Prodejna kol v Praze Smíchov - Ostrovského

41 nepřečtených
  • pavlicek

    Dneska jsem si šel poprvé osobně do Bikestore vyzvednout zboží a nepodíval jsem se do mapy kde to je. Protože jsem to nemohl najít, šel jsem do blízkého kolokrámu v Ostrovského ulici a požádal o radu, kde hledat. Prodavač mi řekl, že nemá chu? mi radit. Takže jsem mu popřál podobný zážitek a nakonec si poradil jinak. Je ta odpověď prodavače normální (předpokládám, že nechtěl podporovat konkurenci) nebo jsem narazil na blbce?

    0 0
    • rich  

      mno osobne si myslim, ze ak mas jasny zamer kam a preco ides kupovat, v zasade mu to moze byt jedno, nakolko tam tak ci tak V TEN DEN kseft neurobis, ale nabuduce by si mohol. avsak po tomto zazitku je to otazne. Dalsia vec je ta, ze ak by mal aspon trochu zaujem, spytal by sa co konkretne chces kupit pripadne za aku cenu a mozno by vedel vykuzlit rovnaku ponuku…

      0 0
    • dalimil  

      taky bych ti nasral.Pracuji v elektru a ty chytráci co si něco koupí na netu,potom si s tím nevědí rady a přijdou mě prudit,rovnou vyhazuju…

      0 0
      • rich  

        on nesiel pre radu ohladom komponentu ale ulice :-))

        0 0
        • dalimil  

          jo,jo,já vím.je to slušnost,možná poradit měl,ale je to prostě obyčejný,spros­tý,konkurenční boj.Stydte se Majere…

          0 0
      • BUCEW  

        souhlasím s dalimilem.Točí mě když si někdo něco přijde vyzkoušet,prudí tam,věnuješ se mu a on pak řekne nějakou pičovinu jako" tak vím že to máte…" a koupí si to někde jinde!!

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jak to můžeš vědět? Moje mladá je třeba tak ujetá, že si něco jde třeba třikrát zkusit a pak teprve se rozhodne za to ty nemalý peníze dát? Naopak mě dokáže ****** podobná reakce kdejakýho prodejce bot nebo pingla v hospodě, kterej nechápe, že je živenej z tvejch peněz. Mě se totiž jednou stala taková věc, že jsem potřeboval náplň do tiskárny, tak jsem šel do nejbližší prodejny a tam ji neměli. Tak jsem se zeptal jestli by mě někam neposlal, že ji potřebuju hned… No víte kam mě poslal… To neni konkurenční boj, ale zhovadělost… No nic, jsem se trochu rozčílil :o)

          0 0
          • BUCEW  

            jestli to tak je ta v tom případě nechápu jak se u nás může uživit toluik E shopů? Nebo myslíš že všichni kupují zajíce v pytli?Proč tam asi p.petříček šel? proč si to neobjednal na dobírku?

            p.s.z tvých peně nikdo živenej není…většinou mají fixní plat.a kdyby byl tak to nikomu nedovoluje se chovat jako prase!!!!Ty si myslíš že když někomu platíš za něco tak že ten člověk je ti nějak podřízenej?Že se z tebe musí ****** jenom když tam přijdeš?Dokud si lidi budou myslet že jsou něco víc než pokladní v delvitě nebo ženská na poště tak nebude nikdy klid.Nemůžeš po někom chtít něco co sám neděláš.Prodavač je jenom jeden a lidí mu přijde za den 200,tak zapřemýšlej jestli bys to sám zvládl hrdino.

            0 0
            • blue  

              Proč tam asi p.petříček šel? proč si to neobjednal na dobírku?

              treba proto, ze kdyz bydli v praze, tak nemusi platit dalsi prachy za balik? to je vazne tak tezky na takovy vysvetleni prijit? taky nevim, proc bych si mel nechavat posilat neco na dobirku, kdyz si to muzu vyzvednout osobne…

              tebe hodne zerou e-shopy, co?

