• climber

    Někde jsem nedávno četl (myslím, že to bylo v Pelotonu), že nejlehčí pláště jsou Continental Twister Supersonic. Nevíte jestli je to pravda? A taky už jsem zapoměl kolik maj vážit.

    0 0
    • lubos  

      Nejlehci mtb ? No, tezko rict. Zalezi hlavne na kusu, ale imho lehci jsou Maxxis. Ale jenom o par gramu a hlavne nemaj prakticky zadnej vzorek. Tyhle contiky maji asi 330–340g, vic si najdi na http://weightweenies.starbike.com/listings.php

      0 0
    • Meesha  

      Tusim, ze lehci sou ty Maxxis Flyweight – 330g Ale ty Supersonicky maj aspon trochu „vzorek“ a snad ani nejsou tak nachylny na defekty.

      0 0
      • climber  

        Sháněl jsem totiž alternativu k Maxxis, nějak si na ně obecně nepotrpím.

        0 0
        • MARIN  

          Toho Cont Twister jsem jezdil s Ulta Light Maxxis dusi a s defektama jsem nemel problem. Od doby co jsem poridil Schwalbe RR mi ale lezi ve sklepe

          0 0
    • Quake 9.0  

      Kup raději WTB Nanoraptor 1.85" Jsou super, pomalu se sjíždějí a na svou váhu hodně vydrží.

      0 0
    • Daf  

      Ty Contiky jsou docela dobry. Jinak moc prinos techto ultralehkych plastu nechapu. Totiz pokud nejsou nahustene na max, tak se daj lehce procvaknout. No ale potom jsou zase dost nepohodlne.

      0 0
      • climber  

        Jezdil jsem totiž hodně IRC.4 roky jsem bikoval na Slovensku. Během sjezdů z Malý Fatry, který můžou mít i 12–15 km jemnej vzorek moc neužiješ. Teď jsem se vrátil do Práglu a tak si říkám, že by mi možná stačil jemnější pláš?.

        0 0
        • Daf  

          No ja bych spis volil nezi plasti typu Python, Comp S Light a Racing Ralph. Porad jsou to hodne lehke gumy, ale pritom i docela pohodlne. No a i po asfaltu jezdi paradne.

          0 0
        • McBlacky  

          okolo Práglu se daj najít taky slušný terrory, kde rozhodně drapák není na škodu a se slickama je lepší vozit rovnou bianko parte v batohu :) ale v zásadě se tady dá slušne jezdit na univerzálech, protože než se dostaneš z Prahy tak je to min 10–15 po silnici/cyklos­tezce. Něco ve stylu serac, R Ralf, Nanoraptor, Python, jet S, atd

          0 0
          • climber  

            Serac kevlar 2,1 mám zrovna teď. Tak dám na vaše dobře míněné rady nechám tam teda ty Serac

            0 0
          • climber  

            Jo zapoměl jsem napsat, že bydlím v Újezdě nad Lesy. Jak se mi to rýsuje, tak tam jsou nějaký slušný terény jenom směrem na Jevany. Nebo se mýlím?

            0 0
            • McBlacky  

              máš, klánovice jsou placka :( ale je tam NS… Jevany a pak dál okolo Sázavy, STříbrný Skalice, přes řeku Chocerady a hřeben k Sázavě, na druhou stranu jako přes Čtyřkoly a Lštění nahoru ke kostelíku a dál na Čerčanský Chlum. JE toho dost, ale trošku delší výlety, spíš víkendovky

              0 0
              • climber  

                NS myslíš asi klánovický North Shore. Už jsem se tam byl podívat, ovšem já jako čistý XC man s poblitejma řidítkama něco takovýho fakt nedám.

                0 0
                • jecnak  

                  Cus, kdyztak mi napis na mail. Bydlim v Hornich Pocernich no a trochu okoli znam, takze kdyby jsi se chtel nekdy pridat na bika…

                  0 0
                  • climber  

                    No to bych teda chtěl, jakej máš e-mail.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Mam ho v profilu – staci kliknout na muj nick.

                      0 0
                      • climber  

                        Domluveno, až vybyde čas tak se ozvu. Zatím se mi daří jenom krátké cca 1,5 hodinové vyjíždky po práci v Klánovičáku (začínám cca v 19.15 hodin)

                        0 0
      • lubos  

        Casovky, xc v lehcim terenu, tak ruzne.

        0 0
    • Novak27  

      No nejelehčí máš bezpláš?ofky :o) Jen to trochu drncá, ale zase dobrá vidla s tlumičem ti to zvládne :o))) Jo a test na ně najdeš na www.hhsmichov.d2.cz/ sekce testy :o)))

      0 0
      • Alibaba  

        //No nejelehčí máš bezpláš?ofky // No nebudu se přít, nejsem vyznavačem ultranejlehčích balónů, jen že v tom Pelotonu psali, že bezdušovky tedy nejlehčí nejsou ;) Tak si to s nima nějak vyřiď ;))

        0 0
        • Novak27  

          No jo , jenže já psal o bezpláš?ofkách :o))) – bezduše je něco jiného :o)))

          0 0
          • Alibaba  

            No jo , jenže já psal o bezpláš?ofkách :o))) – bezduše je něco jiného :o)));

            Klobouk dolů jsem na lopatkách. Jak vidím něco „bez“ a týká se to pláš?ů, automaticky mi vyskočí zajetá terminologie.

            Tak to jú :))) Ovšem takový „kostitřas“ byl taky bezpláš?ovka, nebo žebřiňák co měl děd – že by ale byly nejlehčí ; to tedy nevím…

            0 0
      • black.horse  

        uuáááááááááááááááá:-D:-))))))))))))))))))

        0 0
      • fousac  

        uuuuuuaaaaaaaa :o)))

        ten posledni versus me fakt dostal.. :DD husty…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.