• cube

    ČUS všeci moc vás prosím o radu ohledně těchto náramků jestli někdo víte kde je zhánět napište a nebo jestli je rovnou nechcete prodat do 200kč koupím oba dva dík !!

    0 0
    • cube  

      moc moc prosím :)

      0 0
      • Daf  

        vubec nevim o cem je rec :)

        0 0
        • blue  

          kampan proti rasismu

          http://nike.com/…en/intro.jsp?…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            … football…nike… to bude asi beze me :)

            0 0
          • wroum  

            racism in football is everyones problem… ..mam reseni: zrusime fotbal a zabijem 2 mouchy jednou ranou :-)

            0 0
            • blue  

              a taky muzeme zrusit cyklistiku a bude klid v lesich a na silnicich… stejne primitivni a netolerantni nazor, akorat se tim stavis na uroven toho starosty… ale nic jinyho sem ani od tebe necekal, takze aspon neco pozitivniho :-)

              0 0
              • wroum  

                ses nejak blbe vyspal, ne? videls tam toho smajlika? samozrejme ze nemuzem zrusit fotbal, co kdyby se pak zasrany plešky chodily prat na ceskej pohar v XC? nicmene sem rad, ze sem te svym nazorem alespon nezklamal…:-)

                0 0
                • blue  

                  vyspal sem se dobre, diky za optani… bohuzel nevim, jak rozeznat z takovyho smajlika jeho vyznam… a i kdyby, tak tvoje netolerantni nazory nejen k fotbalu muzou mit tisic smajliku a stejne to budou porad hospodsky primitivni reci

                  0 0
                  • wroum  

                    dekuji za diagnozu na dalku. evidentne me znas lepe nez ja sam sebe.

                    0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ty mas dneska samej dobrej napad. At si chodej na XC :) Ale to asi nevyjde. Krosari v elastakach nejsou dost tvrdy jako jejich vzor. Oni potrebuji ocelove simuluji baletky pobyhajici po mekouckem travniku :)

                  0 0
            • Radek Broz  

              K tomu se rad pridam;-)

              0 0
            • norman  

              Taky navrhuju zrušit hokej a zabijeme dvěma ranama 5 much ( když připočtu Koš?ála jako bonusovej proublem). Máme barák v Plzni 200m od zimáku a 2× tejdně jsem plnil silákama převrácený popelnice.

              0 0
    • widlicka  

      To uz nemas de inde sturat love??? Taka konina…

      0 0
    • enjoy  

      dotyka se te to nejak osobne nebo je to jenom poza a pocit ze tim neco udelas? ja chodim s mulatkou a taky pro tyhle naramky hned nebezim.

      0 0
    • Jogador  

      Jestli to prodává Nike, tak to bude zase v prodejnách nike. Upřímně řečeno, co tím vyřešíš, že si to dáš na ruku a budeš na ně plivat ale řikat já mám drahej náramek, já jsem váš kámoš. Já rasista nejsem, já jsem háklivý jen na jednu rasu, která mě včera zase pokusila okrást.

      0 0
      • enjoy  

        hele cikany radsi neresit,to je proste verbes,jinak se to rict neda. jinak teda:-),zkusil bych prekvapive NIKE!:-)

        0 0
        • widlicka  

          Negri v amerike su to co degesi u nas… Pre mna je ale deges len to co kradne smrdi je rinave a neracuje(tj. moze byt aj biely deges:D)..Ostatnych berem ako rovnocennych ludi..

          0 0
          • wraftler  

            a vedia ty degesi pisat?:)

            0 0
          • Jogador  

            To je omyl. Indiani byli obyvatele Ameriky, pak tam prisli belosi a vytlacili je,nenechali jim skoro nic, nenechaj je pracovat, vykoristujou je, muzou si zato samo. U nas to je neco jinyho, my jsme jim nic neudelali, to oni prisli knam, ne mi knim. Ale muzem si zato trochu sami, kdybychom je nechali kočovat, a nemuseli by mít zapsaný trvalý bydliště, tak by byl pokoj. Ale myslim že proti bratrům slovákům jsme natom ještě dobře…

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Myslis jako ze by vyzirali pokazdy nekde jinde a kdyz by nebylo co vydali by se dal za lepsim? Myslim ze to jim zustalo :) Ale je fakt, ze kdyz jsou na jednom miste tak to ohlodaji az na kost a je to pro nas asi bolestivejsi.