              0 0
              • BUCEW  

                e shopy jsou mi ukradený,serou mě lidi chtějí za málo peněz hodně muziky.Proč si ten člověk teda stěžuje na toho prodavače na BF?Vysvětli mi to.Měl sem pocit,že zajít si v místě bydliště pro něco na kolo,může člověk i do normální,zavedené prodejny? nebo ne?To je přece výsada Eshopů že ti to pošlou a nad určitej limit neplatíš poštovný? není to tak?

                0 0
                • blue  

                  no evidentne nejsou, nejen v tomhle threadu

                  proc by mel chodit do normalni zavedeny prodejny (snad do ty tvoji? ;-)), kdyz to jinde muze mit levnejs? vysvetli mi to

                  a na tu vysadu e-shopu si prisel jak? ze by si tam clovek nemohl nic vyzvedavat osobne? to je asi vec toho e-shopu, jestli to zakaznikum umozni nebo ne

                  0 0
                  • BUCEW  

                    do mé prodejny chodit nemůžeš protože žádnou nemám to za prvé.Za druhé prodejci at si dělají co chtějí je to jejich boj,ale at si ty zákazníci jdou to kolo nebo komponent vyzkoušet do toho jejich Eshopu.Mě to přijde sprostý.Já osobně to nedělám.Když sem si kupovat batoh a boty atd.tak sem si všechno zjisti na netu a šel si to koupit…hotovo.

                    0 0
                    • blue  

                      co to tady porad placas? dyt tady nikdo nemluvil o zadnym zkouseni nekde jinde, ty sem motas uplne jiny veci… on se jen zeptal na jinou prodejnu

                      0 0
            • Smazaný účet  

              Ty jsi trochu mimo… Ten člověk !!!!je!!!! placenej z mejch peněz, to si uvědom… Nebo si myslíš, že pan majitel ty prachy vyhazuje a platí je ze svého co vydělá někde jinde? Ano, a to zakládá i vztah podřízenosti…Ne nadarmose říká, „Náš zákazník, náš paán…“ Já jsem taky podřízenej tomu kdo mě platí, stejně jako každej. To nemá nic společnýho s podřízeností v životě jako takovém… Je mi tedy podřízen pouze v tom obbchodním vztahu. A jestli tohle děláš, tak jsi trubka, protože to je chování řeznickýho psa a mimo to je to i hodně krátkozraky… A jestli se to prodavači nelíbí, (pracovat s lidmy, tedy dělat svou práci) tak může jít makat za 7 litrů do fabriky kde bude montovat baterky do mobilů, a nikdo ho u toho nebude rušit. Tak zapřemýšlej hrdino…

              0 0
              • BUCEW  

                nevím co má arogance,sprostota a neúcta společného s obchodním vztahem?To se můžeš jako zákazník chovat slušně? JAKO ČLOVĚK K ČLOVĚKU?Takový zakomplexovaný hovada jako ty nasírají ty prodavače a ti mají taky svoje lidský hranice.Jestli si představuješ obchodní vztah jako ne jedné straně stojící důležitej blbeček a na druhé hromosvod na egoistický paka tak to bych tě poslal do ****** taky.I člověk se základní školou dokáže pochopit že obchodní vztah je rovnocenný protože ty seš ten co něco CHCE a prodavač něco nabízí tak jako u všech ostatních služeb.Nevidím důvod chovat se jako vygumovaný hovado k holičce,ale ty to tak přece děláš…vždy? ji platíš za svých PENĚZ!!!!

