o)

        Neblbni, ja si ve specialni prodejne kupoval do dvou vidlic 2 kompletni sady okrouzku a zaplatil jsem neco okolo 80Kc, takze pocitej, ze se do cca 20Kc vlezes. Pokud chces jen ten jeden, bude do korunova polozka.

        0 0
      • lubos  

        Ak si z Blavy, tak na konci Racianskej, za odbockou na Biely Kriz je predajna gufera/o-kruzkov. Donesies, zmeraju, predaju. Obvykle stoji o-kruzok asi 2sk.

        0 0
        • mar_tin1  

          kde presne myslis?

          0 0
          • lubos  

            Pomylil som sa, odbocka na Biely je az dalej.Myslim, ze je to Zitna ulica, smerom na Pezinok ked ides, tak nalavo je benzinka pri semaforoch a kusok dalej nalavo biely dom, a tam to je.

            0 0
            • mar_tin1  

              omv? tam pri tom modrom veziaku?

              0 0
              • lubos  

                Ano, je to OMV. A tusim aj nejaky veziak tam bude. Na tej istej strane smerom na Pezinok asi 50m sa vchadza do dvora a bielej budovy. Maju aj vyveseny napis gufera. Kupil som tam o-kruzok do LRS tlmica ( i ked musim povedat, ze Merida.sk mi to ochotne chcel poslat v obalke postou), stal asi 2sk, a tiez o-kruzok do maratonky do negativnej komory, ten stal asi 1sk :) Bol som tam dvakrat a zakazdym som sa citil strasne blbo … kedze som platil asi 5sk … blby pocit, fakt .

                0 0
                • mar_tin1  

                  tak uz viem kde… zatial to sice nepotrebujem, ale ked pride cas… urcite sa budem aj ja tak citit, ked budem kupovat tesnenia do vidly… :-)

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  Sam jsem to nezkousel, ale ted mi vypravel typek, ze vzal tesneni z expanzky od Julie a zasel do kramu, ze chce takovyhle tesneni a odchazel s novym za 2Kč. :o

                  0 0
      • kungpao  

        Fuuuj, tak som si oddýchol, rád si ich kúpim aj 10. Už som zvedavý čo mi v servise povedia :-) Každopádne to do servisu musí ís?, ešte určite majú ten olej čo mi do nej dávali a treba doplni? ten čo mi vytiekol… No ak mi naúčtujú do service parts 100 korún tak si ich dos? vychutnám :-) Ešte raz dík. A vďaka Vám všetkým za to že BikeForum existuje.

        0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.