              0 0
      • pavitas  

        se pochlub, v jaky si byl situaci, kdyz se te cecka snazili obrat…

        0 0
        • Jogador  

          To už je podruhý, jednou na Pavláku v metru dost pozdě, jedno s posledních , na perone, jsem psal sms, a prisel keme a snazil se mi ho vyrvat z ruky, ale jelikoz jsem mel Noki 5510, což je to dlouhý jak se píše obouma rukama, tak neměl nárok, a já se ho neráčil pustit, pak se mě snažil kopnout ale tim stratil stabilitu a musel ho pustit. A předvčerejškem jich bylo asi 5, taková rodinka, rodiče a tři děti, v metru, na A, všude plno lidí a kapsářili, ale byli nenápadný jak mlíko v pivě,nakonec se dali do cizincu, ale ti je pristihli. Pak cizinci vystoupili na Mustku a cigosi jeli snama metrem dal, a nebylo jim blbi, jak se nane vsichni koukaj

          0 0
          • enjoy  

            asi na ne vsichni nemeli jenom tak koukat.ale to se lehce rika..

            0 0
            • sis  

              lehce?!

              0 0
            • Sethi  

              to je prave ono – vyznam tech naramku – naramek to nevyresi, ale jde o to na co upozornuje, vyjadruje – proste jen nekoukat, ale ozvat se.

              0 0
          • Meesha  

            Kamosce predevcirem ukradla nejaky zkur*eny romsky spoluobcan na Andelu telefon… No nakonec ho ciste nahodou chytli. Telefon uz nemel, ale mel bejt 3 nedele v Pankracky veznici. Takze ho poslali se prizivovat tam.

            0 0
      • fousek  

        :-), to ty holy lebky muzou rikat taky ze nejsou rasiti jenom nesnasej o par ras vic nez ty, podle me je to podobny jako plechovkari vs. cyklisti apod. Treba na nasi skole se uci docela dost cikanu a rek bych ze 3/4 z nich jsou slusnejsi nez jejich bili spoluzaci a ta 1/4 je asi tak na stejny urovni, par vyjimek se samozrejme najde, ale tech snedejsich je asi tak stejne jako tech belejsich

        0 0
        • Meesha  

          …jestli to nebude tim, ze chodej do skoly… :-))

          0 0
        • slayer  

          Ty chodíš do pomocný školy?

          0 0
        • enjoy  

          HOODNE velka cast cikanu je urvana a namachrovana ze je mi z nich fakt blbe.jestli bydlis v nejaky rezervaci nebo kde..?fakt nevim.

          0 0
          • fousek  

            Nevim mozna jo, znam par cikanu, ktery sou urvany a namachrovany, ale taky znam hodne belochu urvanech a namachorvanejch, asi je pravda ze cikani maj kapku jinou mentalitu, asi jako kazdej narod, osobne sem s nima zadnej problem nikdy nemel, no je pravda ze s belochama taky ne, takze pro me je to clovek jako clovek akorat nekteri sou za tmy hur videt:-)

            0 0
            • enjoy  

              jediny urvany a namachromany lidi ktery znam jsou italove a anglicani v praze.ja kdyz vidim hloucek cikanu jak si na ulici delaji co chteji a jak jim asi cela patri tak mam z toho husi kuzi. ja znam par cikanu kteri tkovy nejsou.