                0 0
                • blue  

                  ty jo, mi prijde, ze uplne mimo ses tady ty… vubec nevim, kde beres ty arogantni blbecky a kde si vzal, ze se nekdo chova jak hovado… ten clovek se jen zeptal, kde tu napln sezene, kdyz oni ji nemaj a arogantni blbecek byl maximalne ten prodavac, kdyz ho poslal do ******

                  0 0
                  • BUCEW  

                    no kde jsem je asi vzal? to je denní realita.Pořádně se podívej na poště,v krámu,v del­vitě…kdekoliv a uvidíš.Nikdy jsi se nestal svědkem nějakého incidentu…Já jo a musím uznat že bych ty lidi střílel.Když už tady NĚKDO cituje přísloví tak mám taky jedno…„nejhorší práce je s lidma“.!!!

                    0 0
                    • blue  

                      ale jo, ja ti to neberu, taky mam nejruznejsi zkusenosti… ale proc to motas sem? to nechapu

                      0 0
                    • gilby  

                      cuz, jestli si z prahy, zajdi na florenc do delvity. je tam takova tlusta prodavcka ktera je permanetne neprijemna. byl jsem svedkem kdyz ji cizinka (pravdepodobne ruska, nebo ukrajinka) rekla jestli by ji nedala tasku, kterou ostatni pokladni davaji automaticky, a jelikoz neumela dobre cesky dotaz nevyznel jako kajici prosba. ta prodavacka ji normalne vynadala a mela i nejake narazky na jeji puvod. Radeji k ni nechodim:( i kdyz ma nejkratsi frontu. zastavam nazor: „pred nikym se neponizuj a nad nikoho se nepovysuj.“ teoreticky by to melo pak fungovat:))

                      0 0
                • pos3k  

                  Dobry den, mam prosbu, nemohu najit cykloobchod, reps eshop, ktery tu ma byt nekde pobliz, nevite kde to tu je? Asi me poslel do ******, ze?

                  btw. taky jsem to tam kdysi hledal a nebylo to fakt lehky. A jestlize videl cykloobchod tak se mu vubec nedivim ze si rekl ze tam mozn abudou vedet vic nez stovka lidi na Andelu.

                  jo a najit to v tom bludisti baraku je kapitola sama pro sebe, jeste ze tam jsou ochotni lide

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  No nevim jaký problémy se zákazníkama máš ty, ale já se tak rozhodně nechvám. Naopak, ten prodavac se choval jako arogantní debil a nejako člověk k člověku. I člověk se základní školou pochopí, že zákazník utrácí a ty mu za to děkuješ… S vemenem jako jsi ty se už veřejně hádat nebudu, ale já být tvuj šef, tak tě kopnu do ****** a mazal bys prodávat párky na Kačerov… Ahoj

                  0 0
      • Smazaný účet  

        To neděláš dobře Jaromíre, to se ti jednou vymstí :o)

        0 0
    • enjoy  

      jako najit bikestore bez ochotneho pana v budce uvnitr baraku neni snadny:-).

      0 0
      • Meesha  

        Byl sem tam v patek a jak je to tam prekopany, tak sem v tom mel fakt bordel. Dobry bludiste! :-)

        0 0
        • MaPa  

          Dan říkal že se budou teď někdy stěhovat – prý někm k té budce :-)

          0 0
    • jjirka  

      je to blbec, já bych Ti poradil a třeba bys ke mně přišel nakupovat někdy příště a když né – tak přece žádná ztráta stejně jsi nechodil, nechodíš a chodit nebudeš tak proč ti, a i sobě, ještě kazit den

      0 0
    • grafik  

      jestli ses ho zeptal na plnou hubu //kde ma sidlo netovy obch. bikestore //, tak se mu ani nedivim ;)

      0 0
      • BUCEW  

        přesně tak.Pavlíčku uvědom si sám co seš za buranský hovado a neser tady že k tobě někdo nebyl dost uctiví:..!!!!

        0 0
        • Mamut  

          Ceeeece chlape. Mal by si prejst na stravu s vacsim mnozstvom vlakniny. Niekoho tak permanentne nasrateho som nevidel odkedy som odisiel z gymplu.

