• scret

    Nevite kdo dela bilou vazelinu a pripadne cca za kolik?Mam bilej ram a cerna mi dela smouhy:(((a navic nesnasim jak je pak vsechno zaprasene cerny.Mel jsem jednu bilou a jmenovala se tusim F1,ale bohuzel uz jsem ji nesehnal.Diky.

    0 0
    • Gumicuk  

      Po svem dnesnim putovani internetem za vazelinou s obsahem medi jsem nasel zlutou- ta uz se te bile priblizuje- je to preci jen pokrok proti te cerne :-)) kdyztak jukni na www.oleje.cz/ a nebo do seznamu zadej maziva, tam se potom divej po plastickych mazivech

      0 0
      • Gumicuk  

        A kdybys chtel platit vice penez za mene vazeliny tak jukni na veci od parktoolu mam dojem ze ji prodavaj

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      zajeď si na nějakou benzinku a kup si A0 vazelínu. nebo do krámu s bajkama jestli prodávaj i maziva.

      0 0
    • blue  

      Atlantic vazelina bílá Brillant Teflon 89 Kč, v Praze prodává Bikeranch

      0 0
    • kandik psi zub  

      s nejakou bilou mazou v programcycle nevahej a zavolej

      0 0
    •  

      ja mam Yarroline Lithium white (http://www.yarroline.com/)

      0 0
    • CZiko  

      Jde objednat na www.akcebike.cz balení 100g za 179kč nebo 850g za 449kč. Vyrábí to Motorex…

      0 0
    • vinca  

      atlantic brillantfett mit teflon 40g asi 80 kc ve vsech oblibenych cykloprodejnach :-) , no vtech opravdu oblibenejch 60 kc

      0 0
    • biker007  

      Ja mam Denicol, 250g za 189kc. Ale mam vsechny ramy cerny takze me zase smouhy dela:D

      0 0
    • TinkTink  

      Odpovedi uz mas…ted se zeptam ja – ty patlas ram vazelinou? :)…nebylo by jednodussi ji utrit? :)))

      0 0
      • Gumicuk  

        To by potom neplnila funkci, ne? pak by to zacalo korodovat a nebo oxidovat :-)) a nebo by to proste neklouzalo :-)

        0 0
        • Gumicuk  

          Ja jsem si ten svuj napatlal vazelinou s grafitem a hle jak to vypada :-)) a neoxiduje mi :-)

          0 0
    • náčelník  

      Já měl před lety bílou Weldtite (samozřejmě lithiovou:))

      0 0
    • RomanH  

      Pouzival jsem cirou Teflonovou vazelinu od Yarrolinu, zrovna tak i nejakou zlutou na valiva loziska, ale vzdy se z ni po roce (treba ve hlavovce) udelala skoro cerna. Pokud se do vazeliny dostane prach a spina, tak Ti to stejne ram zamaze.

      0 0
      • Volf  

        Mám dojem, že jsi teď někomu zbořil jednu z mála jistot v dnešním světě, protože by nikdo nevěřil, že bílá nemusí být po určité době bílá..

        0 0
    • Daf  

      Ja mazu bilou Yaroline ale ono to mas stejne jedno ona je bila jenom chvili nez se uspini pak je normalne cerna. Ja mazu bilou hlavne protoze neni tolik videt na koberci :)

      0 0
    • scret  

      diky vsem za prispevky. Mel bych jeste jeden dotaz a to jakou vazelinu? s teflonem nebo lithiem?nebo spis teda kterou ne?nechci s tim mazat vidli!!!jenom loziska,hlavovy atd.V cem je ktera lepcii?diky.

      0 0
      • Daf  

        Sice se v tom nevyznam, ale s lithiem je beznejsi. Pouzivam ji dlouho a jsem spokojenej. Ale ono vube se zabivat kvalitou vazeliny je skoro zbytecne. Tohle je jedna z mala veci ktera je treba pro spickova kola dostatecne kvalitni i kdyz stoji par kacek.

        0 0
      • náčelník  

        Mažu dlouho lithiovou vazelínou a nikdy jsem neměl sebemenší problém.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.