              0 0
              • ravo  

                Nusle, Černý Most I a pak náš milovaný Žižkov:-)))

                0 0
    • black.horse  

      A co náramek Hands up or headshot? Tím že si koupíš náramek problém rasismu nevyřešíš, akorát si na tom firma Nike namastí kapsu:-D dobrej obchodní tah, hnedka se budou jejich kopačky a růžový kecky pro náctiletý kikiny prodávat líp:-D

      0 0
    • Romus  

      sorry ale to je kokotina až za roh… jak chceš dát 200 kč za takovou blbost na který vydělává pouze zasranej Nike. bojovat proti rasismu se dá jinak než koupením černobílého ptoužku

      0 0
    • zvedavec  

      ahoj naramek mam a mam i doma jich vice.. stoji 2 eu(myslim , ze v kazdem Nike shopu je maji) a jejich vyznam naprosto chapu delam sport kde hrajou tzv cerni a zazil jsem x krat buceni ci jine vyrazy na jejich stranu(fotbal to neni)a to si myslim ke sportu nepatri .. bavme se o sportu na popud toho ty naramky vznikly

      0 0
      • hanz  

        a co to tím žes koupil náramky vyřeší…budou přispívat zmlácenejm černochům na nemocnici, nebo budou za ty prašule sponzorovat nějakýho černýho fotbalistu? Konkrétně tendle náramek mi absolutně neoslovuje a srivnání s náramkem livestrong je dost ubohý, rasizmu se neodnaučíš v 25-ti letech, tam musí být výchova už od malička.

        0 0
        • cube  

          ZVEDAVEC nemohl bys ses mi ozvat odkoupím za 200kč

          0 0
          • Shamick  

            Fakt nechápu,k čemu ti to bude…Rači kupuj srdíčka proti rakovině.Ty se aspoň tvářej,že to pude do nemocnic…

            0 0
            • Sethi  

              docela pochybuju, ze vsechny penize z naramků jdou firme nike???

              0 0
              • Shamick  

                Netvrdim,že jo,ale k čemu to je?Jak to ovlivní ty týpky,zo na ně při zápase pořvávaj?Kam podle tebe ty peníze dou?Na nějáko nadaci,která svolá všechny plešky a poví jim,jak je špatný nemít rád černý???

                0 0
      • fousek  

        bych rek ze to nepatri nikam, nejen do sportu, ale nakou machrsnurkou nebo co je to zac se to nevyresi, skoro bych rek ze je to neresitelnej problem

        0 0
      • ravo  

        ty náramky vznikly proto, že je potřeba vydělávat. A nejlíp se vydělává tak, když se lidem předloží iluze, že přispívají na dobrou věc. NIKE není charitativní organizece, ale kolos na vydělávání peněz. A iluze, ty se vždycky prodávaly nejlíp.

        0 0
    • zvedavec  

      Tim, ze si je koupis nic nevyresis (JA KOUPI SE HLASIM K TOMU ZE RASISMUS NA SPORTOVISTE NEPATRI NIC VIC NIC MIN A JESTLI FIRMA NIKE ZA ME 2EU VYDELA MILIONY BUDIZ JE MI TO JEDNO-cokoliv si v zivote nekde koupite nekdo na tom vydela..)… Jestli se Ti to nelibi nekupuj to.. mas pravo si koupit co chces nebo ne

      0 0
      • enjoy  

        jasne ze jo,to ti nikdo nebere.ja mam ale pravo rict ti ze je to kravina:-). ale tak at jsem spravedlivy,nike na tom sice vydela,ale svemu „ucelu“ to muze trochu poslouzit.

        0 0
      • ravo  

        Až někde budě nějakej hololebec někoho mlátit, tak se toho, který je mlácenej zastaň. Pak uděláš něco proti rasismu. Koupě náramku je alibismus nejhrubšího zrna…

        0 0
        • zvedavec  

          Co to tady meles o alibismu? umis cist ? naramky se tykaji rasismu na sportovisti… a o tom jestli se nekoho zastanu, kdyz nekdo nekoho bude mlatit o to se nestarej to nemusi snad byt ani rasismus, kdyz nekdo nekoho bude mlatit zastani by se mu melo dostat , ale s naramkama to nema nic spolecnyho

          0 0
          • enjoy  

            takze rasismus na hristi je neco jinyho nez rasizmus na ulici??jsi zdravej?