          0 0
    • Beeda  

      Mam se Smichoffbikem (ten kram) dobre skusenosti. Jednou jsem potreboval na rychlo vymenit kazetu, prodavac nemel cas, tak me pustil do dilny, nic nechtel, ze jsme si to udelal sam, no stejne jsem mu neco dal, preci jen jsem pouzil vercajk ze. Taktez dobre zkusenosti s bikestore. Prislo by mi to blby se ptat v konk. kramu, radeji se priste podivej do mapy, nebo se optej treba v potravinach…B.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja mam taky se Smichoffbikem dobry zkusenosti. Hodne dobry.

        0 0
        • dalimil  

          Smirnoff je lepší !

          0 0
          • Pá-dlista1  

            S tim mam taky plno zkusenosti, ale obzvlast k ranu byva rozmrzeli, zaludek jak na vode… boli ho hlava… no chodil bych za nim navecer :)

            0 0
            • dalimil  

              taky tak,plynule jsem přešel na zlatou tequilu nebo na mého milovaného pana Jamesona

              0 0
    • pos3k  

      nojestli myslis tu stejnou prodejnu co ja tak mam od tama spatnou zkusenost: prodavaji plaste maxxis, tak jsem se optal prodavace jestli maji MOFO ze ho tam nevidim, vykulenejsi voci jsem nevidel a kdyz jsem ho presvedcil, ze je to opravdu plast od maxxisu katalogem, tak rekl, ze nemaji a nebudou mit. za chvili me dostal znova kdyz prisel nejaky omladina ze zadu, ktereho se optal jestli nevi neco o tech plastich a on ze jo ze je ma prece na kole. Za snahu jsem koupil pasky do rafku a poroucel se dom. Snad priste budu mit vice stesti.

      0 0
    • pavlicek  

      Díky za všechny názory, některé jsou „opravdu“ zajímavé a k věci(bucew). Snad bych měl ještě doplnit, že jsem se ptal slušně, považuju to za normální, a prodavačům práci s lidmi opravdu nezávidím. Jednání toho v Ostrovského na mě v tu chvíli zapůsobilo jako facka, proto jsem se tu svěřil. A pak snad ještě to, že jsem si v tom e-shopu koupil pedály za cca 900Kč, keré není třeba zkoušet, a druhý den jsem si v Eurobiku v Kobylisích po vyzkoušení koupil tretry za 2300,–.Prodavač měl krám plnej lidí, a přesto stíhal i bejt příjemnej, na rozdíl od toho na Smíchově, kde kromě mě nikdo nebyl. Chci tím říct, že utácím jak na netu, tak v kamenných obchodech a bude to tak i nadále. Nicméně tomu v Ostrovského se opravdu budu vyhýbat.

      0 0
      • grafik  

        tak az si jeste nekdy pujdes vyzvednou zbozi osobne do eshopu, tak si tam nejprve zavolej nebo zamejluj at ti vysvetli, kde presne sidli … a mas klid ;)

        0 0
    • wertigo  

      No, co k tomu rict, snad jen citat pana Wericha:" nejhorsi je srazka s volem."

      Takovy lidi by se meli posilat ihned doprdele, ale na to nema slusny clovek zaludek…

      0 0
    • dalimil  

      Já dělám v obchodě s elektronikou a kolem jsou sídla asi tří eshopů s tím samým sortimentem.Když někdo přijde jestli nevím kde je sídlo … nebo … ,tak se snažím zjisti pro co jde a prodat mu to sám.Když nechce,tak mu teda neporadím,ale slušně.To fakt po mě nemůže nikdo chtít. Ale chytráky co si něco koupí na netu a potom se chtějí radit jak to pracuje,tak teda fuck off a ven…

      0 0
      • pos3k  

        Ano mas spravny pristup obchodnika, chvala Ti. Tak nejak bych reagoval i ja.

        zdar bajk

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.