A to jsem si myslel, že už nemůže překvapit.

22 nepřečtených
    • Twisp  

      To mi pripomina, ted je v mode vozit na riditkach maly magnetak, vcera sem se jel projet kolem labe a takovyhle exoty sem potkal dva :)

      0 0
    • metronom  

      Hm, skoda ze si neprijede zajezdit na nase silnice. Neuslysi za sebou auto, neuhne mu do prikopy a je po nem jak po zabe :-)

      0 0
    • icewind  

      what kind of land is this?

      0 0
    • Petr_67  

      takovej Bush si to třeba mů§že dovolit, protože má imunitu, já jsem to párkrát taky zkoušel a je to strašně nebezpečné. Nevnímáte auta zezadu ani zepředu, a když se zasníte, může být taky rychle po vás..

      0 0
      • Dumbo  

        ale Bush jazdo po sukromnom ranči takze auto zo zadu elebo z predu ho netrafi… iba ak ochrankari na offroudoch :-) keby ze jazdim len po vlastnom preco nie mp3 prehravac… raz som to skusil a je to hlupost… clovek nepocuje co sa deje okolo a takmer som v zakrute trafil Liazku (mozno Tatra, vtom soku som nestihal vnimat znacku heh ) :-)…

        ale to sa tu uz riesilo… ci hudba ano alebo nie

        0 0
      • Krutohlav  

        No na jeho súkromnom ranči asi velký automobilový provoz nebude, že.

        Každý Američan si svoj súkromný ranč chráni a vždy večer ho obchádza s brokovnicou v ruke…sakra nemal som pozera? tolko kovbojok.

        0 0
      • J.A.V.  

        Ani ne tak imunitu jako velkej černej offroad před sebou a za sebou. A uvnitř bandu sfetovanejch negrů s kleštěma a s letlampou. To je pak fklidu, za něj poslouchaj okolí jiní…

        0 0
    • Krutohlav  

      Skor by ma zaujímalo na akej značke jazdí :) Inak to je bikersky „******“ – nechcel si v Bratislave na summite zajazdi? na bajkoch s Dzurindom, že vraj bola veľká zima…

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.