Který ráfek jste nejhůře a nejdéle přezouvali?????

43 nepřečtených
  • hmm

    Já Remerx Dragon 719, při defektu v terénu si užiju. Zatím jsem jezdil asi 5tej ráfek ale tento je děsnej.

    0 0
    • thulio  

      najhorsie Ritchey OCR … ale bolo to urcite aj plastom Innovader ci ako sa ten bazmek vola :)

      0 0
    • Darius  

      silnicni Bayer, zda se mi nejaky vetsi

      0 0
      • mastihuba  

        souhlas – oproti tomu je i ten ritchey pohoda

        0 0
      • J.A.V.  

        Jo pod to bych se taky podepsal :) Jednou jsem to tam páčil snad půl hodiny. Ale dost taky záleží na plášti. Ten co nešel sundat byl nějakej Hutchinson (drat), pak jsem koupil Michelin tuším že Dynamic a s těma problém nebyl.

        0 0
        • Darius  

          jj presne rafek Bayer a plast Hutchinson drat… sundat (servat:-) jde, ale zpatky nasadit je prace pro 2… ted mam vzadu obyc. Rubenu a s tou to slo o neco malo lepe (ale mam jen tkovou herku zimaka)

          0 0
      • Jenda  

        silnicni bayer a vitoria k tomu je NENASADITELNA kombinace:-)

        0 0
    • Twisp  

      ritchey

      0 0
    • TinkTink  

      Point ze zapletenych freeridovych kol…strasne tezkooooo sly dolu plaste…jakykoli.

      0 0
    • enjoy  

      tak jestli ma nekdo neco proti ritchey rafkum tak bud neumi s montpakama nebo ma blby plaste,ale rafkama to neni.samozrejme mi to budete vymlouvat,ale to zalezi na tom jak je kdo zhyckanej.ja neocekavam od plaste s dratovou patkou,ze ho sundam a nandam rukou.

      0 0
      • mastihuba  

        s těmi ritchey to de ztuha hlavně když sou novy pláště. Byl jsem svědkem v Brně u Pavky, když z toho ráfku nemohl sundat Zmaxi. Od 3 výměny už to bylo v pohodě, ale třeba s mavikama se to dá těžko srovnávat.

        0 0
      • Luka  

        Tak mozna bych se hadala. Neni to tak dlouho, co jsem nazouvala stejny plast s dratenou patkou na jeden rafek a pak na druhy, a reknu vam, na Obiko Assymetric to slo nandat i sundat naprosto klidanko, ale Alex TD-17 to byl na me orisek, se kterym mi musel pomoci zdatny bajker…

        0 0
        • kovar  

          to je docela mozne, jsem ted meril kdesi prumer Obika a uz byl mensi, nez u tech co jsem se kdysi na ne marne pokousel nasadit plast.

          0 0
    • kovar  

      Obiko asymetricky MTB – des a hruza (jednak ma vetsi prumer nez treba ten Ritchey a chybi mu zlabek uprostred, kam by se pri nazouvani uklidila patka plaste) , dale jakysi Remerx silnicni – stejny problem jako u Obika. Ritchey OCR rafek naprosto v pohode, plastu jsem na nich zkousel vice, tak mohu vyloucit vliv plaste.

      0 0
    • MARIN  

      Nevim jak se jmenovali ale byli to BAYER jeden V-rafek na MTB byl strasne uzku a navic asi i vetsi prumer – umele montpaky lamal byli na nic pomohli pouze kovove To same jen o malinko lepsi to bylo s druhym. Ten uz mel sirku dobrou ale prumer asi taky velky a navic nesly poradne astelovat spalky. Na brzdove plose byl uz z vyroby zlabek ale ve tvaru U prozte brzdil jen kousk spalku.

      0 0
    • Boris  

      Ritchey OCR. Nazouval jsem na ně tři různý pláště (kevlar i drát) a všechny šly dost těžko (samozřejmě montpákama). Kdežto u Mavicu co mám teď není problém nasadit rukou i pláš? s drátěnou patkou.

      0 0
    • scret  

      Zalezi na kombinaci rafku a plaste. Mam SUN Rims a vsechny plaste jsou v poho az na nejakej hodne starej Continental, ten jsem tam rval strasne dlouho + 1 zlomena montpaka.

      0 0
    • cabbage  

      ritchei rafek + ritchei plast = pětiminutovy porod kdy uvažujete o cisarskem řezu

      0 0
      • enjoy  

        to nesmis kupovat rafky a plaste u vetnamcu.ty pravy se poznaj podle toho ze je na nich napsano ritchey a ne ritchei.

        0 0
        • pali  

          jazdim vacsinou maxxis na ritchey ocr idu bez problemu pouzivam aj schwalbe 1,5 a to je uz sranda

          0 0
          • kovar  

            taky docela ted nechapu – na ritchey OCR jsem zkousel Hutch Python, Aligator, Mosquito, Michelin XL, IRC MYthos, Continental Vertical a Explorer- vse drat a vse absoulutne v pohode,nandat to jde jen rukama a sundat jen jednou montpakou.

            0 0
            • lubos  

              U mne totez , mozna neni Ritchey jako Ritchey ..

              0 0
              • kovar  

                to je mozne, rafek ma velikost obvodu podle toho, jak se cinanovi zrovna povede.

                0 0
                • TinkTink  

                  Dobra predstava cinana, kterej na koleni striha plechy :o)))))))))))

                  0 0
    • Siddha  

      silnicni J.Bayer nebo dneska Obiko a defekt, to je opravdu kombinace, ktera me dokaze privest a praktikovat nasledujici postup: se*u na ten zkenej rafek, vycpu ho novinama a travou a jedu domu, plast vetsinou vydrzi a kdyz konecne nejak dustojne zdechne ten zas rafek budu nejstastnejsi clovek na svete…

      0 0
    • ravo  

      Rigida ZAC 19 a Trilobit ( drát) – nasadit to ještě jde, ale sundat… Nechtěl bych to dělat někde v lese.

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.