sedlovka-změna výšky za jízdy

17 nepřečtených
  • vlk

    http://www.gravitydropper.com/

    neviděli jste to někdo někde u nás v e-shopech či klasických obchodech.Zkoušel jste to už někdo?

    0 0
    • grafik  

      ty jo, no mozna by to nekdo vyuzil, ale todle to je (asi) rozezranost, nebo totalni kravina. Dalsi hadicky, dalsi hejblatka, dalsi problemy … dekuji nechci. A co vyhrivane sedlo, to by nebylo ? :))

      0 0
      • vlk  

        hele já vždy jezdil ze sedlem trochu níže, než bych měl mít kvůli sjezdům.Teď poslední dobou ho dávám nahoru kvůli rychlosti a často ty sjezdy jsou pak dost zabijárna.Kdyby to bylo funkční tak na sjezdy bych to přecvak dolů.

        0 0
        • grafik  

          jasne, napad je to urcite dobrej. A jiste by to bylo rychlejsi a pohodlnejsi nez ‚manualni‘ posunuti sedlovky, ale ja mam rad kdyz si na kole neco nastavim tak chci aby to tak bylo a ‚nemenilo‘ se mi kolo pod rukama /stejne jako LO/. Navic pri sjezdech mam rad kdyz sedlovku /sedlo/ muzu sevrit nohama – takze ‚pohodli‘ ktere toto zarizeni nabizi bych asi fakt nechtel. Navic sjezdy nejezdim jako Purmensky , ale jako klasicekj hobik :))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No jestli pri sjezdu sviras sedlo nohama, abys neupadl z kola, tak je ti tohle zarizeni opravdu k nicemu a konec koncu i to kolo co mas je nad tve schopnosti ;)

            0 0
          • vlk  

            Jsem nějak nepochopil proč svíráš nohama sedlo. Nejsem znalý všech technik tak nevím, navíc vždy? máš nášlapy.

            0 0
            • grafik  
              • ze by pro lepsi pocit bezpeci ? Toto tema se tu resilo tisickrat, takze to nebudu rozebirat at se zbytecne nezdrzujem …
              0 0
          • pepino  

            To se bavíte o kole nebo o koních?:-)Jinak dřív se na to používalo takový „péro“ do V(znam jen z obrázků).Mně by spíš zajímalo,kolik koštuje teleskopická sedlovka (známej ji má za 1500 jetou z Němec).Se holt zeptam u Norků:-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Neznam MOC, ale pocitej aspon 1000,–. Krome Axiom jeste dela Praxys a Titec (a i dalsi:) zalezi na rozmeru. Bohuzel i s ni se da dosahnout delky max.lehce pres 400mm, takze spis kvuli snadne skladnosti u fullu nez na ohromnou delku (jak jsem shanel ja:)

              0 0
              • pepino  

                Dikec,našel jsem Axiom průměr 30mm,to je přesně vono,ale za víc,je u toho nějaký kolo Shore či co,to bych pak musel zahodit?:-)Nebo Praxys, k tomu dávaj Banshee nebo tak nějak. No samotná do nějakejch 1500,– by byla OK,poptam se.

                0 0
            • vojtechposmourny  

              U norků jsem koupil axiom za cca 1200 – je to v pohodě. Jak psal pádlista, dělá to i titec, ale ta asi bude dražší. Jinak axiom má rovnej zámek, titec „hokejku“. A nedělá se to v moc průměrech (tuším že 30 pro norco a 30,9 pro specialized).

              0 0
              • pepino  

                Jsem pomalej:-)Tak já mam průměr 30(na dýlce nezáleží:-))takže Axiom za 1200,– je paráda,brnknu do Vela.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  At o tom napisou clanek? :)

                  0 0
                  • pepino  

                    Néé,to bych na sobě musel ještě zapracovat,nějaký silikonový injekce a tak:-)Jo k tématu,v německým Biku(chodim prohlížet do supermarketu)je ta dálkově ovládaná sedlovka,stojí 200 ojro. Ale je tam zajímavá mašina kolomotorka,vypadá to jako sjezďák,má to motůrek 2,5PS,píšou něco jako nahoru se vyvezete a alou dolů:-)Cena tam nejni.

                    0 0
                  • pepino  

                    Do Vela v Plzni zavolam,ne,sá­kryš.Teda jo,ne že ne:)

                    0 0
    • zwwak  

      Pro mě kravina. Já, když si změním výšku o 1 cm, tak to je, jak kdybychj měl jiný kolo, hne d znervóznim.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.