            0 0
            • zvedavec  

              ty jsi snad taky padlej ne bavime so se o naramcich? nebo ne ? rasismus je na hovno v jakekoliv podobe o tom tady s vama nebudu polemizovat! a samozrejme na ulici je ho vice o tom zadna… ale diskuze je o naramcich a o tom , ze se hold nekomu libi a chce si ho koupit.. a o tom co znamenaji

              0 0
              • enjoy  

                furt nevim jestli jsem jantar ja nebo ty.nemame se bavit o rasismu v tematu o naramcich ktere maji podporovat boj proti rasismu?

                0 0
                • Jogador  

                  My se tu nebavíme o Live Strong?:)

                  0 0
                • zvedavec  

                  no myslim uprimne , ze jsme asi mimo oba dva… zacatek diskuze byl ze kluk tu schani naramky, misto pomoci , kterou hledal se mu dostalo odpovedi , ze je alibista nenormalni , ze si ho chce vubec koupit je tak? ja jsem jen napsal nazot, ze pokud ho chce at si ho koupi.. to jestli se s tim proc je s totozni… my dva uz nezjistime.. ale tahat sem to ze jsem napsal , ze je to boj proti rasismu na sportovistich (na podnet buceni atd vznikl) osocit ze je rozdil mezi rasismem na ulici tak je take zcestne.. rasismus je jeden a ten je spatnej a je jedno kde je na tom se schodnem? a to , ze hold si nekdo vezme naramek snad neni alibista nenormalni atd je to jen jeho vec.. a jestli je s tim stotoznen jedine dobre

                  0 0
                  • enjoy  

                    odpovim takhle,ikdyz to bude vypadat vzdalene.vem si nejakyho mladyho nacka,kterej ma potrebu rozbijet si furt s nekym drzku a prida se k nejaky bandicce v ramci boje za cistou rasu atd. takovejhle typek tomu vlastne vubec nerozumi(a drtiva vetsina plesek v tom nema jasno),ale ma co chtel tak je to vlastne vporadku.a clovek kterej si koupi tenhle naramek jako modni hit je podle me naprosto na hovno a k nejakymu boji proti rasismu absolutne neprispiva.asi to vidim takhle mozna divne,protoze nacku uz jsem par poznal a chodim s mulatkou,tak to mas pak ruzny nazory,asi i jiny nez hodne jinych lidi.

                    0 0
                    • zvedavec  

                      v tomto ja s tebou souhlasim, ale to, ze si ho nekdo koupi jako hit nezabranime… a co si budem nalhavat touto diskuzi taky nejak neprospejem bojem proti rasismu.. nekdy za celej tvuj zivot se krome televize nemusis s rasismem potkat tudiz take nijak neprispejes takze to jak prispet pro boj proti rasismu je zas tema na dalsi diskuzy

                      0 0
                      • enjoy  

                        je to jednoduchy.staci nebyt posera,byt ministr vnitra,mit kamose ministra spravedlnosti a byt zadobre i s prezidentem.

                        0 0
          • ravo  

            Nemám ti co odpovědět.

            0 0
            • zvedavec  

              ja od tebe take nechci odpovedet

              0 0
              • zvedavec  

                Neresme tu rasismus o tom snad se nemusime bavit vsichni snad jsou odpurci… ale tema mistnosti neni rasismus

                0 0
          • Pá-dlista1  

            Co kdyz to bude v boxerskym ringu? :)

            0 0
            • cube  

              Díky že jsi zdůraznil že téma této diskuze naní rasismus ale náramky Stand up speak up a byl bych ještě radši kdyby jsi mi taky poradil kde je zhánět nebo jestli bys nebyl ochten ty tvoje prodat když píšeš že máš dvoje dík :)

              0 0
    • Meesha  

      Koukam, ze Lance zaved novou modu! :-)

      Zluty, cerno-bily a dneska na Miraku rozdavali (zadarmo) nejaky oranzovy, tusim proti koureni!

      Urcite se najde nekdo, kdo udela naramky proti autum! :-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.